Taisos uz izlaidumu. Priekšpēdējā sērija

hiperkeri
hiperkeri 15. jūnijs 2014 20:54
2308

Sveikas,mīļās dāmas!

Te jau 9.sērija manam ceļojumam uz izlaidumu. Tā būs arī priekšpēdējā sērija šim stāstam,jo jau rīt viss notiks!!

Jāsaka, sestdien nācās redzēt gan pasākumu ,veltītu tiem,kurus aizveda uz Sibīriju- ziedu nolikšanu pie pieminekļa,gan gadījās arī redzēt skolēnus,kuriem tomēr šajā dienā noturēja izlaidumu. Es,jāsaka, gan priecājos,ka mūsu izlaidums tika pārcelts.Tomēr.

Kā lai jums atskaitās.

Esmu lepna par to, kā spēju sevi saturēt grožos pretī kārdinājumiem- pašlaik tas bija ēdiens,kurš nenāktu par labu lielās devās. Rīt jau pēc oficiālās daļas tomēr tiks lauzts (par godu manai mammai- jau kūkas lietas tika apspriestas:D). Un apbrīns,cik daudz un bieži es spēju sevi pati trenēt- pirms tam regulāri spēju noturēties 2-3 reizes nedēļā vingrojot. Šis man bija sava veida rekorts,taču turpināšu to piekopt. Ieguvumi ir arī jau manāmi- vēdera muskuļi ir plakanāki. Tie vēl nav izteikti,taču noteikti labākā kondīcijā tie ir. Un es spēju noskriet 20 minūtes no vietas. Pirms tam būtu sen kājas atspērusi jau 4x pa šo pašu laiku. Nopietni.

Tātad arī izturība ir augusi.

Un saistībā ar ādu- laikam pirmo reizi es sevi pieķēru pie domas- man tak ir veselīga pašapziņa. Ja jau publiski varu parādīt sevi tādu,kāda tikko pamodos, tad noteikti viss iet uz labo pusi. Aicinu jūs ielikt savējās!:) :D

Protams,brīva izvēle:)

Paldies par daudzajām idejām turpmākiem treniņiem ,maltītēm,un visādiem citiem sīkumiem! Meitenes,jūs esat visforšākās un atbalstošākās,kādas var vien vēlēties!

Par notikumiem- šo nedēļas nogali vairs nav sanācis vingrot- visu laiku braukāju apkārt.Izdevās noturēties grožos pret visiem kārdinātājiem,izņemot `vīra` mammas debesmannu. No rabarberiem. Tas vienkārši bija jāizbauda.

Maskas vēl turpinu likt- vakar foršā apelsīnu maska ar c vitamīnu,šovakar bija mālu maska, rīt pirms pasākuma vēl likšu masku sejas mitrināšanai. Tad jau būšu gan bijusi frizētavā vai arī pacentīšos ātrāk piecelties,lai to paspētu izdarīt bez frizūras samērcēšanas:D

Un nagi jau ir gatavi- bilde jau augšā gozējas:)

Tad jau turiet īkšķus un visā savā skaistumā parīt no rīta gaidiet manu atskaiti,kā Jūsu Hiperkeri svin,darās un gatavojās:)

Paldies,mīļās,ka esat ar mani!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Emmy 15. jūnijs 2014 22:05

(Y)
Tev figūra atļauj ēst kūkas... ;) un viena slikta maltīte nemainīs to, ko esi ieguvusi šo nedēļu laikā... :)
Par cik es nekrāsojos šausmīgi, vismaz, nelieku tonālos krēmus, pūderus utt. tad esmu diezgan tāda kāda pamostos :D protams, ar izņēmumiem, kas vajag kādam izpatikt :)
Par skriešanu varu pievienoties, agrāk nomiru jau pēc pirmajām 5 minūtēm, tagad varu skriet un skriet... pagaidām gan pusmaratonists no manis nesanāk, 21km man ir par daudz...kaut skatos vienas interesantas sacensības run+bike ( divi komandā - viens skrien,viens brauc ar velo un tad mainās ) 46km....tas mani biedē...