Tērvete Dobelē

Autors: Linduchy, 2019. gada 21. februāris, 11:32:35
Tērvete Dobelē

Katru gadu sev solu, ka ziemā došos uz Dobeli, lai skatītu vaigā sniegavīrus. Ziema, var teikt, ka jau ir palikusi aiz muguras, bet uz Dobeli es devos tikai tagad. Sniegavīrus ieraudzīt es pat necerēju, tas arī nebija mana brauciena mērķis, bet, spīdot pavasara saulītei tieši sejā, iebraucot Dobelē, mani gaidīja pārsteigums - milzīgie sniegavīri vēl aizvien rotā pilsētu, un pat pavasara saule tos nebiedē.

Kad darbi bija apdarīti, nolēmu, ka ir laiks palutināt sevi ar glaunām pusdienām. Pētot restorānu piedāvājumu, lai saprastu, kur paēst Dobelē, manu uzmanību piesaistīja Tērvetes Garšu Restorāns. Nolēmu, ka jāiet lūkot klātienē tā Tērvete Dobelē.

20190221111152-65037.jpg

Restorāna interjers mani uzrunāja jau no pirmā skata. Zirgu tēma. Dievinu zirgus! Interjers glīts, nekā lieka, bet ar nelielu lauku šarma pieskaņu.

20190221111412-38173.jpg

Tērvetes Garšu Restorāna ēdienkarte ir diezgan plaša - var paēst gan vīrietis, gan bērns, gan veģetārieties. Man izvēle šajā reizē bija cāļa fileja ar sēņu bulguru un burkānu-apelsīnu biezeni.

20190221112029-97132.jpg

Gaidot ēdienu, var baudīt glītu skatu. Vasarā, kad darbojas āra terase, šī vieta varētu būt īpaši apmeklēta, bet šobrīd brīvu galdiņu šeit atrast nav problēmu.

20190221112101-61817.jpg

Ēdienu gaidīt nenācās pārāk ilgi. Šķīvja saturs gan vizuāli, gan aromāta, gan garšas ziņā iepriecināja. Cāļa fileja - šķiet, ka tik maigu un sulīgu fileju neesmu baudījusi jau labu laiku. Izvēlētie garšaugi cāļa filejas garšu nenomāca, bet eleganti papildināja. Gaļa lieliski saderēja ar sēņu bulguru un maigi saldeno burkānu-apelsīnu biezeni. Viegli kraukšķīgas zaļās pākstis un zirnīšu dīgsti šim ēdienam piešķīra vēl papildus saldeni svaigu noti. Pārdomāta, saskanīga un patiesi baudāma garšu kombinācija.

Vienīgais mīnusiņš, kas man neliek mieru - Tērvetes minerālūdens plastmasas pudelītē. Restorānam vairāk piestāvētu stikla pudele. Jo tā plastmasa uz burvīgu kristāla glāžu fona izskatījās ļoti bēdīgi.

Bet kopumā - šī vieta ir tiešām jauka. Ir vērts apmeklēt un baudīt restorāna ēdienus un dzērienus. Ak jā, dzērienkartē īpašā statusā ir Tērvetes alus un kvass. Alus cienītāji spēs novērtēt piedāvāto dzērienu daudzveidību.

Restorāna atrašanās vieta - Tirgus laukums 3, Dobele.