Vasaras rītu Laimiņa staigā...

kalliope
kalliope 27. jūnijs 2012 16:11
783

Ir agrs gandrīz vasaras saulgriežu rīts. Lai arī miegs cenšas mani pierunāt uzkavēties tam azotē, saņemu spēkus – gan fiziskos, gan gribas,- un lienu ārā no migas, atstājot vīru saldi čučam un pa ceļam apsedzot mūsu mazo brīnumu (tā sega pa naktīm vienmēr aizmūk).

Šodien meitai vārda diena, un mums ir sava īpašā vārdadienas kūka. Nesen kā esmu sākusi strādāt, tāpēc pa dienu kulināro šedevru radīšanai laika nebūs, tad nu jāizmanto agrā rīta stunda.

Māja klusa. Sune, laiski izstiepusies, sildās lecošās saules staros. Zvirbuļi gan vairs neguļ – sīkzvirbulēni mācās lidot – darba pilni spārni un skaļa sajūsma par jaunajām prasmēm, arī čurkstu bērni pilnām balsīm prasa brokastis.

Recepšu kladē atrodu recepti, salieku visu nepieciešamo uz virtuves galda un teku basām kājām pēc rabarberiem. Un tieši šajā mirklī šis rīts kļūst par manas vasaras burvīgāko rītu (vismaz pagaidām). Protams, pēdas ir sajūsmā par svaigo zāli, miesa un gars – pirmo kautrīgo saules staru maigajiem pieskārieniem, bet tas, ko ieraugu aiz sētas, vienkārši liek sajūsmā apstāties un aizturēt elpu. Pilna pļava rasas – smilgas sidrabaini pelēkas un salīkušas no ūdens smaguma gandrīz līdz zemei. Un saule vizuļodama spēlējas rasas lāsēs. Visi mākslas šedevri nobāl Dabas un Dieva radītās gleznas priekšā.

Sagriežu rabarberus, ļauju saulei pakāpties nedaudz augstāk un dodos iemūžinot šo skaistumu. Protams, bildes nestāv ne tuvu klāt redzētajam un tomēr..

Pa to laiku arī pārējie mājinieki pamazām sāk mosties. Kūka sildās un top gatava cepeškrāsnī, es pati malkoju gardu kafiju un noskaņojos jaunai darba dienai. Viss kā vienmēr, bet šis rīts ir bijis tikai mans un skaists.

Man patiktu celties agri – līdz ar sauli, vienīgi jāizdomā kā skaisti un lietderīgi pavadīt šīs divas stundas, līdz visi ceļas. Varbūt veltīt skaistuma kopšanai vai grāmatu lasīšanai, meditācijai, tamborēšanai vai varbūt iedvesmojošu blogu rakstīšanai sieviešu klubam? Jāpadomā.. :)

Un kādi ir Tavi īpašie vasaras rīti? Kā Tev to vislabāk patīk pavadīt? Piedalies konkursā un pastāsti to vēl tikai šodien! 

Savu blogu vari pievienot šeit>> 

Skaistākai stāsta autorei dāvaniņā tiks The Body Shop Nutriganics Jaunības pilieni

Inovatīvais koncentrāts uzlabo ādas virsmas atjaunošanos un padara ādu gludāku, svaigāku un veselīgāku. Satur augu cilmes šūnas no Criste Marine jūras sarkanajām aļģēm un dižskābarža ekstraktu, kā arī Godīgas tirdzniecības babasu eļļu.

ECOCERT sertificēts, ekoloģisks produkts. Nav pievienoti silikoni un parabēni, 99% sastāvdaļu ir dabiskas un 20% sastāvdaļu ir organiskas jeb ekoloģiskas. Piemērots visiem ādas tipiem, sevišķi – ādai ar novecošanas pazīmēm. 84% lietotāju sacīja, ka āda kļuva gludāka 4 nedēļu laikā.

Lietošana: 2–3 pilienus uzklājiet pirms seruma un mitrinošā krēma vai sajauciet ar krēmu un iemasējiet sejas un kakla ādā ar augšupejošām un uz āru vērstām kustībām.

Vairāk par The Body Shop produkciju uzzini mājas lapā>>

Gaidām tavu stāstu! 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 27. jūnijs 2012 22:05

Paldies par burvīgo rīta ainu! (F) :)
Man arī fascinē vasaras saulainie rīti :)

pece 27. jūnijs 2012 20:13

Skaisti! Rītiem ir savs šarms :)