Vēja mātes piedzīvojumi...

Linduchy
Linduchy 28. februāris 2020 21:07
329

Februāris nav tas labākais laiks ceļojumam ar prāmi uz Stokholmu, jo šajā laikā Baltijas jūrā ir vētru sezona, tomēr nedz šis fakts, nedz draudīgā laika prognoze neatturēja mani no kāpšanas uz Tallink Romantika klāja, lai dotos ceļā.

Pirms izbraukšanas no Rīgas ostas pat uzspīdēja saulītes. Tas nedaudz mierināja un lika cerēt, ka varbūt nebūs tik ļauni.

20200228202813-66746.jpg

Vakara lielākā daļa pagāja mierīgi, bez īpašas viļņošanās. Baudījām vakara muzikālo šovu, dejas, jauku kompāniju un dzērienus.

20200228203802-41726.jpg

Un tad vienā brīdī vētra ar pamatīgiem viļņiem bija klāt. Knapi tikām līdz kajītei. Bet bija skaidrs, ka nebūs labi. Vakariņas un izdzertais alkohols vēlējās pamest organismu. Un tas bija tiešām traki. Tik slikti nebiju jutusies ... emmm, nekad iepriekš. Nespēju pat apgulties, jo nelabums kāpa augšā, tāpēc nakts lielāko daļu pavadīju sēdus gultā, kamēr viļņi pamatīgi šupoja un mēģināja ieaijāt.

20200228203222-19252.jpg

Pienāca rīts. Kajīti piepildīja spoži saules stari. Vētra bija norimusi. Mūs priecēja fantastiski skaists saullēkts. Devos uz kuģa klāja baudīt svaigu gaisu un skaistos Zviedrijas krastu skatus. Lai arī spīdēja žilbinoša saule, aukstums neliecināja par pavasara klātbūtni. Pamatīgi nosalu, bet toties izvēdināju galvu un biju gatava uzlādēt savu ķermeni ar atturīgām brokastīm un kafijas devu.

20200228203842-23180.jpg

Stokholma sagaidīja ar pasakaini skaistu laiku. Gaisā bija jūtams pavasaris. Saulīte sildīja. Pēc tik nemierīgas nakts nolēmām, ka šo dienu jāvelta pastaigām svaigā gaisā, tāpēc muzeju apmeklēšanu pat neapsvērām.

20200228204019-55227.jpg

Februāra beigas. Un Stokholmā jau plaukst sakuras ziedi. Tas man bija pamatīgs pārsteigums, taču ļoti patīkams. 

Lai arī Stokholmā esmu bijusi neskaitāmas reizes, katru reizi šī pilsēta mani ar kaut ko pārsteidz. Atkal un atkal ieraugu kaut ko jaunu. Apgaismojums, kompānija, cits skatpunkts ļauj saskatīt ierastās lietās kaut ko jaunu un pārsteidzošu.

20200228210004-95836.jpg

Pēc pamatīgas pastaigas puncis bija gatavs uzņemt kalorijas. Domājot par veselīgu maltīti, izvēlējāmies ieturēt pusdienas kafejnīcā Cafe Schweizer (Västerlånggatan 9). 

Noteikti iesaku šo vietu - interesants interjers, izteikti laipna apkalpošana, draudzīgas cenas un ļoti garšīgs ēdiens. Izvēlējāmies jūras velšu zupu un ne brīdi to nenožēlojām. Garda un sātīga.

Atpakaļceļš uz Rīgu pagāja mierīgāk. Viļņošanās jūrā nebija tik intensīva, tomēr bija jūtama. Iepriekšējās nakts nogurums un garās pastaigas pa Stokholmu bija pamatīgi nogurdinājušas, tāpēc nebija pārāk lielas vēlēšanās baudīt prāmja vakara muzikālo programmu.

Vētra izbaudīta, atpūta arī. Iedvesma un pavasara noskaņojums noķerts. Vēja māte gatava nākamajiem ceļojumiem... ;) 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Claudia.Klein 17. augusts 2020 07:40

Labdien, mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? Vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotlightglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām, ņemot vērā augsto interesi. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli.

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumi / jautājumi? - Nosūtīt e-pastu uz | spotlightglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 |.

Jūs varat viegli mūs pārbaudīt mūsu vietnē, izmantojot:
https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

mazaa raganina 6. marts 2020 10:25

Drosmīgā sieviete! Tieši bailes no vētras mani biedē kāpt uz kuģiem))

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā