Ukraiņu skaistums: Made in Ukraina festivāla zvaigžņu spilgtākie tēli

Autors: Intensa.pro, 2016. gada 26. jūlijs, 09:50:01
Ukraiņu skaistums: Made in Ukraina festivāla zvaigžņu spilgtākie tēli

Pagājušajās brīvdienās tika aizvadīts spilgts kultūras un izklaides notikums – ar lieliem panākumiem izskanējis Festivāls Made in Ukraina. Ilgi gaidītais un mazliet neparastais. Sajūsminātie skatītāji vēroja, kā savā starpā savijās mūzika, humors, kultūra un skaistums.

Festivāla Made in Ukraine rīkošana kļuva par vēsturiski nozīmīgu – šis bija pirmais Ukrainas liela mēroga pasākums Eiropas Savienībā, kas notika Latvijā. Iemesls nozīmīgs, noskaņojums rotaļīgs, mākslinieki lieliski, tādēļ svinības ilga četras neaizmirstamas un spilgtas dienas: ceturtdien notika bezmaksas koncerts Rātslaukumā, pārējās Festivāla dienās (piektdien, sestdien, svētdien) – plaša koncertprogramma Dzintaros!

Par ukraiņu „skaistuma gēnu” klīst leģendas, un šķiet, ne tāpat vien! Ukraiņu sieviešu skaistumu var apbrīnot bezgalīgi, ukraiņu vīriešu vīrišķību – ilgi. Ar ko mūs apbūra staltie puiši un skaistās meitas, skaidroja portāla Intensa.pro redakcija!

Džamala

Noslēpumainākā mūsdienu Ukrainas zvaigzne, Eirovīzijas uzvarētāja un bijusī Jūrmalas „Jaunā viļņa” dalībniece stājās priekšā maigā tēlā. Būdama spilgtas ārienes īpašniece, Džamala māk piemeklēt interesantus risinājumus tērpos un zina, kā savu tēlu padarīt tiešām pievilcīgu. Vieglas cirtas, mirdzums acīs un maksimāli dabisks grims – pietiekoši, lai piesaistītu visu uzmanību sev. Esot Latvijā, Džamala nomainīja vairākus tēlus: no liriskās varones mežģīnēs līdz liktenīgai zvaigznei kardigānā ar zelta paijetēm. Skatāmies un apbrīnojam:

jamala-madeinukraina-intensa.pro

foto: instagram.com/jamalajaaa

Nadežda Dorofejeva, grupas „Vremja i Steklo” soliste

Nadja ir jauna, perfekta, talantīga. Kā zināms, talantīgs cilvēks ir talantīgs it visā. Papildus dziedātājas karjerai, meitene izlaida savu apģērba zīmolu It’s my DoDo. Festivālā jauniete ierādās tērpta sava zīmola drēbēs. Pašas dizainētā strīpainā kleita un apmetnis izraisīja vietējo modes dāmu interesi. Savukārt mūsu uzmanību piesaistīja nevis solistes tērpi, bet tas, cik prasmīgi un veiksmīgi viņai izdodas akcentēt savas priekšrocības. Kupli, izbalināti mati, grims ar akcentu uz lūpām un tumši pelēka dūmaka uz acīm vēl vairāk izdaiļoja Nadju.

nadezdadorofejeva-intensa.pro

foto: instagram.com/nadyadorofeeva

Katja Osadčaja, ukraiņu televīzijas raidījumu vadītāja

Programmas „Saviesīgā dzīve” («Светская жизнь») zvaigzne dzīvē izrādījās neticami gaisīga, viegla un dabiska. Īsta bauda vērot viņas tērpus, kas vienmēr atšķiras ar oriģinalitāti un individualitāti. Ar grimu žurnāliste nepārspīlē – dabas dotais skaistums ir labāks par uzzīmēto.

katya-osadcha-intensa.pro

foto: instagram.com/kosadcha/

Oļja Poļakova, Ukrainas superblondīne

Festivāla Made in Ukraina ekstravagantākā zvaigzne, kas prot pārsteigt un šokēt. Viņas iznācienu uz skatuves gaidīja daudzi. Zvaigznes tverks After party ballītē grupas „Mozgi” pavadījumā vien bija ko vērts!

Oļjas Poļakovas obligātie atribūti – sniegbalti mati, kokošņiks galvā un ogļmelnas acu bultiņas. Savus ieradumus blondīne nav mainījusi arī festivālā Jūrmalā.

olyapolyakova-madeinukraina-intensa.pro

foto: instagram.com/polyakovamusic

Tina Karol

Jau preses konferences laikā Tina pateica, ka Latvija viņai ir īpaša vieta, kas kļuva par viņas karjeras sākumpunktu. Tāpat arī Tina Latvijai – īpaša zvaigzne. Pievilcīga, spilgta un skanīga. Sārtās lūpas, brīvi krītoši mati un vienmērīgs tonis padara zvaigznes izskatu neatvairāmu. No viņas burtiski nevar atraut skatienu. Katrs Tinas tēls atspoguļo sievišķīgumu un stila izjūtu. Viņa prot meistarīgi kombinēt dažādus stilus, katru reizi demonstrējot jaunas pašizpausmes iespējas.

tinakarolj-intensa.pro

Šī raksta turpinājums