Vienmēr pārbaudiet savu bērnu mājasdarbus!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. septembris 2018 10:03
758

Mans tētis ir varonis.

Mans tētis ir varonis, jo izglāba manu mammu no došanās uz debesīm. Mana mamma būtu nomirusi, ja mans tētis nebūtu tik drosmīgs. Tas notika pagājušajā nedēļā. Es dzirdēju, kā mana mamma guļamistabā kliedza " ak, dievs, es jau drīz, ak, dievs, es jau drīz". Tas bija bailīgi. Es negribu, lai mana mamma nomirtu. Es skrēju uz savu vecāku guļamistabu. Viņas kājas bija gaisā. Dievs centās viņu pacelt augšā, bet tētis gulēja viņai virsū un piespieda viņu. Viņš piespieda viņu tik daudz reižu, kamēr dievs viņu neatlaida.

Skolotāja piezīme: Vecākiem ir jāierodas skolā uz pārrunām.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 5. septembris 2018 13:48

Labs joks :) Šajā sakarībā atcerējos gadījumu iz dzīves - sīkais (gadi 3-4) pie vakariņu galda saka, gribiet, es jums pastāstīšu kā bērni rodās, multeni redzēju. Sīks stāsta - vajag sievieti un vīrieti, mīlestību, viņi abi cieši kopā vienā gultā samīļojas, tad sēkliņa nonāk sievietē, savienojas ar sievietes šunu un lēnām rodas mazulis..... Vecmāmiņa burkšķ, vecāki sarkst un bālē, visiem pieaugušajiem acu priekšā briezmīgā multene, kur rāda sex un taml. nejaucības...... neviens nesaprot ko domā (situācija no kāda 95/96 gada).
Pēc pāris dienām es to multeni redzēju atkārtojumā un riktīgi apsmējos, jo tajā, protams, viss bija tik zinātniski un shematiski, ka no porno ne vēsts....
Tā ir, katrs saprot pēc savas samaitātības pakāpes :D

Linduchy 5. septembris 2018 11:37 Nymph

ROFL

Nymph 5. septembris 2018 11:20

Vēru vaļā rakstu ar domu, ka būs kādi psihologu padomi/analīze par to, kādēļ ir būtiski pārbaudīt bērnu mājasdarbus (a-la veltīt bērnam laiku un uzmanību), bet izrādās... :D Vecs gan joks, bet liek pasmaidīt :)