Vēstule Ziemassvētku vecītim

Autors: sauljuks, 2018. gada 22. decembris, 16:46:36
Vēstule Ziemassvētku vecītim

Sveiks, Ziemassvētku vecīti!

Saka, Tu visu zinot. Tad jau Tu zini arī to, ka šī ir pirmā vēstule, ko es Tev rakstu! Tāpēc, piedod, ja kas ne tā sanāks.

Mums bērnībā nebija tāds ieradums, rakstīt vēstuli Ziemassvētku vecītim. Mamma gan kaut ko stāstīja par rūķīšiem uz palodzes, kas vēro kā mēs uzvedamies, lai pēc tam to pastāstītu Tev, bet neko neteica, ka jāraksta vēstule un man pašai tas prātā neienāca.

Es neprotu lūgt. Esmu pa reizei mēģinājusi. Īpaši kādu periodu dzīvē, kad mēģināju kļūt laba kristiete. Mums bija tādas jaukas sanākšanas, kur bija skaļi jāizsaka kāda vēlme, ko Dievam lūgt un tad jāvelta kāds brīdis vakarā lūgšanai, kurā bija jālūdz vienai par otru un otras vēlmēm.

Es nekad nezināju, ko prasīt. Man vispār tas šķita dīvaini, kaut ko materiālu lūgt. Tā nu es paliku pie vēlmes, kas mani ilgstoši nedeva mieru un lūdzu būt laba sieva savam vīram. Nepiepildījās. Ar laiku pārstāju lūgt un tad pārstāju būt sieva.

Tāpēc šī vēstule ir īsts izaicinājums, mīļo Ziemassvētku vecīti. 

Zini, mani vienmēr ir fascinējis stāsts par Tevi. Es ticu brīnumiem, fejām un rūķīšiem, nav grūti visā šajā iekļaut arī Tavu noslēpumaino Ziemeļpolu. Klau, kāpēc tieši Ziemeļpolu? Dienvidpolā takš arī sniegs un aukstums!

Piedod, novērsos. Tātad - mana vēlēšanās šiem Ziemassvētkiem?

Es zinu, ka esi brīnumdaris. Un man ir vēlme pēc patiesi liela brīnuma. Zini, esmu daudz par to domājusi. Ir viena lieta, ko tiešām  no sirds ļoti vēlētos. Varbūt Tev izdosies? Vajag ticēt, vai ne?

Es ļoti, ļoti gribētu spēt katru dienu nodzīvot tā, lai kopumā mana dzīve šajā pasaulē ienestu mazliet vairāk gaismas un labā, nekā sliktā vai pat tikai neitrāli pelēkā. Es bieži dusmojos, daudz ko nesaprotu, man grūti pieņemt dažādas lietas. Esmu ik pa laikam negatīva.  Negatīva ik pa laikam, bet lielu, lielu daļa laika - vienkārši nekāda. Neitrāla. Tas reizēm šķiet pat ļaunāk.

Lūdzu, mīļo Ziemassvētku vecīti, palīdzi man spēt vairāk pieturēties pie labā. Smaidīt biežāk nekā nesmaidīt. Labo teikt biežāk, nekā neteikt. Tādas sīkas ikdienišķas lietas, kas katrai dienai dod iespēju kļūt mazliet gaišākai... Lūdzu!

Un novēlu Tev, Ziemassvētku vecīti, veiksmīgi pavadīt gada garāko nakti un lai viss nākamais gads līdz nākamajiem Ziemasvētkiem ir veiksmīgs, lai rūķi klausa, dāvanas gatavojas bez aizķeršanās un ziemeļbrieži palaidņojas mazāk! 

Ziemassvētku konkurss. Uzraksti vēstuli Ziemassvētku vecītim un laimē balvu no Dove!


20181214163616-53077.jpg