Valentīndienas dāvanas viņam

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. februāris 2018 13:04
819

Jau pavisam drīz tiks svinēta Valentīndiena. Lai arī daudzi varētu teikt, ka tie ir kārtējie komercializētie svētki, kuriem īsti nav pamata, mēs vēlētos iebilst – mīlestības nevar būt par daudz, tāpēc Valentīndiena ir jāsvin – iepriecinot sevi un otro pusīti. Jo īpaši tāpēc, ka ikdienā mums piemirstās pateikt vienam otram mīļus vārdus, palutināt un iepriecināt ar kādu negaidītu dāvanu.

Ko uzdāvināt Valentīndienā vīrietim? Tikai tu pati pazīsti savu otro pusīti tik labi, lai zinātu, kāda dāvana iepriecinātu vīrieti. Valentīndienā var dāvināt gan kaut ko praktisku, gan uzjautrinošu. Ja tavs vīrietis ir kaislīgs grāmatu lasītājs, viņš noteikti novērtēs grāmatu dāvanā. Aizrautīgiem makšķerniekiem prieku sagādās makšķerēšanas atribūti. Tavs vīrietis jau sen kaut ko ir noskatījis, bet nesadūšojas kāroto lietu iegādāties? Tu vari iegādāties un uzdāvināt viņam šo lietu. Pārsteidz savu vīrieti Valentīndienā!

Dāvanu špikeris – ko uzdāvināt vīrietim Valentīndienā

20180205130120-47704.jpg

Skaistumkopšana

Lai arī varētu domāt, ka skaistumkopšana un kosmētika ir domāta tikai sievietēm, arī vīriešiem vajadzētu parūpēties par savu ādu, matiem un aromātu. Kosmētikas ražotāji piedāvā dažādus kosmētikas komplektus tieši vīriešiem.

Pasniedz savam vīrietim dāvanā aromātisku dušas komplektu, smaržas, skūšanās komplektu. Kosmētikas zīmola “Stenders” vannas bumbu dāvināšana nebūs tik banāla, ja piesolīsi vīrietim izbaudīt vannošanās sajūtas kopā.

20180205130136-93997.jpg

Ja tavs vīrietis seko pēdējā laika vīriešu modes trendam – bārdas audzēšanai, tad viņš noteikti novērtēs veikalā Douglas nopērkamu REUZEL bārdas kopšanas komplektu.

Sajūtas un piedzīvojumi

Liec iemirdzēties vīrieša acīm! Kā? Kurš gan no vīriešiem nav vēlējies izbraukt ar Ferrari vai Lamborghini? Mieru, tikai mieru! Superauto tev nebūs jāpērk. Uzdāvini vīrietim iespēju sajust ātrumu tepat Biķernieku trasē. Dāvanu karti vari iegādāties Dāvanu Servisa interneta vietnē vai lielveikalu stendā. Izmaksas – sākot no 99 eiro.

Valentīndienas dāvanu vari apvienot ar vakara izklaidi, uzdāvinot vakariņas tumsā. Tumša cilvēka maņas saasinās, tāpēc tumsā baudītas vakariņas tiešām būs īsts baudījums. Piedāvājumu vari aplūkot Dine in the Dark interneta vietnē. Izmaksas – vidēji 60 eiro.

Ja tavam vīrietim patīk mīklas, detektīvi un spriedze, viņu varētu iepriecināt aizraujoša intelektuāla spēle. Dažādas tēmu variācijas – aplūko escape room interneta vietnē. Cenas – vidēji 35 eiro.

Gardēdim un ekskluzīvu dzērienu baudītājam vari pasniegt dāvanā Viskija meistarklasi. Pasākums, kurā var izzināt viskija vēsturi, iepazīt tā garšas nianses, nobaudīt pasaulslavenus un ne tik pazīstamus eksemplārus. Cena – 50 eiro.

Kultūra un sports

Valentīndienā vari iepriecināt savu vīrieti, uzdāvinot biļetes uz kādu koncertu vai teātra izrādi. Ja vīrietim ir laba humora izjūta, viņš izbaudīs izrāžu apvienības “Pannas Teātris” izrādes. Informāciju par aktuālākajām izrādēm vari aplūkot Pannas Teātra interneta vietnē.

Tavs vīrietis ir aizrautīgs sporta piekritējs? Uzdāvini viņam biļetes uz hokeja, basketbola vai grandiozu cīņas šovu – LNK Fight Night profesionālās cīņas MMA, boksā un Kick-boksā.

20180205130313-17027.jpg

Mode

Valentīndienā vīrietim vari uzdāvināt smalkas aproču pogas. Vīriešu apģērbu un aksesuāru veikalā “Baltman” ir plašs piedāvājums.

Valentīndienā var uzdāvināt ne tikai praktiskus apģērbus un aksesuārus, bet arī, piemēram, T-kreklu ar smieklīgu apdruku. Uzdāvini savam vīrietim priekšautu ar uzjautrinošu ilustrāciju – tas liks pasmaidīt gan tev, gan viņam, katru reizi gatavojot maltīti.

Tehnoloģijas

Sievietes jūsmo par kosmētiku un modes lietām, bet vīriešiem sajūsmu izraisa mūsdienu tehnoloģijas. Dāvanā vari pasniegt bezvadu austiņas, viedo pulksteni, Garmin Edge velodatoru vai GoPro kameru.

20180205130344-62875.jpg

Pašgatavotas dāvanas

Lai iepriecinātu vīrieti, nav jātērē liela naudas summa. Tu vari pagatavot dāvanu pati. Ieraksti diskā vai atmiņas kartē vīrieša mīļāko dziesmu izlasi.

Vari pagatavot dāvanā kaut ko garšīgu. Valentīndiena ir īstais laiks, kad palutināt tavu vīrieti ar viņa iecienītāko ēdienu. Tavs vīrietis priecātos par burgeri, ceptiem kartupeļiem, picu vai kasti ar virtuļiem? Uzdāvini viņam to!

20180205130413-60176.jpg

Līdz Valentīndienai vēl ir dažas dienas. Sarīko juteklisku un pikantu fotosesiju un izveido īpaši viņam paredzētu fotogrāmatu.


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
annas 11. februāris 2018 12:51

Paldies par foršu špikeri un nebanālām dāvanām!! Man būs iedvesma tagad visa gada svētkiem - ne tikai Valentīndienai :) Patīk ideja ar sexy fotosesiju - varbūt kādam ir linki vai kontakti uz studijām, kuri ar to nodarbojās? Kur var arī albūmus apskatīties? Arī dāvanu servisa izlases ir ļoti dažādas un interesantas, tikai tagad izpētīju cik nenormāli liels piedāvājumu klāsts viņiem ir - https://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanu-kartes-davanu-vaucers - var ne tikai draugam, bet arī radiem vai kolēģiem nepieciešamības gadījumā izvēlēties. No kosmētikas manam draugam patīk body shop - es atradu ļoti foršu kasti - https://www.thebodyshop.com/gifts/for-him/gym-essentials-for-kings-and-gentlemen/p/p002526 - vai kāds redzējis līdzīgās mūsu veikalos? Būšu ļoti pateicīga par rekomendācijām un kontaktiem! Paldies!