TV3 8.martā Sievietes sveic ar īpašu programmu!

8. marts 2010 00:00
1428

Sieviešu dienā TV3 sarūpējis īpašu programmu un ikviena dāma šajos svētkos varēs sevi palutināt, pavadot burvīgu vakaru ar TV3! 

{smallpic:4}

Piedāvājums vakaru sākt ar filmu Sātans Pradas brunčos, kas vēl pavisam nesen bija redzama kino teātros un līdz šim Latvijā televīzijas skatītājiem nav pārraidīta. Pēc ieskata modes dāmu pasaulē pirmizrādi piedzīvos jauns seriāls Kašmira mafija, kuru novērtēs un ar sajūsmu uztvers ikviena tik iemīļotā seriāla Sekss un lielpilsēta cienītāja – tiks atklāta četru draudzeņu pasaule un ikdiena. Un turpmāk tajā caur Kašmira mafijas acīm varēs ielūkoties ik pirmdienu 23:10! Tik patīkami iesākto vakaru varēs noslēgt ar patiesi skaistu, kārdinošu un pikantu šovu, ko uzburs Viktoria’s Secret modes šovs 2009 – tas patiks un to novērtēs arī stiprais dzimums... Svētki dāmām un to mīļotajiem jau pavisam drīz – Sieviešu dienā 8.martā tikai TV3!

 

8.marta Vakara programma

{smallpic:1}

21:00 televīzijas pirmizrāde filma Sātans Pradas brunčos (The Devil Wears Prada), kas ļaus ielūkoties žilbinošā Ņujorkas modes pasaulē. Šajā vidē žurnāls Runway ir tikpat kā Svētā Grāla statusā, kuru ar manikirētu dūri vada Miranda Prīstlija (Merila Strīpa) – ietekmīgākā sieviete modes nozarē. Runway ir biedējošs izaicinājums jebkuram, kurš vēlas gūt panākumus šai jomā. Lai padarītu Runway par Ņujorkas un tātad arī visas pasaules modes Bībeli, Miranda nekam neļauj stāties sev ceļā, ieskaitot neskaitāmas asistentes, kas atlaistas, jo nav atbildušas neaptveramajām prasībām. Neviens sevi cienošs cilvēks nespētu paciest šādu darbu, tomēr miljoniem jaunu sieviešu šādas izdevības dēļ būt gatavas uz visu. Galvenajās lomās redzēsiet Merilu Strīpu (Meryl Streep), Annu Hataveju (Anne Hathaway), Emīliju Blantu (Emily Blunt) un citus.

 


{smallpic:2}

23:10 pirmizrāde seriālam Kašmira mafija, kas atklās četru Ņujorkā dzīvojošu draudzeņu pasauli un ikdienu. Viņām ir ļoti veiksmīga karjera, taču dzīve nebūt nav tik salda, kā izskatās no malas. Slavena žurnāla redaktore Mia gatavojas kāzām, tomēr vienlaikus sacenšas ar savu līgavaini par paaugstinājumu amatā. Volstrītas ietekmīgā baņķiere Zoja netiek galā ar ģimeni – divi bērni, vīrs arhitekts, un viņai steidzami nepieciešama jauna auklīte! Lielas kosmētikas kompānijas vadītāja Keitlina ir spiesta pārvērtēt savu seksuālo orientāciju, kad satiek publisko attiecību speciālisti Alīsiju. Viesnīcu tīkla vadītājai Džuljetai daudz raižu sagādā dumpīgā pusaudze meita Emīlija un vīrs biznesmenis Deiviss, kas, šķiet, pārkāpis ģimenes svarīgāko likumu – uzticību... Tāda, lūk, draudzīga četrotne – domājams, ka ikviena spēs saskatīt līdzības ar savu dzīvi un gūt baudījumu no tā! Draudzeņu četrotnē iejūtas Lūsija Liu (Lucy Liu), Frensisa O’Konora (Frances O’Connor), Miranda Oto (Miranda Otto) un Bonija Somervila (Bonnie Somerville).
Sekojiet jaunajam seriālam Kašmira mafija no 8.marta ik pirmdienu 23:10 TV3!

 

{smallpic:3}

00:05 kārdinošs, krāšņs un pikants vakara noslēgums ar Viktoria’s Secret modes šovu 2009 (Victoria's Secret Fashion Show 2009). Modes šovs kā allaž ir pasaules slavenāko modeļu un krāšņākās apakšveļas parāde, kurā šoreiz piedalīsies tādas topmodeles kā Miranda Kerra, Dautcena Krousa, Kendisa Svanepoela, Aleksandra Ambrosio un citas. Par vislielāko pārsteigumu parūpējusies Heidija Klūma, dodoties uz mēles savā nu jau kopumā divpadsmitajā Victoria’s Secret šovā tikai sešas nedēļas pēc ceturtā bērna piedzimšanas. Pasākumu veido piecas sadaļas ar ideju - Meitenes, kas ieradušās Parīzē no cita izplatījuma, Eņģeļa spārni, Swarovski kristāli, Nepārspējami skaista apakšveļa un Black Eyed Peas uzstāšanās! Lūk, kāds TV3 piedāvājums svētku vakara noslēgumam!

 

 

Baudiet Sieviešu dienu un īpašo svētku programmu 8.martā tikai TV3!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
#TV
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rolly 8. marts 2010 16:24

hmm, vislabākais, ka visu, izņemot VS modes šovu, esmu jau redzējusi.. :( "jāščolkā" vien man būs pa kanāliem..

janlux 8. marts 2010 15:08

Vau...super! Paldies Tv3!

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā