Taisos uz izlaidumu.5.sērija

hiperkeri
hiperkeri 9. jūnijs 2014 21:15
2141

Sveikas,dāmas!

Šodienas blogā daudz nepļāpāšu.

Ja treniņprogrammā tas neizpaužas,tad tīri emocionāli šodien ir atslodzes diena. Pašlaik arī,fonā vienkārši uzlikta vienkārši austrumu mūzika,ko parasti izpilda vēderdejotāju apmācībā-kaut kas vienkārši skaists:)

Vienvārdsakot-atpūšos.

Tā,atskaite.

Ūdens izdzerts 2.7 litri. Ļoti labi.Lai gan lielākums- vakarpusē.

Šodien parādījušies jauni izsitumi,kas nekas iepriecinošs. Tas atkal dod tādu mazo bezcerību,jo pagājšnedēļ tak tik labi gāja.

Šodienas maskas bija veselas 2- grieķu jogurts-citrona sula-tējas koka eļļa(citrusus nav ieteicams lietot,tačušajā variantā es to lietoju,lai palielinātu pienskābes aktivitāti,kas palīdzētu tikt vaļā no atmirušajām šūnām,tāds maigs pīlings), un tagad vakarā lieku detoksa masku- nāves jūras dubļu un mālu maska.

Maltītes bija samērā vienmuļas- mannas putra ar ievārījumu, pusdienās pelmeņi ar zirnīšiem un burkāniem, vakariņās- mazliet brūno rīsu ar cūkas krūtiņu un svaigiem gurķiem. 

Tagad Ema droši vien nopūšas- viņa takš neko nebūs iemācījusies..

Jā,tās lietas notiek lēni.It īpaši lēnajās dienās.

 Taču vari ar mani lepoties- pieveicu šo vingrinājumu kompleksu!:)

https://www.youtube.com/watch?v=fcN37TxBE_s

Nu tā man iet.

Pateicoties iepriekšējā bloga komentāriem daudz ko jaunu uzzināju par to,kā tad notiek tā muskuļu veidošana.Virtuvē! 

Paldies par gudrībām. Ceru,ka rīts būs spožākās krāsās:) Arlabunakti,mīļās!

 

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 10. jūnijs 2014 19:18

Taisnība Noellei.
Jauki,ka ir kāds kā Makvīns,kuram tiešām rūp,kas ar līdzcilvēkiem notiek,taču manā gadījumā varu pateikt vienīgo dzīves patiesību- ne visās loterijās var uzvarēt visi.Kādam veicas vairāk,kādam- mazāk. Manā gadījumā ,gēnu loterija man nebija par labu,piemēram,maniem brāļiem šādu problēmu nebija un nav. Manai mammai jaunībā arī bija pumpas,taču ne šādā daudzumā un tas,kā viņa man palīdzēja,ir ar absolūti novecojušiem priekšlikumiem no PSRS laiku uzskatiem. Diemžēl manā situācijā nevar mazgāt seju ar sārmainām ziepēm,tā būtu absolūtā nāve sejas ādai.

Noelle 10. jūnijs 2014 16:01 makvins

Katram jau tas stress un nepareizā ēšana citādāk izpaužas. Varbūt Tavs "neveselīgais" dzīvesveids, piemēram, ir pie vainas citām veselības problēmām. Nav jau tā, ka visiem viss uzreiz uz sejas atspoguļojas...

mazaa raganina 10. jūnijs 2014 15:43 hiperkeri

Nu es esmu laikam stresa karaliene, bet pumpu man nekad nav bijis un īpaši veselīgi es arī laikam neēdu)))

hiperkeri 10. jūnijs 2014 15:09

Un kosmetoloģiskais aspekts laikam mani ikdienā vairs tik ļoti neietekmē. Re,ka varu ar to pašu seju dabūt gan darbu, gan papildus haltūras, gan arī VĪRIETI:D:D,un arī dzīvot tas man netraucē un depresijā nedzen,tā kā varu teikt,vispār,ka ar visu esmu pietiekami laimīgs cilvēks:)

hiperkeri 10. jūnijs 2014 15:07

Es atkārtoti vairos iet pie dermatologa,jo viss tiek atrisināts īstermiņā.
Man pašai jātiek galā ar savu dzīvesveidu un jākļūst veselīgākai. Katru reizi,kad būs kāds uztraukums,nevar tak uzreiz skriet pēc tabletēm pret pumpām.Kā reaģē citi orgāni uz visām antibiotikām? To jau neviens neskaidro.

hiperkeri 10. jūnijs 2014 15:05 makvins

Nē,Hormonu analīzes nav taisītas.Tur jāzin,uz kādiem tieši hormoniem jātaisa. Sen,sen atpakaļ biju arī pie dermatologa,tas lika iet pie kosmetologa. Patīriju seju kādu laiku un tad mana kosmētiķe aizgāja no darba:D
Pēc tam īsti neturpināju iet,turpināju likt maskas pati(līdz tam īsti tādas neliku).

