TOP 5 lietotnes ceļotājiem

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. augusts 2019 12:21
1035

Mūsu ikdiena vairs nav iedomājama bez mobilā telefona. Plaukstas izmēra viedierīce palīdz sazināties ar mīļajiem, ziņo par aktualitātēm, dažādos veidos palīdz ikdienas soli darīt raitāku. Arī ceļojumos mēs droši varam uzticēties savām mobilajiem tālruņiem, kas ārvalstu pieredzi var darīt daudz vieglāk uztveramu un mierpilnāku. Īpaši ceļotājiem ir pieejama virkne dažādu lietotņu, lai atpūta būtu bez liekiem satraukumiem. Tūroperators un ceļošanas eksperts “Novatours” iesaka piecas lietotnes ceļotājiem.  

 

 

Zini pilsētu labāk par vietējiem

Lai neapmaldītos svešā pilsētā, nav nepieciešama drukāta karte vai biezi pilsētu ceļveži. Lietotņu džungļos ir pieejama virkne bezsaistes karšu – Google Maps, Maps.Me, OsmAndvai kāda cita. Jāatrod vien sev piemērotākā, ērtākā un vieglāk saprotamā, un pirms došanās ceļā jālejupielādē attiecīgā reģiona vai pilsētas karti telefonā, lai tās skatīšanai nebūtu nepieciešams interneta pieslēgums. Kartēs ir skatāmi ne tikai ceļu maršruti, bet tur pieejama arī informācija par ēstuvēm, bankomātiem, degvielas uzpildes stacijām, kā arī daudz cita.

 

Saproti vietējos ar GOOGLE TRANSLATE

Pasaulē ir vairāk nekā 7000 valodu, un bieži vien valodu barjera attur no ceļošanas uz vēl neiepazītām valstīm. Interneta pasaules milzis Google ir izstrādājis lietotni, kas piedāvā rakstiskas tulkošanas iespējas starp 103 valodām, kā arī foto tulkojumus starp 38 valodām, kas īpaši labi noder valstīs, kur nav ierastās latīņu alfabēta rakstības. Šeit ir iespēja nesaprotamo tekstu nofotografēt, pēc kā lietotne to iztulkos, un ceļotājam nevajadzēs raizēties par to, ka viņa ierīce nepiedāvā attiecīgās rakstības simbolus. Lai veiktu tulkojumus, visbiežāk nav nepieciešams interneta savienojums. Lietotne lejupielādei ir pieejama bez maksas.

Uzziņu katalogs un pilsētu, valstu ceļvedis TRIPOSO

Tiem ceļotājiem, kuriem nepatīk burties cauri neskaitāmiem informācijas avotiem, meklējot viesnīcas, apskates vietas, restorānus un ieteikumus, noteikti tālrunī jārod mājvieta Triposo lietotnei. Lietotnes gudrais algoritms apkopo informāciju no miljoniem resursu, lai tie būtu skatāmi vienuviet atbilstoši izvēlētajam ceļojuma galamērķim. Izvēlnē ir ne tikai lielās pasaules metropoles, bet arī mazas pilsētas un pat ciemi. Informācija ir sadalīta vairākos blokos: viesnīcas, apskates objekti, ēstuves, iespējamās aktivitātes. Tāpat ir pieejama pamatinformācija par ceļojuma valsti. Lietotne ir pieejama bez maksas, un vēlamo informāciju ir iespējams lejupielādēt, lai tā būtu skatāma bez interneta savienojuma. 

Nepērc kaķi maisā, bet uzzini citu pieredzi iekš TRIPADVISOR

Ja savā valstī varam paļauties uz draugu un radu atsauksmēm, esot ārvalstīs var nākties samulst bagātīgā piedāvājuma okeānā – kurā restorānā ir gardākais ēdiens, kur vakarā aiziet iedzert vienu kokteili, kura tuksneša ekspedīcija ir visinteresantākā? Tripadvisor lietotne apkopo neskaitāmu lietotāju atsauksmes par dažnedažādām vietām un aktivitātēm, kas neizlēmīgākajiem palīdz pieņemt lēmumus par sev atbilstošāko. Lietotne ir pieejama lejupielādei bez maksas

Naudu, lai rēķina SPLITWISE – es atpūšos 

Nereti, ceļot kopā ar draugiem vai radiem, jūk naudas norēķini – viens nopērk saldējumu visiem, cits paspēj samaksāt kopējo rēķinu restorānā, bet vēl kāds cits samaksā taksistam. Lai nebūtu jālauza galva, cik katrs ir parādā katram maksātājam, to izdara lietotne. Ceļotāju kompānijai atliek vien izveidot grupu, kurā katrs var vadīt veiktos maksājumus, un lietotne pateiks, cik katrs ir parādā. Visi maksājumi tiek saglabāti arhīvā, tāpēc ir viegli sekot līdzi kopējiem un personīgajiem izdevumiem. Lietotne pieejama arī bezsaistē un ir bez maksas.    

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies