Uz t/c “Domina Shopping” jumta sākas vasaras koncertu sērija

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 16. jūnijs 2020 14:26
219

Piecus vakarus pēc kārtas – no 15. līdz 19.jūnijam – sadarbībā ar t/c «Domina Shopping» un «Maxima»  uz t/c «Domina Shopping» A puses stāvvietas jumta klātienē būs iespēja baudīt lieliskus koncertus.

«Tas ir pa īstam – mēs atkal varam tikties un baudīt mūziku klātienē ar nosacījumu, ka ievērojam visus nosacījumus. Tā ir ļoti patīkama un saviļņojoša sajūta, pēc kuras visi bijām tik noilgojušies un kuru varēsim piedzīvot piecus vakarus pēc kārtas, baudot lieliskus koncertus pie mums uz autostāvvietas jumta ar iespaidīgu un daudziem vēl nepieredzētu skatu uz Rīgu. Svinēsim vasaru kopā!» aicina Dina Bunce, t/c «Domina Shopping» direktore. 

«Svētki ir jāsvin, protams, atbildīgi, tāpēc esam patiesi priecīgi būt vieni no galvenajiem atbalstītajiem, lai šie koncerti varētu priecēt savus klausītājus, un tajā pašā laikā mūziķi atkal var kāpt uz skatuves cilvēku pilnā auditorijā ar tik skaistu skatu uz Rīgas jumtiem. Arī mēs esam sagatavojuši īpašu piedāvājumu Latvijas iedzīvotājiem gan ar ļoti plašu sortimentu, gan par lieliskām cenām. Līgo būs ar mūziku, gardām uzkodām un atspirdzinošiem dzērieniem!» pauž Viktors Troicins, «Maxima Latvija» vadītājs.

Koncertos, uz kuriem aicina t/c «Domina Shopping», veikals «Maxima» un «TV3 life», klātienē būs iespēja pēc ilgāka pārtraukuma atkal aci pret aci satikt savus iemīļotos māksliniekus, viņiem aplaudēt, gan gūt dzīvas emocijas un klātbūtnes sajūtu. Šiem koncertiem mākslinieki gatavo īpašus priekšnesumus, būs apvienojušies jaunos kopprojektos, tāpat gaidāmi vairāki muzikāli pārsteigumi, pirmatskaņojumi un, protams, lielākie hīti. Visus koncertus vadīs populārais Dailes teātra aktieris Andris Bulis.

Koncerti norisināsies t/c «Domina Shopping» A puses jumta autostāvvietā (4.stāvā).  Visu koncertu sākums – plkst. 19.00, koncerta norises ilgums – viena stunda. Katram koncerta apmeklētājam tiks nodrošināta sēdvieta, ievērojot valstī noteikto 2 m distanci. 

T/c «Domina Shopping», «Maxima» un «TV3 life» piedāvās šādus koncertus: 

15.06. plkst.19 Marhils (Uldis Marhilevičs), Aija Andrejeva, Ainars Virga

16.06. plkst.19 «Dzelzs Vilks», «Pienvedēja Piedzīvojumi», «Triānas Parks»

17.06. plkst.19 Igo, Aija Vītoliņa un «AG Trio» (Aivars Hermanis, Mārcis Auziņš, Kaspars Zemītis)

18.06. plkst.19 «Dziļi violets», «Singapūras satīns», Ozols

19.06. plkst.19 «Bermudu Divstūris»

Biļetes uz koncertiem var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā. Biļetes cena – 25 EUR. Pasākumam tuvojoties, biļetes kļūs dārgākas.

Savukārt, iegādājoties biļeti par 7 EUR, jūs saņemsiet tiešraides kodu jeb tā saukto «mājas biļeti», ar kuru koncertu varēs baudīt visi vienas mājsaimniecības iedzīvotāji jebkurā vietā Latvijā vai pasaulē. Tiešraide būs pieejama «Biļešu Paradīzes» mājas lapā. Kods ir paredzēts vienai viedierīcei. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies