Valentīndiena. Nākamais gadsimts.

VesmaSk
VesmaSk 20. februāris 2014 10:21
1699

Trallalā, šodien valsts svētki – Valentīndiena. Un rīt arī brīvs, kā vienmēr pēc Valentīndienas. Jā, skatos pa logu – saulīte, putniņi un debesīs Valentīndienas sirsniņu mākoņi iekrāso dienu rozā. … Ak, jā, aizmirsu piebilst – šodien ir 2114.gads.

Bet nu visu no sākuma… Kā mēs visi atceramies, pagājušā gadsimta divdesmitajos gados par prezidenti kļuva leģendārā Jautrīte Mīļā, kura atcēla visas drūmās atceres un piemiņas dienas un par svētku dienām pasludināja Valentīndienu, 8.martu, 1.aprīli un vēl veselu rindu jauku dienu, pie kam, visas dubultā. Tauta beidzot izjuta milzu kopību ar prezidenti – beidzot, beidzot kāds tur, augšā, saprata, ka ir tik grūti vienu dienu svinēt, bet otrā doties uz darbu, tāda tautas un valsts galvas vienotība vēl nebija piedzīvota. Un tā nu tas turpinājās, attīstījās un izpletās. Tagad mums Sirsniņdienā pienākas valsts apmaksāta atpūta spa ar erotisko masāžu abiem un vakariņas sveču gaismā restorānā. Lieki teikt, ka veikali un citas iestādes šajā dienā ir slēgti, darbojas tikai spa un restorāni. Naktī pirms Valentīndienas debesīs tiek izlaisti miljoniem sirsniņformas balonu, kas rītausmu pārvērš rozā dūmakā, bet dienu iekrāso maigi sārtu. Tas tik ir skats. Un, ziniet, tas ir tiiiiiiik romantiski.  Mans vīrietis gan šad tad kaut ko pabubina par Bārbijām un blondīnēm, bet tādi jau viņi ir tie vīrieši. Un bez mums, sievietēm , grozies kā gribi, viņi tāpat nespēj iztikt. Tā nu, kā katru gadu Valentīndienā, man būs roze podiņā, kas pēc svētkiem tiks iestādīta mūsu abu kopīgajā Mīlestības rožu dārzā, kas nu jau krietni izpleties un vasarās priecē acis ar savu ziedu bagātību un krāšņumu. Bet vismīļākā no rozēm man joprojām ir pati pirmā mana vīra dāvinātā baltā kāršu roze, kura katru gadu zied kā balta kupena un smaržo tik reibinoši, kā mūsu mīlestība……

 20140220101918-14039.jpg

 

 

 

Blogu konkurss sadarbībā ar L’Oréal Paris: Ideālais Valentīndienas scenārijs!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 20. februāris 2014 21:57

atgādina braucienu uz Bada Spēlēm :D:D:D

Cerīte 20. februāris 2014 12:00

(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)

Kerstyna 20. februāris 2014 11:22

Skaisti....(F)

Noelle 20. februāris 2014 11:00

Ja būtu iespēja, nospiestu "like" :) (Y)