Taisos uz izlaidumu. Uz delnas.Promo.

hiperkeri
hiperkeri 3. jūnijs 2014 21:34
2249

Sveikas,mīļās dāmas!
Apsverot to,ka no šīs dienas,kad es oficiāli esmu nokārtojusi visus eksāmenus,papīrus un citus darbus, lai iegūtu jaunu grādu - un tās dienas,kad man ir izlaidums- kurš ir 16.jūnijā (veicas tiem,kuriem tas būs 14.- sēru diena..diezgan miksētas izjūtas),kurš ir precīzi pēc 14 dienām, tātad- 2 nedēļām, (jā,top garais teikums!:D)un man ir absolūta brīvība sava laika izmantošanā un koordinēšanā, es izdomāju likt savu rakstāmslinkumu pie malas(un citus arī) un dokomentēt to,kā es taisos savam skaistajam notikumam.

Būsi ar mani?

Tās noteikti ir labas ziņas tām,kurām patīk lasīt manus verbālismus,un vienkārši ziņas tām,kurām tie kretinē. Tātad. Katru dienu pa blogam no manis par to,kā sevi attīrīt, disciplinēt, iedvesmot pacelt Dē-pusi un darboties, lai justos un izskatīties uz miljonu bez Holivudas glam-komandas (spīguļkomanda,tā tas tulkojas??). Ja nu neizdodas,tad es neko nenožēlošu,vismaz būšu apzināti gājusi.

Vai arī- tas būs apskats par slinkām dienām  un lodziņš no manas dzīves:)

Tā kā dienasgrāmatas es nerakstu, tad visa uzziņa un odziņas nekādā gadījumā netiks nopludinātas:D:D

tam ta ram-varam sākt!

Tātad. Ar ko mēs te strādājam>

Es vingroju mājās nu jau 13. nedēļu-ir nedēļa,kurā visas 7 dienas ir kas darīts,ir nedēļas,kurās piespiedu sevi veselu 1x vingrot. Tādas bija 2.

Šonedēļ vēl nekas nav darīts,tātad- rīt ōbligāti daram visu,kas jādara. Relatīvā sākuma stadija-njā,uzņemta pēc 4 nedēļu samērā centīgas ņemšanās,kadjau kauč kādi rezultāti tomēr jau ir pamanāmi- voila!

20140603205514-74313.jpg uzreiz piebildīšu- viss ir absolūti relatīvs un neņemt manu sākumu un mērķi pie pilna prāta,jo mums katram ir sava mēraukla piemēram-manējā vispār kādu laiku atpakaļ bija šāda--

20140603210026-10359.jpg

Attēls,protams,no Pinteresta norakts.. Grūti teikti,vai tā ir viena un tā pati meitene un ko viņa ar sevi darīja(varbūt tas ir pirms un pēc vieglatlētikas/tenisa/peldēšanas/kikboksa karjeras ),taču mani uz aktīvām nodarbēm tieši šī bilde parāva,jo esmu tādas miesasbūves būtne kā pirms pārvērtību meitene. Tam it kā nav arī ne vainas, taču no ģindeņa arī nekāda smukuma nav. Tomēr ir jauki justies tonizētā paskatā un, kad bez kauliem un ādas apakšā tomēr ir vēl kaut kas.

Kādā no turpmākajām sērijām arī parādīšu,ko es  ar sevi esmu izdarījusi līdz šim. Brīdinu, ka jau ir pagājušas kopš tās bildes 9nedēļas- paskats varbūt nav mainījies,taču izturība gan, tāpēc no manis varbūt varēs paņemt sev ko iedvesmai, bet ne tik radikāli.

Kāda bija mana diena? Viss sākās ar vakardienu. Draudzenei Dzimšansdienas ballīte, ievilkās līdz vieniem naktī,dzērām sangriju..kad beidzās sangrija,alkoaugļus atjaucām ar ābolu sulu un vīnu.Baltu. Vislabākās bija zemenes pēc šāda kokteiļa. Īsts kriptonīts. Pamodos svešā vietā,galīgi ne manās mājās. Jā,paliku pa nakti.No rīta iekodu pāri palikušos suši un iedzēru 2 tases zaļās tējas, lai šokētu vielmaiņu pēc vakardienas.

Goda vārds,es palieku par vecu ballītēm pāri pusnaktij.

Šodienas labais darbs- nokrāsot un nogriezt matus mammītei. Viņa vienkārši neiet pie friziera. Bet var viņu saprast,kamēr es netiku līdz Jelgavai, visi Rīgas frizieri man nebija pa prātam.Roka netrīcēja un bija droša.

Priekš neprofesionāļa- iznākums uzteicams:)

Vēl draudzenītes apciemošana,un tad jau dienas otrā puse klāt gan. Vakariņas- pica ar kolu. Baigi veselīgi,ne?
Tā man dzima doma- nē,pietiek tos mēslus bāzt savā ādas maisā, laiks radikāli rīkoties. Ja man tas būs jāpublicē, varbūt tomēr saņemšos nenorauties. Bet par diētu es to nesauktu.

