Uzzini pirmais visu par šī gada festivālu Positivus tikai 360TV jau no 10:00!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. marts 2016 08:15
1188

Ja Tevi interesē šī gada festivāls Positivus, tad šī diena, 4. marts, jāuzsāk un arī jāaizvada ar 360TV. Sagaidot jau desmito Baltijas lielāko mūzikas festivālu, kanāls 360TV kā pirmais vēstīs par visām aktualitātēm, kas saistās ar šī gada Positivus. Tiešraides ar Tomu Grēviņu šodien sāksies jau no 10:00, kad tiks izziņoti 2016. gada headliner. Tiešraides turpināsies visas dienas garumā, kas mīsies ar aizvadītā gada labākajiem koncertiem. Iegriezies 360TV un uzzini pirmais visu par Positivus jau šodien no plkst. 10.00 visas dienas garumā! 

Īpašā Positivus diena 360TV ēterā

Šī diena, 4. marts, 360TV tiks aizvadīta īpašā gaisotnē ar īpaša programmu, kas aizsāksies ar tiešraidi jau 10:00 rītā, kad tiks pieteikti 2016. gada – Positivus 10 gadu jubilejas festivāla, hedlainer. Visas dienas programma 360TV tiks veltīta vasarā gaidāmajam festivālam Positivus, kad pie Toma Grēviņa Mūzikas domnīcā viesosies mūziķi, eksperti un  blogeri. Mūzikas domnīcas tiešraides šodien, 4. martā, gaidāmas 10:00, 12:00, 13:00, 14:00 un 21:00. Tikai 360TV kā pirmais varēsi uzzināt, kādas pasaulslavenas grupas šogad varēs redzēt Salacgrīvā un kas būs skaļākie vārdi un pārsteigumi. Ikviens interesents aicināts sekot līdzi tiešraidēm visas dienas garumā, kas mīsies ar aizvadītā gada koncertiem no festivāla. Varēs komentēt, dalīties iespaidos, vienkārši vērot notiekošo un jau tagad noķert festivāla sajūtu kopā ar mūzikas ekspertiem, kritiķiem un pašiem mūziķiem. 

Intervija ar Ģirtu Majoru

Savukārt jau pēc nedēļas, 11. marta vakarā, 360TV gaidāma saruna ar festivāla tēvu Ģirtu Majoru. Intervija norisināsies ar Mūzika domnīcas vadītāju Tomu Grēviņu interviju cikla 100 personības līdz Latvijas simtgadei ietvaros. Šī cikla ietvaros 360TV skatītājiem tiek piedāvātas sarunas ar personībām, kuras cildinājušas un nesušas Latvijas vārdu tālu aiz dzimtenes robežām, guvuši ievērojamus panākumus mūzikas un kino nozarē, sporta laukumā, ideju un tehnoloģiju pasaulē, un mākslā.

Festivāls kopā ar 360TV!

Festivālu gaidot, sākot ar martu Lattelecom kanālā 360TV Mūzikas piektdienās arvien vairāk tiks vēstīts par aktualitātēm par Positivus. Pēcāk, tuvojoties festivāla norises laikam, sākot ar 4. jūliju, kā katru gadu Lattelecom interneta televīzijas skatītājiem būs pieejams kanāls Positivus TV, kas raidīs 24 stundas diennaktī, piedāvājot skatītājiem noskatīties iepriekšējo festivālu koncertierakstus un speciāli veidotos raidījumus. Savukārt, kanālā 360TV nedēļu pirms Positivus, no pirmdienas līdz ceturtdienai ik vakaru ēterā būs izklaidējošs vakara šovs.

 

Festivāla noskaņu no 15. līdz 17. jūlijam varēs izjust arī mājās esot vai sauļojoties pludmalē, jo kanālā 360TV un Positivus TV no festivāla tiks nodrošinātas tiešraides. Tajās tiks stāstīts par Positivus norisi un aktuālo informāciju apmeklētājiem, mūzikas cienītājus priecēs koncerti un intervijas ar māksliniekiem, kā arī gaidāmi citi jaunumi no Positivus teritorijas. Festivālam noslēdzoties, Positivus TV raidīs vēl līdz pat 24. jūlijam, piedāvājot izbaudīt šī gada labākos festivāla koncertus, ļaujot uzkavēties atmiņās un Positivus festivāla emocijās.

Šogad aktualitātes par un ap festivālu Positivus televīzijā tiks atspoguļotas divreiz vairāk un ilgāk, turklāt HD jeb augstas izšķirtspējas kvalitātē. Savukārt, pateicoties Lattelecom izstrādātajai televīzijas aplikācijai MansTV, festivāla noskaņu būs iespējams baudīt visur, kur vien ir pieejams internets. 360TV un Positivus televīzijas programmai sekojiet līdzi www.lattelecom.tv/tiesraide.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam