vēlēšanās

sauljuks
sauljuks 13. jūlijs 2019 03:14
249

Vakar man bija dzimšanas diena, šodien mani atlaida no darba, rīt braucu uz Berlīni.
Tā es teicu pirms dažām dienām un tā bija pilnīga taisnība. Ja neskaita dzimšanas dienu, pārējais bija negaidīti un neplānoti.
Braucot uz Berlīni pa ceļam bija daudz laika domāt. Par daudz ko. Par visu ko. Un kādā no šādiem smadzeņu apkārtklīšanas domu lidojumiem dzima stāsts. Nē, es to vēl neesmu uzrakstījusi un nezinu, vai vispār uzrakstīšu. Bet skaidri iezīmējās sižeta līnijas. Kļuva skaidri pirmie teikumi, idejas, par ko stāstīt, domas, ko likt iekšā. Tik skaidri, ka pilnīgi žēl, ka nevaru saņemties un sākt rakstīt.
Tāpēc rakstu šo atmiņas mirkli. Pierakstu, lai atcerētos un varbūt dzīvē kādā brīdī būs moments, kurā sakritīs vēl kādi mozaīkas gabaliņi savās vietās un, iespējams, es to tomēr uzrakstīšu. Stāstu. Par meiteni. Par sievieti. Kas nonākusi dzīves krustcelēs, pat ne krustcelēs, vienkārši grūtā pārdomu brīdī, kad ir jāizlemj. Jāizlemj sev par labu. Nē, tas nebūs stāsts par mani. Tur gan būs iekšā kaut kas no manām piedzīvotajām emocijām, būs kādi patiesības krikumi, bet tas nebūs stāsts par mani. Neesmu es vēl gatava atklāti stāstīt par sevi, savām jūtām, emocijām, zaudētajām ilūzijām, nepiepildījušajām cerībām.
Bet par to – galveno varoni stāstā, man gribētos uzrakstīt. Jo es vēl nezinu beigas, tās vēl ir atklājamas un man patīk atklājumi. Ir pāris idejas, kā stāsts varētu noslēgties, bet tās ir aptuvenas.
Šodien man ir lūgšana visumam – lūdzu, lai kādreiz pienāk brīdis, kad šim stāstam no idejas pārtapt stāstā. Ir dzimusi ideja, lūdzu, dod iespēju dzimt stāstam! 

Šī ir otrā manas dzimšanas dienas vēlēšanās. Pirmā tika noignorēta, varbūt šī piepildīsies?

Vasaras blogu konkurss


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam