Vēlies piedzīvojumus? 5 ceļojumu galamērķi neaizmirstamiem iespaidiem.

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. oktobris 2018 12:08
1789

Tevi vilina skaisti dabas skati un aktivitātes, bet tradicionālie tūrisma maršruti uzdzen žāvas? Dodies ceļojumā, kas sola neaizmirstamus piedzīvojumus un sajūtas!

Mūsu planēta ir skaista un daudzveidīga. Tu vari kāpt kalnos un izbaudīt retinātu gaisu, nirt jūrā un jūsmot par zemūdens krāšņo pasauli, kāpt kamieļa mugurā un ļauties tuksneša valdzinājumam. Iespēju ir tik daudz, tikai jāizvēlas sev atbilstošākais. 

Ceļojuma galamērķi, kas garantē adrenalīna devu >>>

20181019102310-53469.jpg

Čīle

Čīle pārsteigs pat pieredzējušus ceļotājus. Apceļo Torres del Paine nacionālo parku - atklāj vērienīgā Pelēkā ledāja krāšņumu vai dodies izbraucienā ar kanoe laivu, baudot majestātisku fjordu skaistumu. Nepieciešams vairāk adrenalīna? Dodies trakā braucienā pa mežonīgo Biobio upi. Noteikti apmeklē Čīles ezeru reģionu un uzkāp leģendārā Villarrica vulkāna virsotnē (tas ir populārākais un aktīvākais vulkāns valstī). Pamēģini arī kalnu slēpošanu šajā vietā - tas būs neaizmirstams piedzīvojums.

Čīlē ir daudz fantastisku vietu aktīvai ceļošanai un dabas krāšnuma vērošanai. Valsts ziemeļos Atakamas tuksnesis piedāvā neaizmirstamas pastaigu takas un kalnu velomaršrutus kanjonos. Čīles dienvidi būs piemēroti tiem ceļotājiem, kurus interesē vulkāni, ezeri, mežonīgas upes un seni meži. 

Un, protams, iespaidīgi dabas skati un piedzīvojumi ir garantēti Patagonijā - kalni, ielejas, ezeri un ledāji, kas neatstās vienaldzīgu.

Ieteicamais ceļošanas ilgums: 15 dienas.

Sagatavotības līmenis: vidējs. Lielākā daļa aktivitāšu Čīlē ir piemērotas cilvēkiem ar vidēju un augstu sagatavotības un izturības līmeni.

20181019104447-89727.jpg

Nepāla

Nepāla ir neaizmirstams ceļojuma galamērķis. Šeit var izbaudīt elpu aizraujošu lēcienu ar gumiju no pasaulē trešā augstākā tilta (160 m augstumā) virs mežonīgās Bhote Koshi upes mutuļojošajiem ūdeņiem. 

Traks brauciens ar laivu pa mežonīgām upēm Himalajos, velomaršruti kalnainos upju krastos, pārgājieni un Bengālijas tīģera sastapšana dabā garantē pamatīgu adrenalīna devu.

Kāpt augstāk un sasniegt vairāk - pārbaudi savu izturību, dodoties vienā no pasaulē pazīstamākajiem kalnu maršrutiem, sasniedzot Everesta bāzes nometni.

Nepāla ir ceļojuma galamērķis ne tikai adrenalīna cienītājiem, bet arī tiem, kas vēlas izzināt sevi un sakārtot savu iekšējo pasauli. Noteikti ir vērts piedalīties autentiskā jogas retrītā budistu klosterī Katmandu reģionā.

Lai arī Nepāla ir salīdzinoša neliela valsts, tās topogrāfiskā daudzveidība un tūrisma piedāvājumi pārsteidz un garantē neaizmirstamus piedzīvojumus. 

Ieteicamais ceļošanas ilgums: 10 - 14 dienas.

Sagatavotības līmenis: no vidēja līdz augstam. Daudzas aktivitātes neprasa īpašu fiziskās sagatavotības līmeni, taču kāpšana Everestā noteikti prasa lielisku fizisko sagatavotību, izturību un, vēlams, arī pieredzi.

20181019111057-10647.jpg

Indonēzija

Indonēzija ir patiesi iespaidīga vieta piedzīvojumu meklētājiem. 17000 salu piedāvā visplašākās tūrisma iespējas. Episks ceļojums ir garantēts. 

Batur un Bromo aktīvo vulkānu virsotnes garantē iespaidīga saullēkta vērošanu. Bali pludmales pārsteidz ar savu skaistumu atpūtas cienītājus, savukārt iespaidīgie viļņi Bali, Javas un Sumatras piekrastē iepriecinās sērfotājus.

Komodo salas nacionālais parks ir vieta, kur var sastapt īstu pūķus jeb Komodo varānus un nopeldēties ar velnrajām. Komodo salas tūrisma firmas piedāvā niršanas programmas dažādiem sagatavotības līmeņiem.

Ieteicamais ceļošanas ilgums: 10 dienas.

Sagatavotības līmenis: Lielākā daļa aktivitāšu ir piemērotas cilvēkiem bez īpašas fiziskās sagatavotības.

20181019112918-64834.jpg

Islande

Fantastisku ziemeļblāzmu vērošana, iespējams, ir viens no populārākajiem iemesliem, kāpēc cilvēki dodas ceļojumā uz Islandi. Taču Islande piedāvā daudz neaizmirstamu iespaidu pat pieredzējušiem ceļotājiem un adrenalīna meklētājiem. Vulkāni, greizeri, ledāji un elpu aizraujoši dabasskati. Jā, protams, arī skarbi laikapstākļi.

Zelta loka 3000km maršrutā ir iekļauti daudzi populārākie apskates objekti - to skaitā arī Gulfoss ūdenskritums un Tingvedliras nacionālais parks.

Sólheimajökull ledājs liks pārbaudīt savu izturību - pārgājiens, rāpšanās ledus sienā un alu izpēte.

Laugavegur maršruts tiek uzskatīts par vienu no iespaidīgākajiem pārgājienu maršrutiem pasaulē. Noteikti ir vērts apmeklēt melno oļu pludmali Reynisfjara.

Ieteicamais ceļošanas ilgums: 8 dienas.

Sagatavotības līmenis: Islandes krāšņumu var baudīt ar vidēju fiziskās sagatavotības līmeni, tomēr vairāku aktivitāšu veikšanai ir nepieciešama augstāks sagatavotības līmenis.

20181019114515-82898.jpg

Jordānija

Jordānija ir slavena ar tās vēsturi un kultūru, taču tā piedāvā neaizmirstamus iespaidus arī piedzīvojumu meklētājiem. 

Pavadi nakti Vadu Rum nacionālajā parkā, baudot ugunskura siltumu un zvaigžņoto debesu bezgalību. Izpēti tuksnesi, dodoties agrā rīta braucienā ar kvadraciklu. Vēlies baudīt nacionālā parka skaistumu no putna lidojuma? Izpletņlēkšana sniegs neaizmirstamus iespaidus.

Piedzīvojumi Indiana Džonsa stilā ir garantēti Jordānijas pilsētas Petras izpētes laikā. Arnonas upe pārsteigs ar elpu aizraujošiem skatiem - ūdenskritumiem un kanjoniem.

Bet ceļojuma noslēgumā iegremdējies termālo avotu ūdenī, ļaujot minerālvielām piepildīt ķermeni un atbrīvot no stresa.

Informācijas un attēlu avots:

20181019121231-96687.jpg

www.bookmundi.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies