Uz ko tu būtu gatava,lai kļūtu slavena?

Nikte
Nikte 23. septembris 2014 17:02
2673

   Vai skatoties raidījumus, seriālus, realitātes šovus, tu nekad neiedomājies kā būtu, ja kādas aktrises vai dalībnieces vietā būtu tu?! Ja tu būtu slavena un populāra?Un nav svarīgi, ko tu darītu, lai gozētos popularitātes saulītē..

   Kad sāku rakstīt šo blogu, fonā uzslēdzu jauna projekta " TV zvaigzne" atlasi. Šis laikam būs kārtējais "okartistu" un "fabricistu" šovs, jo lielākā daļa pieteikušos ir bezdarbnieki, pašdarbnieki un citi slavu alkstošie (cik jau Lv var būt slavens ) jaunieši.  

Trakākais ir tas, ka cilvēki nesaprot, ko var darīt, ko nedarīt kameru priekšā. Piemēram apaļīga meitene nemākulīgi dejoja vēderdeju ( man bija kauns viņas vietā ).. Šovā neuzvarēs, bet vismaz atlasi redzējušie, runās kādu laiciņu par viņu..

   Tikko izlasīju ziņu, ka sieviete piešuvusi sev trešo krūti (!!!) , lai kļūtu slavena. Sieviete cer, ka ar trešo krūti atbaidīs pielūdzējus (domāju arī vīru viņai neredzēt ) un varēs vadīt savu Tv šovu...

Ha,ha,ha..lai piešuj ceturto krūti un varēs vadīt realitātes šovu "Ferma"!

   Vēl kāda cita sieviete ( piedevām no Latvijas ) uztaisīja sev "duck face" un krūtis kā basketbola bumbas. Kam tas viss?! Tikai un vienīgi, lai iegūtu popularitāti ( nekas, ka tagad izskatās pēc monstru lelles )..

  Tad vēl nesen vīriešiem bija topā bildināt savu meiteni koncerta laikā, arī pie mums pāris dienas atpakaļ bija tāds gadījums. Visumā ideja jauka, bet kāpēc nevar meiteni bildināt intīmu vakariņu laikā? Vai šeit arī nav slēpta vēlme pēc popularitātes?

  Vai drīzāk tā ir mūsu laiku slimība  - ekshibicionisms?!

 

Tātad, uz ko tu būtu gatava, lai kļūtu populāra, slavena un atpazīstama? Varbūt tev to nemaz nevajag? Kādi būtu tavi ieguvumi no popularitātes?

 


Blogo Sieviešu klubā un laimē jaunos Timotei šampūnus


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 24. septembris 2014 16:00 Catwoman

Savas 15 min.slavas dabūja ;)

Linduchy 24. septembris 2014 15:38 Nikte

OMG :D

Nikte 24. septembris 2014 15:37

Tikko izlasīju,ka tā "trīspupainā" īstenībā nav taisījusi nekādu operāciju,bet vienkārši izmantojusi protēzi!! Tas viss,lai tiktu kaut kādā šovā ROFLROFLROFL

Linduchy 24. septembris 2014 15:37 Kerstyna

''Ja agrāk virināja mētelīti parkā un uz šosejas, tad tagad to dara sociālajos portālos'' ROFL(Y)

Nikte 24. septembris 2014 15:36 Kerstyna

Jā,nabaga "virinātaji",izspiež viņus no šī klubiņa :D

Kerstyna 24. septembris 2014 15:06

Un sociālais ekshibicionisms ir mūsu laikmeta liga... Ja agrāk virināja mētelīti parkā un uz šosejas, tad tagad to dara sociālajos portālos.

Kerstyna 24. septembris 2014 15:03

;( Zemene un Kombuļu Inese jau visus laurus noplūkušas....
:D
Bet - nimaz, nimaz nialkstu pasaules slavas.
Par rakstu (Y)

Nikte 23. septembris 2014 22:59 Shalako

(Y) Piekrītu,pat uz tualeti nevarētu aiziet,būtu viss jau noziņots :D

vecsprofils 23. septembris 2014 22:28

Populāra būt negribētu, pat šis viens vārds jau nes tādu "lētuma" piegaršu. Atpazīstama vai slavena teorētiski pieļauju, bet arī, tikai, ja labo darbu dēļ.... nu, teiksim, kaut vai atpazīstama fotogrāfe...
Ekshibicionisms man patīk līdz zināmai robežai un tāds, kas ir acīm baudāms, pozitīvs un skaists, nevis masu stulbums dažādās izpausmēs.

Mani attur slavas negatīvā puse, proti, privātās dzīves neesamība un negāciju plūsma.

mazaa raganina 23. septembris 2014 20:20

Neko,jo nevēlos būt slavena. Vienīgi es priecātos,ja kāds pamanītus manus paveiktos labos darbus, bet tas arī viss.

Nikte 23. septembris 2014 20:10 Catwoman

ROFLROFLROFLROFL

Linduchy 23. septembris 2014 17:44

Es skatos uz LV ''slavenībām'' un domāju - redz, cik maz vajag, lai būtu pilnas biksiņas ar prieciņu, ka tevi kāds ir pamanījis, nosaucis par slavenību un uzaicinājis uz kādu restorāna atklāšanu :D
Bez tam daudzi (ne tikai jaunieši), nespēdami izcelties ar kaut ko labu, dara visādas dumjības un tādējādi iegūst popularitāti.
Ko es domāju par cilvēkiem, kas tiecas pēc lētās popularitātes? Nu tie ir cilvēki ar noteiktu diagnozi, bet tā kā mēs dzīvojam ļoti liberālā laikmetā, viņi man netraucē,lai dzīvo vien nost...bet nu spiegt aiz laimes, ka esmu bijusi vienā telpā ar tādiem, es netaisos :D

Nikte 23. septembris 2014 17:22

Vai lūdzu nevarētu iekrāsot pēdējos jautājumus? ;)