Taisos uz izlaidumu.7.sērija

hiperkeri
hiperkeri 11. jūnijs 2014 22:13
2344

Sveikas,mīļās dāmas!

Prieks Jums atkal rakstīt,taču nu jau,pie pasākuma beigām tas solis smagāks kļūst,līdz ar visām šaubām un vilšanās centienos. Nē,viss jau ir kārtībā,tikai,jā-viss tiek pie-pār-domāts dubultā, tāpēc parādās jautājums- vai to tiešām vajadzēja dokumentēt? Vai vispār nepieciešams tas viss? Varēja jau tā kā lielums iepriekšējās paaudzes sieviešu- izvilkt smukāko kostīmiņu no skapja, mazliet piepucēt mājās matus ar matu šķērēm(mums vēl mājās stāv prototips. Vispār šausmas,kas tik ar matiem netika darīts.Tīrā matu panna,kas burtiski dedzināja matus..šodienas modeļi tomēr ir saudzīgāki plus visi līdzekļi,lai novērstu bojājumus) un vienkārši doties uz pēdējo `skolas dienu`.

Man tomēr šis ir kā jauna sākums, tāpēc jābūt gan pietiekoši stipram, gan izturīgam, lai viss nākošais tiktu pienācīgi sagaidīts.

Jā,arī fiziski-treniņš mājās man noderēja kaut vai tikai laivu braucienā. Tur biju viena no jaunākajiem. Ja redzētu,kā cilvēki tomēr brauc no kalna lejā un palaiž vēderus,tiklīdz vairs nav tas trakais skolas laiks,kurā stresi gāja pa gaisu,puiši iekš kaut kā gāja tranēties..Ar gadiem viss sāk pagaist,un cilvēks ienirst tādā kā omulības apātijā.Vismaz man tā liekas no manas skatoties.Vai tā tiešām ir? 

Kāpēc cilvēki palaižas? Tad arī palaižas domāšanā,tad jau seko neapmierinātība ar `augšu`..bet nekas jau nemainās,jo vairākums jau ir tieši tādi paši.

Pēc iespējas ilgāk jāsaglabā tas domu jaunekliskums un vēlme kaut ko bīdīt tālāk. Nezinot kaut,uz kuru pusi,bet kustēties.

Vismaz man tā šķiet-tāpēc es te pie jums esmu.

Hm.tāds garš liriskais ievads.

Bet par dienu-

-slinki dzeru ūdeni- vēl jāpiedzen 2 glāzes

Tomēr daudz kustos+šodienas vingrinājumi bija diezgan izaicinoši-

Pamēģiniet! https://www.youtube.com/watch?v=-SN-TQDqWXU

Sākumā pūtu un elsu,bet godam noturējos. Visgrūtāk man bija ar kāju vingrinājumu,jo gūžas vienkārši krakšķ,un neko tur nevar padarīt,lai kā iekārtotos.Tricepsu vingrinājumu kaut no sāpēm kliedzu,bet izdarīju.Reāli grūts tieši daudzuma ziņā.

Man ļoti interesē,kurš to darīs un kā gāja;)

Varētu šito kopā visas veikt un tad dalīties:) Man ļoti patīk,kā viņa vada savus video,tie tiešām mani notur līdz klipa beigām.

Maltīte-

jes:) Vakariņas tika pavadītas fantastiskā kafejnīcā Terra Rīgā,Blaumaņu ielā.Iesaku.Sanāk lētāk(un pavisam-veselīgāk) kā maltīte burgeros. Arī čaļiem tur patīk,vērojot publiku..

Mans favorīts-Cēzara salāti

Tur var pat no mazās porcijas saēsties līdz ūkai.brīdinu.

20140611220531-48940.jpg

Ar mājas grauzdiņiem un paštaisītu,kārtīgu Cēzara mērci. Ļoti,ļoti labi! Klāt zemeņu-arbūzu šķidrs smūtijs,un ēdienreize gatava!

Pusdienās mani kārtējie ledusskapja salāti,šoreiz ar krabja gaļu,papriku,salātu,gurķiem un čerrītomātiem un aso mango mērci

Un brokastīs- pašgatavots muslis (klāt žāvēts mango, godži ogas,aprikozes,plūmes,āboli,valrieksti un dateles),lai izvairītos no liekā cukura un dzeramais jogurts

Otrajās brokastīs- šis pats musli ar grieķu jogurtu un dzērvenēm (vai jums arī saldētās dzērvenes pēc rozēm garšo??),un uzkodā pirms treniņa- cepumi ar zemesriekstu sviestu un ievārījumu.

Neteikšu ,ka superveselīgi,taču,salīdzinot ar manu iepriekšējo ēdienkarti- nesalīdzināmi. ēdu tikai 3 reizes,un visādu sliktu barību arī.Varētu teikt-tukšu. Taču pēdējos 2 gados esmu tikusi vaļā no tām tendencēm,pie kurām bija pieradinājusi mana ģimene-regulāra cepta vista ar ceptiem kartupeļiem..un..jā,es īsti pat vairs neko citu nevaru iedomāties,jo tas sāka kļūt par visbiežāko maltīti mūsu mājās.

un tā es kļuvu par Saimnieci.

Un man ir mālu maska uz sejas.Pa dienu treniņu laikā uz sejas dzīvoja jogurts..

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazaa raganina 12. jūnijs 2014 14:25 hiperkeri

Tuperware nevajadzētu būt toksiskam...

Emmy 12. jūnijs 2014 12:51 makvins

Jā, es arī dzeru no spec pudelēm... Dažreiz detox dzērienu taisu, jo ūdens kā tāds man ir vienmēr bijis phe... Varu kā kamielis ilgi bez ūdens:D

hiperkeri 12. jūnijs 2014 12:49

Makvīn-Tu nu gan dod vaļā!!!
Ar plastiku jāuzmanās-esi pārbaudījusi,tavējā nav toksiska?
Neatceros,kas tie bija par burtiem,PBA,vai kā tamlīdzīga,kas plastmasās ir toksiskais

mazaa raganina 12. jūnijs 2014 10:56

Mans ūdens dzeršanas plāns,kurš darbojas jau gadu: nopirku zaļu(mana mīļākā krāsa) 0.5l pudeli no Tuperware un no tās visu laiku dzeru ūdeni.Tā man ir visur līdzi,arī darbā.Izdzeras neticami ātri, šobrīd jau 3pudeles izdzēru un iešu uzpildīt nākamo.

Emmy 11. jūnijs 2014 22:39

(Y)
blogilates treniņi ir ļoti forši...un man viņa pati kā personība liekas ļoti harizmātiska :) patīkami klausīties viņas balsī vingrojumu laikā.. :)