mazaa raganina 10. jūnijs 2014 14:31

Hormonu analīzes ir taisītas?

mazaa raganina 10. jūnijs 2014 14:29 hiperkeri

Dermatologa palīdzību esi meklējusi?

hiperkeri 10. jūnijs 2014 13:34

Esmu,ļoti cītīgi esmu.
Pašlaik maskas ir superlielā daudzumā,jā,bet tas ir tikai uz šīm 2 nedēļām. parastajā režīmā man ir 2 maskas nedēļā.
Par krēmiem- esmu izgājusi uz dabīgākajām alternatīvām,arī sejas kopšanā-ļoti sekoju līdzi sastāviem,pirms ko lietoju uz sejas. Kādu laiku tieši uz sejas lietojamie produkti bija tas,ko pētīju.(par to arī veselu blogu,šķiet,biju rakstījusi),taču pēc šī eksperimenta laika sameklēju veselīgākas alternatīvas un pēc visiem testiem un izmaiņām stāvoklis īpaši neizmainījās.
Par labu uz mēnesi nāca benzila peroksīda kopšanas līnija, taču tā bija nenormāli rupja pret manu ādu-izsausināja līdz bezjēgai, pārāk aktīvi lobīja ādu,nu bija samērā briesmīgi. Par šādu cenu savu seju tīru negribēju,tā bija īstermiņa atbilde. Mani ietekmē galvenokārt stress(bet tam es nevarēju palīdzēt,jo tās lietas,kas mani kurināja,vienkārši bija jāpadara,un tieši tapēc es esmu laimīga beidzot saņemt diplomu,kas principā visu to reprezentē),protams,cikls, arī ēšana, kā arī ūdens Latvijā(kas nav labā kvalitātē. It īpaši tur,kur pašlaik dzīvoju,gan Rīgā),jo āda piemēram, uzlabojās ,kad dzīvojos pa Angliju. Taču tur bija daudz hlora,arī par ilgu tas laiks nāktu man tikai ļaunā.Un ir dažkārt dienas,kad tās sametas vienkārši tāpat. Paldies pumpām,ka tās nav metušās no kaut kādas alerģijas,jo principā neesmu alerģisks celvēks.Un man nav pārāk jutīga sejas āda.
Visi medikamenti,izrakstītie losjoni palīdzēja tikai tajā laikā ,kad tos lietoju(principā izraisot atkarību no tiem),bet hormonālā kontrecepcija,lai gan tam bija tieši paredzēta, bet neko nemainīja. Ja godīgi,tad šodien pat nosaukumu nevarētu nosaukt,jo neatceros. Ginekoloģe varēja vien noplātīt rokas un teikt-dzeriet ūdeni!
Tas jau būtu labi.es sāku arī dzert,bet,izrādās,tas ūdens,ko veikalā var nopirkt,izrādījās daudz sliktāks par to,kurā mazgājos.
Tāpēc pašlaik varu teikt-es daru ,ko varu, lai pateiktu-esmu izmēģinājusi visu pēc labākās sirdsapziņas,un īpaši necerēt,ka kaut kāda mistiska grūtniecība to varētu izmainīt, taču varu tikai pasmaidīt un turpināt rūpēties par sevi no iekšpuses un ārpuses,un tomēr arī šajā vecumā, pēc ~12,13 cīņu gadiem neatmest roku,bet turpināt cīņu ar dabīgām eļļām,kas ne tikai koptu ādu, bet papildinātu mani ar taukskābēm,vitamīniem,lai vismaz tā palīdzētu.Es ceru,ka mana atbilde apmierināja.

mazaa raganina 10. jūnijs 2014 11:08

Tu esi meklējusi iemslu savām sejas problēmām?Varbūt par daudz visādu masku,krēmu?

hiperkeri 9. jūnijs 2014 22:06

Jā,šo laikam nesauktu par atslodzes dienu,bet gan atslīgšanas dienu:D:D

Emmy 9. jūnijs 2014 21:55

Atslodzes dienās es parasti ēdu mazāk, tas ir, vieglāku pārtiku...noteikti ne gaļu uz vakaru... Protams, arī man ir savas cheating days vai meals... :)

hiperkeri 9. jūnijs 2014 21:30

pff.šodien vienkārši nav mana diena. Apskatos uz to bildi- nu kaut kāda krievu matrjoška.
Viss burtiski sauc-ej gulēt!:D
Jā,un attaisnojums šodienas ēdienkartei-pirms eju uz veikalu,izēd ledusskapi. Tam laiks ir atkausēties.
Vispār,rīt taisīšu baigo pasākumu- pārrevidēšu pieliekamo.Tur ir daudz visskautkas interesants,un tad mani gudrie palīgi- balsojiet, kam tur palikt,un ko labāk nomainīt pret veselīgākām alternatīvām! ok?