Mans waterbalanss tagad saka, ka izdzerti 2,4 litri ūdens(tajā skaitā zaļā tēja bez saldinātājiem da jebkādiem), pusstundu nostaigāju ar kājām atsperīgā solī un tas bija mans `treniņš`. Un dēļ sliktā dzīvesveida jutos miegaina, taču smadzenes šodien uzvedās aktīvi- normāli varēju vest sarunu un veidot pat konstruktīvus argumentus. (paklapēju sev pa plecu).

Kāds ir mans vakars?

Protams,sejas maska. Ir jāsāk vilkt uz āru visi sārņi.

Nu labi, mālu maska bija vakar- ballītes noslēgumā,kad tikai meitenes bija palikušas:),bet šodien es pabaroju ādu ar ābolu- gurķu masku,kura  nopērkama mazos maisiņos Rimi skaistumnodaļā. DOmāta gan sausai ādai,hmm. Bet uzvedās labi.Tas priecē.

Kā mana seja uzvedās?(Jo viss,ko es daru,tūlīt man atspoguļojas tieši tur. Samērā cietsirdīgi,ņemot vērā,ka tā ir pats pirmais,ko cilvēki parasti redz un vērtē)

Tātad,pirmās dienas bilde. Absolūtai pašdisciplīnai.

20140603212302-19940.jpg

 Tas viss ir jāaprūpē līdz izlaidumam un izlaiduma dienā jāpadara reprezentabls. Jā,es esmu sevi atklājusi kā tādu izmēģinājuma trusīti.

Slavenību vizāžiste Lisa Eldridge maskas liek katru brīvo brīdi, un viņas fantastiskais izskats pat bez kosmētikas mani absolūti iedvesmo to pašu darīt arī līdz izlaidumam, lai kaut mazliet,bet uzlabotu sejas tekstūru un sajūtu kopumā. Saprotu,ka ar vecām rētām cīņa ir ilgāka nekā tikai 2 nedēļas.Neesmu tik margināla savos uzskatos.Taču man ar to palīdz manas grieķu jogurta- medus maskas:)

Un ar jaunajiem iekaisumiem ,kas ir dēļ stresa, sliktas pārtikas un uz zoda- hormonu dēļ- arī tiksim galā:) Uzdevums- pēc iespējas kontrolēt sejas taukainās daļas(esmu kombinētas ādas īpašniece,un taukainās daļas vasarā reāli kāpj ārā no robežām), celt apakšējo slāņu netīrumus ar mālu maskām un lietot serumus, ūdeni un mitrinošas maskas,lai uzlabotu ādas tekstūru, spožumu un izskatu kopumā.

Tāda bija mana šodiena un atskaites punkti pirmajai dienai. Skarbā realitāte,kas man palīdzēs celties un ziedēt:)

Es ļoti ceru,ka šīs sērijas palīdzēs kādai citai sagatavoties uz kādu citu savas dzīves notikumu un varbūt ko interesantu iegūs arī citas dāmas:) Turiet īkšķus par mani:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 4. jūnijs 2014 20:05

Nikte- jā,zinu par rūgstošajiem alkoholiem. Tāpēc jau arī ir nožēla par ballīšnaktīm..

Nikte 4. jūnijs 2014 19:43

Man labāk patīk tā meitene "Before" 8-| ,bet par gaumi nestrīdas..
Kola + pica = ņammmmmmmmmm :P
Un varbūt nedzer šampi un vīnu,jo tas tikai vairāk "uzbudina" tavas pinnes :X

hiperkeri 4. jūnijs 2014 18:37 Catwoman

jā,jā,mācies no manis:D ROFL ROFL
tikai tas kompis jau no sākuma bija mans:D:D

Linduchy 4. jūnijs 2014 15:50 hiperkeri

Jāatņem vīram laptops, jāiet dārzā trinkot sangriju un drukāt kādu izvirtušu stāstiņu :D

Kerstyna 4. jūnijs 2014 14:53

:D ļoti skrienīgi - 2x izlasīju, tā lēnīgi :) (Y)

hiperkeri 4. jūnijs 2014 11:46

Catwoman- aiziet! Ko tu domāji,es neko negaidu???
Drukājam,drukājam..

Linduchy 4. jūnijs 2014 08:47

(Y) tā tik turpināt :)
Kamēr pašai vēl iedvesma nav uznākusi uzrakstīt kādu ''atskaites romānu SK'', forši palasīt tavus verbālos plūdus :D (Y) Vismaz 100x pozitīvāk, nekā ziņas, kur karš, slepkavības, problēmas utt

pece 4. jūnijs 2014 08:17

Prieks par ap''emības pilniem cilvēkiem!

hiperkeri 3. jūnijs 2014 22:10 Ema

ROFL(Y)(Y)(Y)

Emmy 3. jūnijs 2014 21:56

Malacis! Gaidu sīkāku blogu ( neaizraujies ar SĪKĀK :D )... par vingrojumiem ko veic un par to ko ēd... :) Ja koncentrējies uz vēdera presi, neaizmirsti, ka ir ļoti svarīgi ko ēd...
It takes 4 weeks for you to see your body changing; it takes 8 weeks for your friends and family; it takes 12 weeks for the rest of the world - Tā kā Tu esi jau Pasaules līmenī :)