Vēsmas rudens filmas.

VesmaSk
VesmaSk 24. oktobris 2015 21:36
2787
Vispirms manā sarakstā ir filmas, kuras kādreiz esmu jau redzējusi, bet kuras dīvainā kārtā man patīk skatīties vēlreiz: „Džeina Eira” – tāda paša nosaukuma Šarlotes Brontē romāna ekranizējums. Te nu varu izvēlēties variantus – filmu vai seriālu. Parasti izvēlos 1983.gada seriālu, kurā galvenās lomas tēlo Zēla Klārka un Timotijs Daltons (labākais misters Ročesters, manuprāt). Vēl ir arī filmas – 1996.gada ar Šarloti Ginbūru un Viljamu Hērtu , kā arī 2011.gada kinostāsts ar Miu Vasikovsku un Mihaelu Fasbenderu halvenajās lomās. Vārdu sakot, izvēle plaša.
„Rudens leģendas” – filma, kuru neskatos katru gadu, bet kuru nevar aizmirst. Lomās lieliskie Entonijs Hopkins, Breds Pits un citas kinozvaigznes. Skaudrs stāsts par kāda pulkveža trim dēliem, viņu sievietēm un visu likteņiem. Skatoties šo filmu jūs gan smiesieties, gan raudāsiet.
The Piano – filma, kuru atklāju gluži nejauši, bet kuru gribas skatīties vēl un vēl. Stāsts ir par kādu mēmu sievieti, kuras aicinājums ir spēlēt klavieres. Filmas darbība risinās 19.gadsimta vidū. Ada ar meitu ir braukusi pāri visai pasaulei, lai nokļūtu pie vīra Jaunzēlandē. Viņas bagāžā līdzi ir klavieres, kuras viņas vīrs atsakās nogādāt mājās, tās paliek jūras krastā, līdz lielo mūzikas instrumentu pie sevis nogādā viņu kaimiņš, vientuļš, skarbs vīrietis. Viņš piekrīt Adai klavieres atdot, bet ar vienu noteikumu – viņai jānāk un jāpasniedz viņam klaviernodarbības.
Nākamais filmu plauktiņš – seriāli. Rudens un ziema, kā zināms, ir seriālu kārtējo sezonu atsākšanās laiks, tad nu izbaudīšu: The Blacklist – dievinu šo seriālu. Tas ne tikai izklaidē, bet arī liek aizdomāties par dzīvi, par politiku un varu un par to, cik nosacīts ir labais un sliktais. Patīkami pārsteidza seriāla trešās sezonas pirmās sērijas. Ja citiem seriāliem katra nākamā sezona ir arvien bālāka, tad The Blacklist tas nedraud – tikko esi ievilkusi jau krietnu brīdi aizturēto elpu, tā nākas atkal to aizturēt. Bet stāsts ir par izbijušu valdības aģentu Reimondu Redingtonu, meklētāko noziedznieku, viņa iesaistīšanos FIB izmeklēšanā kopā ar jauno aģenti. Nekas nav tāds, kā izskatās, balts nemaz nav balts un melns nebūt nav tik melns. Iesaku.
Scorpion – seriāls par ģēniju komandu, kas palīdz nacionālās drošības aģentūrai ar savu analītisko prātu. Viegli skatīties, interesanti personāži, spraigs sižets un arī humors.
Rosewood – dakteris-pataloganatoms palīdz izmeklētājiem. Ko tik visu pēc tiem līķīšiem nevar pateikt. Interesanti, sava veida CSI.
Pāriesim pie pilnmetrāžas filmām. Šoreiz izvēlējos mazāk zināmas, bet, manuprāt, skatāmas filmas: Tри метра над уровнем неба / Three Steps Above Heaven / Tres metros sobre el cielo - Spāņu filma par bagātas meitenes un vienkārša, bet dumpīga puiša mīlestību. Filmai ir arī turpinājums - Три метра над уровнем неба: Я тебя хочу / I Want You / Tengo ganas de ti.
128 ударов сердца в минуту / We Are Your Friends - filma par jaunu puisi-dīdžeju, viņa draugiem un liktenīgiem notikumiem, kas puisi ieved slavas pasaulē. Šo filmu vērts skatīties kaut tādēļ, lai izbaudītu pēdējos kadrus (nē, tikai beigas skatīties nav vērts, nesaprotot, kā viss sākās).
1+1 / Неприкасаемые / Intouchables – filma, kuru skatīties, kad ir pavisam sērīgi un gribas ko jautru un gaišu. Lielisks Franču drāmas un komēdijas apvienojums. Bagāts aristokrāts, kurš avārijas rezultātā kļuvis par invalīdu, noalgo sev slimnieku kopēju, kurš patiesībā vismazāk atbilst veicamajam darbam – melnādainais, tikko atbrīvots no cietuma un piedevām vēl avantūrists. Šī filma rullē.

Rudens kino vakari mājās ir īpaši. Sataisu garšīgu tēju ar medu, paņemu kādu mazu kārumiņu, ērtu spilvenu aiz muguras un mīkstu segu uz kājām. Un skatīšanās var sākties.

Konkurss - Rudens kino vakars

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ciao 25. oktobris 2015 18:31

No visa topa, visvairāk krīt acīs Rudens Leģendas. Labi aktieri, stāsts.. skaista drāma.Atminos, ka patika Piano. Man likās mazliet izvilkta filma, bet kopumā patika.

LosOjosVerdes 25. oktobris 2015 14:32

Pēdējā Tava TOPa filma patiesi ir kolosāla. Izcila franču filma, iespējams, - labākā. Smalks humors, manuprāt, kaut kas no angļu melnā humora. Smiekli caur asarām un otrādi. Noteikti ir jāredz! Bet ar spāņu kino ieintriģēji, labprāt noskatītos, jo spāņu:)

Linduchy 25. oktobris 2015 10:29

Labs tops :) (Y)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā