Valentīna dienas dāvana Viņam

jana
jana 9. februāris 2011 11:00
1133

Saki ko gribi, ar vīriešiem nav viegli. Tu pūlies, gādā dāvanu, plāno jau mēnešus pirms svētkiem, bet viņš?! Pasaka, paldies, tiešām skaisti, un viss... Vai viņam tiešām patika? Nav ne jausmas. Kā viņu pārsteigt un galu galā, kas gan patīk vīriešiem?

 


Kā tev patīk šī veļa?

 

 

Mūžsenais jautājums, vai ne? Nez kādēļ sievietēm vienmēr šķiet, ka viņas pūlējušās par maz. Dāvana varēja būt labāka, vajadzēja izvēlēties citu krāsu un tamlīdzīgas, tik ierastās pārdomas šaudās mūsu galvās.

 

Protams, ir sievietes, kuras zina itin visu. Viņām padomā dāvanas vīrietim vēl gadus divus uz priekšu un, viņas skaidri zina, ka katra dāvana būs tiešs trāpījums. Tu neesi no tām? Tādā gadījumā, laipni lūgta bariņā!

 

Lai izkļūtu no šis situācijas ir jāpaiet zināmam laikam. Vēlāk tu labi sapratīsi, kas tavam vīrietim patīk un, ko viņš gribētu dāvanā. Diemžēl laiks nostrādā ne vienmēr un, ko gan darīt šajā gadījumā? Paļaujies uz populārāko dāvanu idejām!

 

Kas gan patīk vīriešiem?

 

Vienas no populārākajām dāvanām ir sporta piederumi. Tas pamatojas ar vīriešu interesi par sportu un tamlīdzīgām aktivitātēm. Iegādājoties šo dāvanu tu parādīsi viņam to, cik daudz tev nozīmē viņa dzīve un personīgās intereses. Tas viņu spēs padarīt laimīgu. Izvēle ir plaša, cepures, cimdi, citi aksesuāri un trenažieri, kā arī bumbas, hokeja nūja...

 

 

MANS IETEIKUMS: Noskaidro viņa intereses, vari pat pajautāt draugiem un, sagādā pārsteigumu! Uzdāvini biļeti uz spēli. Tas nenozīmē, ka tev jāiet ar viņu, lai viņš to apmeklē kopā ar draugiem. Parādi, ka tu rūpējies un mīli. Varbūt viņš sapņo par jauniem sporta apaviem vai fanu kreklu? Baidies pirkt? Nopērc dāvanu karti no sporta veikala un piedāvājies to apmeklēt kopā, 14.februārī. Sagādā lielajam vīrietim bērnišķīgu prieku. Ja iegādāsies dāvanu karti iesaiņo to gaumīgi un piedomā par amizantu piedevu.

 

Elektronikas nieciņi (austiņas, i pods, jauna datora pele, stilīgs paliktnis...). Viņam sagādās prieku ikviens sīkums, kas saistās ar interešu loku.

 

MANS IETEIKUMS: Vadies pēc savām budžeta iespējām! Nav jēgas ieguldīt visus savus līdzekļus jauna portatīvā datora iegādē. Tomēr, ja līdzekļi atļauj, iespēju un variāciju ir daudz. Sākot no jauna mobilā telefona, kas aprīkots ar visām iespējamajām „pariktēm”, līdz pat fotokamerai un citām, luksus lietām.

 

Pulksteņi. Iespaidīga dāvana būs jauns, ar papildelementiem aprīkots pulkstenis. Izvēle ir pārsteidzoša, mūsdienu pulksteņi ir kompakti, jo vienā var atrasties daudz un dažādas funkcijas, sākot no kompasa, līdz pat dziļuma mērītājam un barometram.

 

MANS IETEIKUMS: izvēlies tādu pulksteni, kas atbilst tava vīrieša kopējam tēlam, nav jēgas pirkt dāvanu, kas netiks nēsāta. Piemēram, klasiska stila pulkstenis būs nepiemērots jaunietim, kurš aizraujas ar hiphopu un roku. Un otrādi. Pērc dāvanu, kas patiks viņam, nevis tikai tev!


Mūzikas DVD, tik pat labi tas var būt filmas ieraksts. Ja tavam vīrietim nav mīļākās filmas un mūzikas izpildītāja, tad šādu dāvanu viņš var uztvert nepareizi, kā mājienu.

 

MANS IETEIKUMS: pirms iegādāties noskaidro, vai viņam tāds jau nav!

