Velo sports manā dzīvē

AllisCo
AllisCo 2. septembris 2021 10:10
168

Neteiktu, ka esmu sajūsmā no lielas fiziskas slodzes. Patiesībā, es klusībā ienīstu skriešanu un atspiešanos no zemes... Bet ar riteni man ļoti patīk braukt!

Kad bijām tikai divatā ar vīru, ik pa brīdim izbraucām kādu apli pa pilsētu un taisījām vairākas pieturas, lai es varētu nopirkt kādu našķi, vai padzerties, vai pačurāt. Taču es pavisam noteikti nevarēju iedomāties, ka bērni nesīs vēl lielāku prieku par braukšanu ar velo! 

Bērnu ienākšana mūsu ģimenē ieviesa korekcijas un ne jau uz vieglo pusi. Un tagad, ar teju 50 kg aiz muguras, esmu kļuvusi par puspfofesionālu velobraucēju. Nu tāds kā puskokā lēcējs, jo pēc kārtējā izbrauciena (10-20 km) ar velo domāju: nu tik es tagad braukšu, sportošu. Aha. Nākamajā dienā, klibojot no sāpošiem muskuļiem, atrodu 10 iemeslus, lai nebrauktu ar riteni. 

Mums patīk dzīvē visu sarežģīt. Nopirkt mašīnu un tad tikai likt tiesības. Paņemt kaķi un tikai tad saskaņot ar dzīvokļa saimnieci. Nopirkt velopiekabi un uzsākt apceļot Latviju bez sagatavošanās. Nu tā.

Pagāšgad lija, daudz lija, kad braucām. Bet mēs bijām dikti priecīgi, ka varam to darīt. Caur sāpēm un mocībām pa granteniekiem, spītējot karstai saulei, mēs tikām visi četri apskatīt pierīgu un pat izbraukt maratonu. Mēs esam malači! Vēl lielāks malacis ir mūsu velopiekabe no http://www.velopiekabe.eu , kas uzticīgi kalpo jau 3 gadus. Noliecam galvu tavā priekšā :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies