Trīspadsmitais stāsts

Linduchy
Linduchy 29. maijs 2017 18:44
1469

Reiz bija spoku apsēsta māja...

Reiz bija bibliotēka...

Reiz bija dvīnes...

Dvīņu atšķiršana nav parasta atšķiršana. Iztēlojieties izdzīvošanu pēc zemestrīces. Kad tas notiek, tu atklāj, ka pasaule ir pārvērtusies līdz nepazīšanai. Horizonts ir citā vietā. Saulei ir mainījusies krāsa. Nekas nav atlicis no pazīstamā apvidus. Kas attiecas uz tevi, tad tu esi dzīvs. Bet tas nav tas pats, kas dzīvot.

Vida Vintere ir slavena angļu rakstniece, kuras dzīvi sedz noslēpumainības plīvurs. Patiesību nezina neviens. Slimības nomocīta, rakstniece nolemj beidzot atklāt savas dzīves trīspadsmito stāstu - patiesību.

Biogrāfijas rakstīšanai viņa noalgo necilo Mārgaretu Lī. Lai arī Mārgaretas dzīve ir saistīta par un ap grāmatām, tomēr viņa nav interesējusies nedz par Vidas Vinteres darbiem, nedz par viņu pašu, taču saruna ar noslēpumaino rakstnieci viņu iekārdina uzzināt patiesību.

Aizraujoši un interesanti uzrakstīts stāsts. Tas ieved lasītāju vēstures līkločos, izvadā pa putekļainām bibliotēkām, meistarīgi veidotiem dārziem un šaušalīgiem dzimtu noslēpumiem. Grāmatas stāsts burtiski saņem gūstā. To nevar atlikt malā, jo vēlēšanās uzzināt patiesību ir spēcīgāka pat par miegu.

Lasot šo grāmatu, skaidri iztēlojos gan galvenos stāsta varoņus, gan vidi, kurā norisinājās pagātnes un tagadnes notikumi. Lielisks stāsts ar intriģējošu sākumu un pārsteidzošu nobeigumu. Stāsts, kuru ir vērts izbaudīt drēgnā vakarā, sildoties ar krūzi kakao pie dzīvās uguns. Ja tevi interesē noslēpumaini stāsti ar nedaudz vēsturisku un spokainu piegaršu, šī grāmata tevi apburs.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies