Torņakalna baznīcas vasaras nometne jebkuram, neatkarīgi no piederības kādai draudzei vai konfesijai

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 30. maijs 2016 13:48
1666

No 1. līdz 3. jūlijam Pārgaujas novada Raiskuma pagasta “Ķečos” notiks Rīgas Lutera draudzes vasaras nometne “Ēna”. Nometne piedāvā daudzveidīgu programmu gan pieaugušajiem, gan bērniem, un tajā aicināts piedalīties jebkurš interesents – piederība kādai draudzei vai konfesijai netiek prasīta. 

"Ēna ir tā mūsu daļa, ko esam no sevis izslēguši un izstūmuši, lai veidotu mums patīkamu tēlu, ko uzskatām par sevi. Tomēr izrādās, ka esam ne tikai tā skulptūra, ko ar tādām pūlēm esam izkaluši no briesmīgā akmens bluķa, bet arī visas šķembas un putekļi, ko kā nederīgus esam aizslaucījuši no sevis prom," par nometnes koncepciju stāsta virsmācītājs Linards Rozentāls. Nometnes programma palīdzēs atrast ceļu uz savu patieso būtību un saprast, kā sadzīvot ar savu ēnu. 

Programmā mācītāja Jura Rubeņa, Junga analītiskās psihoterapeites Gunas Bergas, Latvijas Universitātes fizikas profesora Vjačeslava Kaščejeva, mākslinieka Dina Kopštāla un citu speciālistu vadītās lekcijas un darbnīcas. Piemēram, Salamana Augstās dziesmas lasīšanu un izdziedāšanu mūzikā vadīs senās mūzikas pratējs Krists Botimanis, tapat notiks mandalu zīmēšanas meistarklase mākslinieces Ilzes Dātavas vadībā, ģimenes terapija, ko vadīs sistēmiskā ģimenes psihoterapeite Nansija Lībiete, kā arī ciguna nodarbības, klusuma radošās darbnīcas bērniem u.c. Vecākiem atrodoties lekcijās, bērni varēs darboties Svētdienas skoliņā.

Pieteikties iespējams līdz 30. jūnijam - vietnē www.luteradraudze.lv vai Draudzes kancelejā Rīgā, Torņakalna ielā 3.

Dalības maksa: 15 eiro 4 - 7 g.v., 20 eiro - 8 - 14 g.v. bērniem un brīvprātīgajiem, pārējiem - 40 eiro.

20160530134839-82960.jpg

Plašāka informācijai: www.luteradraudze.lv, http://www.facebook.com/rigasluteradraudze/

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies