Vai tev ir izdevies izbēgt no cietuma?

pece
pece 16. janvāris 2016 11:59
1740

Tevi saslēdz roku dzelžos kopā ar taviem komandas biedriem un uzliek melnus apsējus uz acīm. Ar mazu čīkstoņu atveras durvis un jūs ieved telpā, aiz jums aizveras restotās durvis. Jūs esat cietumnieki. Apcietināti par sērijveida slepkavībām, kurus nodevis īstais vainīgais varas pārstāvjiem un pavisam drīz Jūs notiesās uz nāvi. Ir tikai viena iespēja – kamēr cietuma uzraugs aizdevies vakariņās uz stundiņu, tikt laukā no cietuma! Un spēle var sākties!

Lai tiktu no cietuma laukā ir jāatrisina dažādi uzdevumi – jāsameklē kodi, jāatslēdz slēdzenes un visādas citādas lietas! Viss katra paša rokā – liec lietā prātu un darbojies!

Pie sienas pulkstenis nenovēršami skaita laiku, fonā skan mūzika. Tā ir prāta cīņa!

Ja nu tomēr jūties iestidzis un neizdodas tikt uz priekšu, ir iespēja prasīt pēc padoma pa rāciju – tiek dotas norādes, kas palīdz.

Ar nožēlu jāatzīst, ka mēs sapināmies kodos un neuzspējām….. bet meita jau kaļ plānus doties uz kādu no istabām ar draudzenēm. Viņai šī bija otrā reize un šķiet ne pēdējā.

Kvesta istabas kā izklaide

Vārds quest angļu valodā nozīmē izpēte, lai kaut ko sasniegtu vai dabūtu. Kādreiz ļoti populāras bija šāda tipa datorspēles, tagad tās pārceltas uz realitāti.

Kvesta istabu ir daudz un dažādas, katrai no tām ir sava grūtības pakāpe un dažādas tēmas – psihiatriskā klīnika, cietums, Harija Potera istaba, dzīvoklis…. . Ir tādas, kas piemērotas pat bērniem.  Varu apliecināt, ka tā ir forša komandas spēle un jauks laika pavadīšanas veids. Izklaide, kurā padarbināt savas smadzenes- prātu un loģiku. Un populāras visā pasaulē.

Kur tās meklēt?

Kvesta istabas, tāpat kā jebkuru izklaides veidu var atrast netā, bet atsauksmes var lasīt pat TripAdvisor.  Viena no pirmajām Latvijā bija www.escaperoom.lv , bet tagad man šķiet to skaits jau ir mērāms vairākos desmitos.

Cik maksā?

Vidējā cena 35 eiro darba dienās pa dienu, darba dienu vakaros un brīvdienās 50 eiro. Šobrīd ik pa laikam var nopirkt kādu spēli kopāpirkšanas portālos un dabūt izklaidi arī pa 25 eiro. Kvalitāte neatšķiras, jo produkts ir nemainīgs!

Mēs šoreiz bijām šajā . No tās lapas arī bilde.

Piedalies Janvāra blogu konkursā

20151008140647-14371.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
alexa30 13. februāris 2016 18:09

Tagad tāda veida izklaide ir ļoti populāra Rīgā. Pat ir portāls http://escaperoommap.lv/lv/ kurš apvieno visas escape room istabas zem viena "jumta".

pece 17. janvāris 2016 13:17

Pirmo reizi, kad ar šo sastapos - meita lūdza saorganizēt savai ballītei kā dzimšanas dienas dāvanu, biju aizdomu un neuzticības pilna, tomēr, pēc pamēģināšanas pašai, teikšu kā ir- man patīk! Nu labi, tēma cietums man ne pārāk, bet jūs jau ziniet kā ir ar tiem dāvinātiem zirgiem..... es izvēlētos citu, bet jā, esmu gatava atkārtot!

VesmaSk 16. janvāris 2016 16:44 Catwoman

Laba doma!

Kerstyna 16. janvāris 2016 13:35

Interesants stāsts, vai es to gribētu izmēģināt - tik droša neesmu, bet jums ir gājis forši :)

Linduchy 16. janvāris 2016 13:22

Šo noteikti gribētu kādreiz izmēģināt :) (Y)
Hm, varbūt pat kopā ar SK meitenēm :D