Top 5 mūzikas videospēles, kuras ir vērts pamēģināt

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. augusts 2019 10:43
890

Videospēles ir izklaide, kura neapšaubāmi garantē aizraujošu atpūtu. Ja esi mūzikas fane, turklāt labprāt spēlē arī videospēles, tev noteikti ir jāizmēģina spēles, kas iekļaujas mūzikas videospēļu žanrā. Tās iedalās vēl sīkākās kategorijās, tiekot veidotas uz mūzikas ritma, frāžu iegaumēšanas, atkārtošanas vai dzīvā izpildījuma principa, iesaistot spēlētāju aizraujošā mūzikas ceļojumā. Ja ar šo videospēļu žanru vēl neesi pazīstama, šajā rakstā apskatīsim 5 labākās mūzikas videospēles, kuras noteikti ir vērts pamēģināt!

Guitar Hero

20190905103921-26076.jpg

Guitar Hero, iespējams, ir populārākā mūzikas videospēle pasaulē. Pirmo reizi Guitar Hero pie spēlētājiem nonāca 2005. gadā, ļaujot ikvienam iejusties rokzvaigznes ādā ar ģitāras formas spēles vadības pults palīdzību. Lai gan šī ikoniskā spēle pēdējo gadu laikā ir piedzīvojusi ievērojamu popularitātes kritumu, tā joprojām ir viena no populārākajām mūzikas videospēlēm pasaulē, kuru iespējams spēlēt gan PlayStation un Xbox konsolēs, gan mobilajā versijā. Tieši Guitar Hero III: Legends of Rock piedāvā labāko mūzikas un videospēļu apvienojumu, sniedzot iespēju virtuāli sacensties gan ar pasaules labākajiem ģitāristiem, gan ar saviem draugiem populārāko roka dziesmu pavadībā. 

Just Dance

20190905104003-78590.jpg

Ja tu labprātāk dejo, nevis imitē ģitāras spēli, tad videospēle, kura tev noteikti ir jāpamēģina, ir Just Dance. Precīzāk,Just Dance ir ritma spēle, kuras nosaukums ir atvasināts no dziedātājas Lady Gaga 2008. gada mūzikas hita ar tādu pašu nosaukumu. Spēlējot šo spēli, dalībnieku uzdevums ir atdarināt kustības, kuras izpilda ekrānā redzamais dejotāja siluets.  Šī spēle nepašaubāmi garantē lielisku izklaidi un jautrību, jo spēles skaņu celiņā ir pieejamas tādas pasaulē slavenas dziesmas kā Girls Just Want To Have Funvai Heart of Glass. Punkti spēlē tiek iegūti un skaitīti par kustību imitēšanu, taču, tā kā šīs kustības nebūt nav tik vieglas, kā varētu likties, tad neliela iepraktizēšanās būs nepieciešama. 

Dance Dance Revolution

20190905104033-69339.jpg

Līdzīgi kā Guitar Hero, arī Dance Dance Revolution ir viena no ikoniskākajām mūzikas jeb ritma videospēlēm pasaulē. Dance Dance Revolution videospēles aizsākumi meklējam Japānā 1998. gadā. Neapšaubāmi, lielākā daļa no mums būs redzējuši vismaz vienu filmu, kurā šī spēle tiek spēlēta, deju kustības atdarinot uz īpaša interaktīva paklājiņa. Tagad ikviens no mums šo spēli var spēlēt arī mājās uz PlaySation, Xbox vai citām spēļu konsolēm, sacenšoties ar draugiem daudzu pasaules slavenu hitu pavadībā – no Lady Gaga līdz Sean Paul.

Rock Band

20190905104114-45685.jpg

Vēl viena mūzikas videospēle, kuru ir iecienījuši spēlētāji visā pasaulē, ir Rock Band. Spēļu konsolēs Xbox, PlayStation vai Wii šī videospēle sniedz iespēju spēlētājiem iejusties mūziķu ādā, izpildot populāras roka dziesmas. Spēlētājiem ir iespēja izvēlēties dziesmas izpildīt uz ģitāras, basģitāras vai bungām, un punkti tiek skaitīti atbilstoši dziesmas izpildījuma precizitātei. Videospēles Rock Band un Guitar Hero gan nav vienīgās spēles, kas ļauj iejusties slavenu rokzvaigžņu tēlā. Pasaules labākos mūziķus iespējams satikt arī interneta kazino spēles, piemēram, roka grupu Guns N’ Roses.

1.SongPop

20190905104153-52989.jpg

Ja videospēļu spēlēšana spēļu konsolēs nav īsti piemērota tev, un vairāk dod priekšroku spēlēm dažādās mobilajās ierīcēs, tad mūzikas videospēle, kas tev noteikti jāpamēģina, ir SongPop. SongPop spēles aplikācija, kas pirmo reizi tika izlaista 2012. gadā, savu popularitāti iematoja samērā ātri – trīs gadu laikā šī aplikācija tika lejuplādēta 100 miljonus reižu. SongPop ir pieejama Android, iPhone un Facebook platformās un spēles uzdevums ir uzminēt dziesmas izpildītāju vai nosaukumu - jo ātrāk tiek atbildēts, jo lielāks iegūto punktu skaits.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies