Tev patīk ziemas sporta veidi?

pece
pece 9. februāris 2012 08:49
849

Līgatnes dabas taku distanču slēpošanas trasē sestdien, 11. februārī norisināsies Gaujas nacionālā parka fonda balvas izcīņa Meža biatlonā.

 


Sportiskā un dinamiskā cīņā uz starta tiek aicināti visi dabas un aktīvās atpūtas cienītāji. Sacensības organizē Gaujas nacionālā parka fonds sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi.

Meža biatlonam Gaujas nacionālajā parkā ir senas tradīcijas. Sacensības notiek jau kopš 1975. gada. Pirmajos gados šauts tika ar medību bisēm. Vēlāk tie, kam nepatīk pulvera smaka, meta šautriņas. Sešus gadus sacensībās bija savdabīgs jauninājums – visi dalībnieki šāva mērķos krāsainas lodītes ar peintbola šautenēm, taču šauteņu darbība ziemas salā nav prognozējama, tāpēc šogad atgriezīsimies pie sen pārbaudītām vērtībām un metīsim šautriņas „mazā kuilēna” mērķī.

Sacensību starts plkst. 11.00. Informācija pielikumā un arī mājas lapās: www.celodaba.lv , www.infoski.lv un www.daba.gov.lv.

 

Uzvarētājiem balvas nodrošina: A/S Tallink Latvija, Restorāns Čarlstons, Zirgu noma "Laimes zeme", SIA Komercsabiedrība GNP Informācijas centrs un citi.

 

Tiksimies Līgatnes dabas taku slēpošanas trasē!

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādi ir tavi nedēļas nogales plāni?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pelukins 9. februāris 2012 20:59

Man nepatik ziemas sports. Ara auksti un esmu slinka! :D Uz slidam nostavet nevaru, snovot neesmu meginajusi un, ta pat ka slepot, i netaisos! :D