Veģetārās pusdienas Bhajan Cafe

Linduchy
Linduchy 15. jūnijs 2015 19:18
3233

Jauna nedēļa - jauns restorāns :)

Tātad, šoreiz ar Nymph devāmies ieprovēt veģetāro maltīti Bhajan Cafe (Antonijas ielā 10).

Telpa - nu nekas īpašs, bet neesam arī uz muzeju nākušas, galvenais tak pusdienslaikā apēst kaut ko...vēlams, kaut ko labu, skaistu un gardu, lai prieks visai nedēļai pietiktu.

Uz jautājumu "Kas šodien piedāvājumā?" sekoja atbilde "Pagaidām nezinu, tiklīdz uzzināšu, pastāstīšu." Super! :D Labi, taisnības labad jāsaka, ka ieradāmies 15min. pirms pusdienu sākuma laika, bet vienalga - vai tad šmorē virtuvē kaut ko, paši nezina ko? :D

Ok, sēžam, gaidam un sirsnīgi pļāpājam par brīvdienām. Viss forši, 15min. paskrien mega ātrumā, bet, vai tad kāds pie mums pienāca, lai painformētu, kas tad labs pusdienās? Ne tak! Nu, nu... :S

Business brunch cena Bhajan Cafe ir EUR 7.00 (iekļauta zupa, 2 siltie pamatēdieni, salātu bārs, ūdens un deserts).

Uz lielā galda salikti ēdieni - liec šķīvī kaut ar kaudzīti, kaut 3x. No vienas puses labāk patīk, ja apkalpo, bet no otras puses - var izvēlēties, cik lielu porciju sakomplektēt.

Tā kā šajā restorānā biju pirmo reizi, jāizmēģina iespējami vairāk - bet pa kripatiņai, pa kripatiņai - šķīvis pielasījās pilns. Labi, ka tā lielākoties zaļbarība :)

Zaļo lēcu zupa ar grauzdiņiem. Nopietns ieteikums - nevajag grauzdiņus tādā kvantumā bērt zupā! Zupa garšīga, bet ātri nevar apēst. Grauzdiņi tajā samirkst ...un tas jau nedaudz atkādina lopiņu maltīti. Ideāli būtu pasniegt zupu un grauzdiņus atsevišķi, tad ik pa brīdim varētu piemest zupai klāt, lai kraukšķīgi :)

Siltie ēdieni (ar rīsiem, dažādiem dārzeņiem un soju) un salāti - GARŠĪGI! Īpaši pārsteidza sojas gaļa. Lūk, šo es varētu mēģināt iebarot vīram, domāju, ka šis pat nepamanītu, ka nav īstā gaļa :D

Deserts - plānās pankūkas ar biezpiena pildījumu un ogu mērcīti. Ņammm! :P (Y)

Secinājums - garšīgi, veselīgi un vienkārši. Lielais WOW gan izpalika, bet vismaz puncītis pilns. Ar vīrieti tur droši var iet - būs paēdis 100%. 

Bilde: https://www.facebook.com/bhajancaferiga/timeline

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nymph 16. jūnijs 2015 11:26

Ņemot vērā, ka uz šo vietu aizeju vismaz reizi nedēļā, vakardienas apmeklējumā piedzīvotais haoss bija nepatīkams pārsteigums. Vienīgi jāatzīst, ka viesmīles šajā vietā tiešām ir tādas "mazliet pa gaisu" un bieži kaut ko sajauc, neatceras vai vairākas reizes iet uz virtuvi pārjautāt. Norakstīšu to uz pārlieku lielu vīraka dūmu ostīšanu brīvajos brīžos - dikti atlābušas laikam. :)
Kas attiecas uz ēdieniem - tie gan šeit ir ārkārtīgi dažādi un interesanti, turklāt man ļoti patīk, ka, lai gan tā ir indiesu virtuve, tomēr ļoti veiksmīgi pielāgota tādam "vidējam aritmētiskajam", jo ēdiens nekad nav pārsātināts ar specifiskajām garšvielām un ir mērens, kā arī nekad nav ass. Un deserti pāris reizes tiešām ir gadījušies tādi, ka eju paņemt vēl vienu un vēl vienu no branča galda :D

Papildus - ja branča piedāvājums šķiet par daudz vai par dārgu, vienmēr var sakombinēt zupu, salātus un kādu no otrajiem vēlamajā kombinācijā, līdz ar to aŗī maksājot mazāk.

Rezumē - tas nav restorāna kvalitātes ēdiens, tomēr joprojām baudāms, intersants un kā jau noprotams - šeit ir paradīze veģetāriešiem :)

P.S. un tā sojas "gaļa" mani arī vienreiz piemānīja. :D Ēdu un domāju - kādēļ veģetāraja restorānā tiek pasniegta gaļa un kā viņi panākuši, ka tā izsautēta tik maiga un burtiski kūst mutē? :D