 

Vīriešu kosmētika un piederumi. Klasiska un universāla dāvana. Vai tu to tiešām vēlies? Valentīna diena tomēr vēlas ko sirsnīgāku un intīmāku, ko tādu, kas parādīs tavas jūtas. Lai gan jauns un moderns aromāts var kalpot kā afrodīziķis....

 

MANS IETEIKUMS: Noskaidro, ko viņš lieto un nepērc sejas krēmus vīrietim, ja neesi pārliecināta, ka viņš neapvainosies. Vīrieši parasti nav pārāk izvēlīgi aromātos, tādēļ jaunu vīriešu smaržu un kopšanas piederumu izvēle tev nesagādās grūtības.

 

Sirsnīga dāvana būs kopējs SPA, vai pirts apmeklējums, tikai jums, diviem vien....

 

Idejas dāvanām apskati šajā fotoblogā!

{fotoblog:1230}

 

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kāda būs tava dāvana vīrietim?

Jana Kozlova, www.sieviesuklubs.lv 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandero 12. februāris 2011 21:20

Es uz apģērba gabalu dāvināšanu esmu māņticīga. Ticiet vai nē, bet kamēr neesiet precēti tikmēr viens otram tos nedāviniet, dabūsiet izšķirties vai sakašķēties. Tāpēc lai vai cik feini būs bokseršortiņi, bet neizaicināšu savu likteni. Ir daudz dažādu mīļu lietu, ko dāvināt. :)

plastic 9. februāris 2011 17:11

man gan nerup kas un kuras valsts svetki tie ir. vnk smuki skan - milestibas svetki. milestibas nevar but par daudz. turklat tadas armijas jau ar vairs nav.

rezira 9. februāris 2011 16:27

Gandrīz smieklīgi! Latviešiem nekādu patīkamu brīžu vairs nav.Krievu laikos izdomāja stulbo armijas dienu,lai tikai būtu iemesls kaut ko nopirkt,kādam čalim iedot,nobučot un vēl interesantāk,ja sanāca pasēdēt kādā kroģelī.Tagad daudzi pārmetušie uz (ne jau pasaules),bet amerikāņu "svētkiem".Man ir žēl mūsu jaunatnes,jo viņu smadzenes piebāž ar seksu,ar ķirbjiem,valentīniem vēl tikai trūkst pateicības dienas,un tad jau būs pilns komplekts!Liela māksla ir prieku un skaistus,neaizmirstamus brīžus sagādāt arī citās dienās bez valentīna piekabes.Nežēlojiet naudiņu un lai Jums veicas!

9. februāris 2011 15:48

Mēs kaut kā nekad valentīndienā neesam neko pirkuši dāvanām. īstākā dāvana tiešām būtu tāds mierīgs vakars divatā.

smukaa 9. februāris 2011 15:14

pece - diemzheel nav:( taada taa situaacija sanaakusi.. un njemt sveshu cilveeku,paldies,nee.
Mums jau ir laiks divataa,kameer beerns gulj;)

pece 9. februāris 2011 15:08

smukaa,
Nesaki, ka tev nav neviena paša rada/drauga/ paziņas, kuram uzticēt mazo uz kādu laiku, kaut guļošu, lai varētu laiku veltīt divvientulībai ;)

smukaa 9. februāris 2011 14:51

pece - jaa,tikai tad,kad beerns chuch,un taapat taa ir triisvientuliiba:D

pece 9. februāris 2011 14:49

smukaa,
Ja gribēsiet, laiku duvvientulībai VAR atrast vienmēr ;)

smukaa 9. februāris 2011 14:42

Par divvientuliibu varam tikai sapnjot..

9. februāris 2011 14:30

Gaisa laterna sarkanā krāsā, kas tiks palaista naksnīgajās debesīs pēc kopīga divvientulīga pirts apmeklējuma...
Mazs nieciņš gandrīz neromantiskam vīrietim. :)

smukaa 9. februāris 2011 12:45

Daaviniet sevi;)

pece 9. februāris 2011 12:39

Nafig vius tos pa naudu nopērkamos niekus - sniedz savam vīrietim erotisko masāžu - esmu pārliecināta, ka novērtēs par 200%

elina89 9. februāris 2011 12:12

Es savam vīrietim taisīšu vakariņas + saldo. Vakar tiesi ar draudzenem domājam, ko lai savējiem dāvinam un nonācām pie slēdziena, ka mīlestība vīriešiem iet caur vēderu :D Tad nu arī sataisīsim kko īpašu vinu puncīšiem :)