Tipiskākās ballīšu organizēšanas kļūdas un kas šobrīd ir stilīgi?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 17. aprīlis 2016 00:00
1632

Iesaka Sieviešu Kluba eksperte Gundega Skudriņa, radošās apvienības „Skudras Metropole” vadītāja, ballīšu meistare.

Izrādās arī ballīšu svinēšanai ir savi modes likumi un aktualitātes. Mūsdienās modē īpašas rūpes par nama saimnieci! Novērtē to! 

Galda klāšanai brīvā dabā nevajadzētu izmantot plastmasas traukus un plastmasas dekorus. Tas ir jau gaužām pierasti un nestilīgi! Tā vietā izmanto dabai draudzīgus materiālus: stiklu vai mālu.

Galda rotājumiem var izmantot arī dabas veltes! Piemēram, uzpīt ziedu vainagus, kuros sabērt pīrāgus vai skaisti sakārtot dārzeņus. Gumijnieki lieliski noderēs puķu vāžu gatavošanai, kurpes – saldumu traukiem. Ja pirms svētkiem esi īpaši pacietīga, vari iepriekš izdiedzēt zālīti, kuru īpašajā dienā izmanto kā galdautu.

Otrajā rītā pēc ballītes neuztici visus pienākumus namamātei! Vai nu viesu starpā sadaliet pienākumus, vai arī ieviesiet jaunu likumu: kurš pirmais mostas, mazgā traukus, cep pankūkas un gatavo atsvaidzinošu kefīra zupiņu. 

Tāpat nestilīgi uzreiz pēc brokastīm (ja ballīte ieilgusi līdz rītam) doties mājās. Kopīgi ar svētku viesiem saorganizējiet jaunas atrakcijas. Piemēram, mākslas plenēru, kur arī pieaugušie (ne tikai bērni!) glezno naktī piedzīvoto. Ideāli, ja izdodas sarūpēt īstus molbertus!

Pastāsti, kādus netradicionālus risinājumus Tev ir nācies pielietot organizējot ballītes?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies