Tarkšķis gultā!!!!

Kerstyna
Kerstyna 27. marts 2015 12:04
1153

Sievietes, kā zināms, runā par visu ko ar savām draudzenēm, un jaunieguvumi mīlas frontē nav nekāds izņēmums.

 Nu tā mēs vienu dienu sēžam, klačojamies, kad es pēkšņi atcerējos, ka manai draudzenei  tā kā jauns romāns iezīmējās....

 Tā arī pajautāju – Nu kā?

Tas, ko viņa man izstāstīja, radīja manī pārdomas un vēlmi padalīties plašāk, ar savām domām.

Kas tad bija noticis?

Jaunais interešu objekts bijis visādā ziņā jauks, interesants, gudrs, nav runājis par galveno tematu  - sevi , vairāk interesējies par manu draudzeni... Plūstoši notikumu vide tika nomainīta pret viņa dzīvokli.

Draudzene sēdējusi dīvānā, malkojusi vīnu un gaidījusi – kas nu būtu tālāk... fīlings viņai pareizais, gaida ko vīrietis pasāks.  Viņa pilnīgi neiebilstu pret vētrainu turpinājumu dīvānā, uz paklāja... gultā – BET vīrietis tikai uzprasa -  Vai tu gribi pamīlēties?  Nu.... puisis pievilcīgs, mazums kas, varbūt kautrīgs vai kā... Draudzene ņem iniciatīvu savās rokās viss sāk notikt, bet tad izrādās, ka vīrietis ir Gultas tarkšķis visļaunākajā izpausmē... katru mīļu brīdi – vai tev ērti, vai tev nespiež vai tev.... un sekundi pirms fināla kroņa jautājums – vai tu jau beidzi?

 Un tas nav viss, pēc samocītā fināla nekas jau nebeidzās  - vai tev bija labi? Kā man patīk tavas krūtiņas, tavs dupsītis, tavi nadziņi... Un kā tev patika mans zvērs??

Draudzenei gribējies vīrišķi nosmacēt ar spilvenu, lai tikai apklust...

Tāds vīrietis... tāds aplauziens, manas draudzenes vilšanās, lika man viņu pažēlot ar vēl vienu eklērkūku un kafijas tasīti...

 Skatījos uz viņu un domāju, ko darītu es, laikam pieceltos, piekārtotu krūšturi un aizietu... Man riebjās deminutīvi, man nepatīk gultas pļāpoņi,  man patīk, ka rūc, ņurd caur sakostiem zobiem  - RRR! Sarunas var būt pēc tam, bet ne TĀ laikā...  tas patiktu man.

 Kā jums Dāmas? Klusētāji/ tarkšķi/ rūcēji labāk iet pie sirds?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 28. marts 2015 12:39

Lai tur muti :D

mazaa raganina 27. marts 2015 12:42

ROFL