Valentīndienas scenāriju? Nu bet lūdzu!:D

hiperkeri
hiperkeri 11. februāris 2014 15:01
1575

Es esmu ļoti piezemēta un vienkārša meitene.

Taču,kad es alkstu romantikas,es secinu,ka man noteikti ir hormonu vētra. Piemēram,pagājšgad es šausmīgi gribēju precēties.Nu tā,ka jāprec nost kaut pašai. Nu galīgi nost.

Šogad es esmu gudrāka. Man vienkārši gribas skaisti saklātu galdu ar ziediem. Visu baltā.

Galds jau būs jāklāj pašai,no tā neizbēgt,tā tomēr ir darba diena,un,ja man ir brīvs,tad mana otrā puse tomēr nodarbosies ar medījuma gādāšanu mājām.

Tā kā šī nedēļa pārklāsies ar kādiem citiem svētkiem,tad īsti uz romantikas speciālu izcelšanu nenodarbošos,jo,ju-hūūūū,valentīna dienā mēs dosimies pie manas ģimenes tusēt. Droši vien būs daudz dzēlīgu piezīmju no maniem brāļiem, pamācošu runu no mammas..Kā jau tam ir jānotiek. Bet šogad es to esmu pieņēmusi un saprotu,ka tas ir mūsu ģimenes humors. Melnais humors,protams.

Vissvarīgākais būs nogādāt kādu sadzīves preci,tā kā ,iespējams,dienas beigās sagaidāma errrōtizka masāža sāpošām mugurām:D

 Lai mierīga sirds visiem,kas šajā dienā ir brīvā statusā,jo arī tādi pāri kā manējais dažus gadus māk svinēt arī bez ōzā un krasno-jarskām sirsniņām visapkārt.

Taču,ja tās pagadīsies arī apkārt,man galīgi nebūs iebildumi baudīt mirkli tādu,kāds tas būs:) 

Priekpilnu Valentīndienu!

 


Blogu konkurss sadarbībā ar L'oreal Paris: Ideālais Valentīndienas scenārijs!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 11. februāris 2014 15:12

(Y)