Vasaras jampadracis - Saimnieks meklē saimnieci

Linduchy
Linduchy 7. augusts 2016 20:45
1684

Ceturtdienas rīts - pamostos un konstatēju, ka aiz loga ir drūmais, miklais, pelēkais. Peeee, bet šovakar tak ieplānots brīvdabas teātra apmeklējums.

Nu neko, izķeksēju no plaukta lietussargu un dodos uz Jysk lietus mētelīša pirkšanas ekspedīcijā. Jā, tāda modes fīča līdz šim nebija iemitinājusies manā garderobē :D Vīrs pēkšņi piesakās, ka šis arī grib piedalīties pirkšanas procesā. Nu labi, dodamies kopā. 

Veikala vadība lieliski strādā, jo aktuālā prece ir nolikta tieši pie kases. Ideāli, nav jāmeklē. Mani iepriecināja arī tas, ka nebija "prezervatīva" krāsa, bet pat tīri ok - zaļi, zili, dzelteni, lillā un oranži. Beigās paņēmām zilu un dzeltenu - gluži kā Ukrainas karogs :D

Diena paskrēja nemanot. Ekipējums gatavs, dodamies ceļā uz Mežaparku. Pa ceļam līst kā pa Jāņiem. Aizbraucam uz Mežaparku - hops, debesis sāk skaidroties. Tas noteikti tāpēc, ka man bija gan lietusmēteļi, gan lietussargs līdzi. :D

Tā kā esam ieradušies pusstundu pirms izrādes sākuma, ieņemam brīvās vietas pirmajā rindā un dodamies palutināt puncīti ar kaut ko garšīgu. Nu tas "kaut kas garšīgs" bija pica. Nekas īpašs, bet bada sajūtu remdēja :D

Saules stariem spītīgi laužoties cauri pelēkajiem mākoņiem, varējām baudīt jauku saulrietu un jautru izrādi - tādu kārtīgu vasaras jampadraci. 

Šīs vasaras izrāžu apvienības "Pannas Teātris" jaunākā komedijizrāde "Saimnieks meklē saimnieci" iepazīstina skatītājus ar populārā TV šova aizkulisēm un mīlas trijstūra nedienām. Meli un patiesība, šova veidotājiem izdevīgi samontēti kadri reitingu celšanai, smiekli un asaras, intrigas un pikantērijas.

20160807204250-54427.jpg

Viesu nama saimnieks Ziedonis (Aldis Siliņš) nepacietīgi gaida slavenā šovu režisora Valtera (Ģirts Ķesteris) un viņa sievas/mīļākās ierašanos. Viesi plāno atpūsties, bet viesu nama saimniekam ir savs plāns - "neuzkrītoši" parādīt savas spējas un iekļūt kādā šovā.

Redz, stāsts ir par to, ka ir jābūt ļoti uzmanīgam ar savām vēlmēm, jo tās mēdz piepildīties. Ziedoņa viesu nams pārtop filmēšanas laukumā. Viņš gan cer, ka šova veidotāji iefilmēs tikai glītākos stūrus. Cerība, kā saka, ir muļķa mierinājums - šova veidotājiem vajag reitingus, bet skatītājus vairāk interesē visādi nesmukumi, par kuriem ķengāties interneta komentāros. Tāpēc tiek filmēts viss un pat vēl vairāk - kas nav nofilmēts, to vienmēr var piemontēt, lai tik būtu īstais skats un īstās emocijas.

20160807204048-35400.jpg

Skatuve - ļoti radoši iekārtota. Ideāli parādīts, kā dzīvo liela daļa lauku iedzīvotāju, iztiekot ar mazām naudiņām. Galvenais, lai rokas aug no pareizās vietas. Nu varbūt nedaudz pietrūka kāda lopiņa izbāzeņa dekorācijās, bet kopumā forši.

Kostīmi - "izejamie krokši" un striptīza tērps vien ko bija vērts! :D Izrādei atbilstoši un uzjautrinoši tērpi. Īpaši uzrunāja koferis ar suņuku - smieklīgs un bērnišķīgs. Es pat neapvainotos, ja kāds man tādu uzdāvinātu. :D

20160807204024-80765.jpg

Aktierspēle - Aldis Siliņš bija vienkārši nepārspējams! Viņam piestāv šādas lomas. Un tas nav domāts kā apvainojums, viņš lieliski spēja iejusties Ziedonīša lomā. Patiesā cieņā noliecu galvu viņa priekšā!

Paldies aktieriem, autorei Guntai Kalniņai un režisoram Jurim Rijniekam, paldies izrāžu apvienībai "Pannas Teātris" par vieglu, uzjautrinošu un atslābinošu vasaras izrādi. 

Vai tu šovasar esi noskatījusies kādu brīvdabas izrādi?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
VesmaSk 8. augusts 2016 15:23

Es uz izrādi biju piektdien, 5.augustā. Man patika, pat neskatoties uz to, ka vairāk nekā pusi izrādes nācās sēdēt lietū un izmirkuši bijām ar visiem plašķīšiem, un nabaga aktierus vispār neapskaudu. Un mums vislabāk patika Ziedonīša teiciens - "Nu neteikšu, ka nebūtu redzēts, bet tāpat bija interesanti" (pēc tam, kad Sandriņa savus jaukumus kūtī bija Ziedonītim atrādījusi) ROFL

Linduchy 8. augusts 2016 10:04 hiperkeri

ROFLROFLROFL

hiperkeri 8. augusts 2016 09:55

Zini,neesmu bijusi uz brīvdabas izrādēm- dikti iekārdināji:) Gribu redzēt to koferi:D:D
Nu krokši -tā jau tagad tāda lauku klasika, man arī laukos ir krokši- nu klasiskās sandales. bet izejamie krokši man arī ir,iedomājies? Nu točna,būšu kā šie- bet man ir uz pildītā papēža, ar lakotu purniņu. nu tādas pavisam glaunas galošas:D