Vakara burvība

Linduchy
Linduchy 8. jūnijs 2015 00:05
1135

Ir aizvadītas jaukas brīvdienas – gūti gan pozitīvi iespaidi, gan arī izbaudīta kārtīga atpūta pie dabas, tāpēc svētdienas vakaru gribējās pavadīt mierīgi – dīvānā ar mīļoto vīrieti pie sāniem un murrājošu kaķi klēpī, skatoties romantisku filmu.

Dzirdēju pozitīvas atsauksmes par filmu Adelainas gadi (The Age of Adaline), tad nu tika nolemts svētdienas vakaru noslēgt ar šo filmu, mielojoties ar grauzdētām maizītēm ar avokado, zilo sieru un zemenēm.

20150608001845-87046.jpg

Lomās: Blake Lively, Ellen Burstyn, Harrison Ford, Michiel Huisman u.c.

Filmas sižets stāsta par 29 gadus jaunu sievieti Adelainu (Blake Lively), kas autoavārijas laikā piedzīvo klīnisko nāvi. Apstākļu sakritība atgriež Adelainu pie dzīvības, pārveidojot viņas DNS struktūru, kas nu sievietei ļauj saglabāt mūžīgu jaunību (šajā kontekstā aktrises uzvārds ir īpaši atbilstošs lomai - Lively). FANTASTIKA! Tā noteikti nodomāja vairākums no jums. Bet mūžīgai jaunībai un nemirstībai ir arī savi mīnusi. Lai izvairītos no kļūšanas par eksperimentu trusīti valdības laboratorijās, Adelainai ir nemitīgi jābēg, mainot identitāti ik pēc 10 gadiem. Un vienīgais cilvēks, kam Adelaina atklāj savu noslēpumu, ir viņas meita. Cik nežēlīgi dzīvot dzīvi nemitīgās bailēs, melos un sāpēs – sagādājot ciešanas gan sev, gan apkārtējiem cilvēkiem. Bēgt no mīlestības un laimes.

Romantiska fantāzija, skaista un emocijas raisoša – ak, es raudāju gan, nu ļoti žēl man bija suņuka...nē, vesela lēruma sunīšu, kas Adelainas garās dzīves laikā bija mīloši un uzticīgi draugi viņai.

Jauka un svētdienas vakaram atbilstoša filma. Ir vērts noskatīties, ja arī neesi fantastikas cienītāja. Šī nudien ir romantiska filma par brīnumiem ... un brīnumi mēdz notikt, vai ne? ;)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ciao 8. jūnijs 2015 16:18

jā, filmu jau pieminēju arī savos Maija jaunumos :) Ļoti sievišķīgs kino!

Nymph 8. jūnijs 2015 09:16

Prieks, ka noskatījies :) Es arī varu apliecināt, ka šī filma ir burvīga!!! :)