Vai seksologam Artūram Šulcam ir kāds nepiepildīts seksa sapnis?

Autors: kintijasieviesuklubslv, 2011. gada 16. jūnijs, 12:00:00
Vai seksologam Artūram Šulcam ir kāds nepiepildīts seksa sapnis?

Par seksuālo dzīvi, vasaras izaicinājumiem un šī gada Vasaras saulgriežu svinēšanu portāls Sieviešu Klubs iztaujā seksologu Artūru Šulcu. Uzzini, kādi ir viņa paņēmieni Papardes zieda meklēšanā un atrašanā?

 

 

Kur pats šogad līgosi?

Došos kaut kur Dabā. Man būs pašam ceļš pie sevis. Austrumnieki teiktu – meditācija. Apcerēšu, kas ir noticis un kas vēl darāms.

 

Ko darīsi, lai atrastu Papardes ziedu?

Ļaušos intuīcijai. Iešu tur, kur apzināti ved mana intuīcija. Parasti tas vainagojas ar ļoti brīnišķīgām sajūtām, kas piepilda un stiprina mani vēl ilgu laiku uz priekšu. Tas ir ļoti intīms process. Katrai sievietei un vīrietim novēlu to atrast un izbaudīt. Lai arī kāds būtu šis papardes meklēšanas ceļš, tas ved pie sevis caur dievišķu saskarsmi.

 

Ja Jāņu nakts vai jebkura cita vasaras nakts pārim ir pirmā kopīgā, ko darīt, lai abiem ir labs pirmais iespaids un izdevies sekss?

Galvenais – nekur nesteigties un nedarīt otram to, ko negribi, lai dara ar tevi. Sekss nav sacensības. Ir jādod sajūtas un pašam jābūt gatavam saņemt tās pretī. Iepriecināt otru un gūt reibumu skaidrā prātā (bez alkohola) – tas varētu būt kopīgais mērķis. Jāņu naktī viens otram var iepriekš pateikt, ko gribētu seksā izdarīt, izmēģināt, ko otram sniegt un pašam gūt. Ļauties intuīcijai un kopā izdzīvot gada īsāko nakti.

 

Kāds ir tavs šīs vasaras lielais izaicinājums?

Man šī ir mācīšanās vasara. Esmu pieteicies kursos, kurus gaidīju jau gadu. Apgūstu tālāk zināšanas un prasmes virvju lietošanā, lai vēlāk varētu radīt jaunas sajūtas sev un citiem. Tad piedalīšos vairākās nometnēs. Arī tagad braucu no onkoloģisko pacientu rehabilitācijai veltītas nometnes. Tāpat esmu ieplānojis atpūsties kopā ar dēlu.

 

Profesionālā ziņā šovasar vēlos izveidot sieviešu pašapmierināšanās jeb masturbācijas grupu. Kāpēc? – Joprojām daudzām sievietēm (un arī vīriešiem) ir kompleksi par savu ķermeni un juteklību, traucējoši priekšstati par sevis izzināšanu. Masturbācijas vingrinājumi sievietei var palīdzēt pārvarēt šķēršļus ceļā uz sevi un arī otru cilvēku, ļaut legalizēt savās acīs baudas gūšanu kā tādu.

 

Kā seksologam tev ir kāds seksuāls sapnis, kas vēl nav nepiepildīts?

Protams! Pie savas jutekliskās dzīves piestrādāju un gūstu to, kas patīk. Izsapņoju, piepildu sapni un sapņoju atkal tālāk. Tas ir nebeidzams process. Esmu atvērts jutekliskām lietām un sevis izzināšanai. Tas nebeigsies nekad. Kā daudzi – kamēr vien elpojam, esam jutekliski un seksuāli.

 

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tu rūpējies par savu seksuālo dzīvi? Kā to attīsti?