Taisos uz izlaidumu. 4.sērija

Autors: hiperkeri, 2014. gada 8. jūnijs, 21:49:12
Taisos uz izlaidumu. 4.sērija

Sveikas,dāmas dūdiņas:)

Šodien rakstu nākošo daļu par sava ceļojuma uz izlaidumu 5.un 6.dienu (jā,pagājušā bija 3.,nevis dubultā 2.sērija:D )

Vakar biju ārā no mājas,lai pirmo reizi dzīvē dotos braucienā ar laivām. Jāsaka, ka sākumā biju satraukusies,ka ātri noguršu(bet tā nebija-pateicoties mājas treniņiem),ka šodien sāpēs rokas( atkārtojam iepriekšējo), un, ka būs auksts(bija stipra saule, taču tāds remdens laiks- 23 grādi. principā,man gribējās vairāk,lai gan bija samērā silts. taču dabūju uz vakara pusi nosaldēt kājas,kam pateicoties,saaukstēju kaklu ). Noairējām no Cēsīm līdz Līgatnei ļoti malacīgi. Protams, no rīta uzliku pilno seju un izmēģināju jaunu tehniku-

pēc rīta mitrināšanas- minerālpūdera kārta,un tikai tad bbkrēms,mazliet konsīlera zem acīm un tas viss-īsumā-apgrieztas tehnikas,taču tas attaisnojās- smuki fotografējās un ilgi turējās-

20140608211054-77891.jpg

Tas- no rīta,un  tūdaļ- pasākuma pēcpusdienā

20140608211308-72037.jpg

Vēl ir uzradušās dažas hormonālas pumpiņas, kuras cītīgi tīru ārā (tas gan varētu būt arī no karstmaizēm,kas no rīta tika ēstas. sen nebiju tādas ēdusi-baltmaizi principā tagad neēdu,taču,kad ēdu kopā ar draugiem,nesāku visu uzteikt. dzīve tomēr ir jābauda un mērenībā mīt veselais saprāts.),braucienā panašķējos ar pusotru biezpiensieriņu(nu ja,brokastis bija atstājušas savu iespaidu uz manām smadzenēm:D), mazliet čipsiem, taču daudz tika patērēti ekoloģiski, kraukšķīgi gurķīši, kā arī mani proteīnmafini,kas principā ir dzērveņu tusiņš iekš olām un pupām. cukurs tika ļoti maz izmantots.

Šodien īsti nekāda reakcija sejā nav manāma,ļoti turu sevi grožos.

Jā, vakar,pateicoties sejas krēmiem,kā arī bērnu aizsargkrēmam ar spf50,vispār neapdegu.Un tikai mazliet manāms,ka par apmēram tonīti esmu palikusi tumšāka.

Drošā sauļošanās man tomēr patīk:)

Nu re. Šorīt man bija veselas 2 maskas- no rīta- Drogas pirktā Rival de Loop Hydro maska(esmu RIval de Loop fans. Vācu kvalitāte ir super!) un vakarā- Rimi pirktā c vitamīna maska sejai ar apelsīnu eļļu. tai gan ir ļoti spēcīga smarža, taču man pret to nav iebildumu. Beigās tā nonāk nost kā plēvīte.Tā jau ir sava veida orģija manai sejai:D

20140608212248-16086.jpg

Jā, vakardien man treniņš bija garantēts- vakarā biju pārgurusi,un rīts arī bija ļoti snauduļojošs ,šodien mani izglāba pastaiga pa mežu.Un tad treniņš-

Sāku ar šo,taču tas likās absolūti stulbs mūzikas ziņā,tāpēc pēc 10 minūtēm pārtraucu:DArī tas, ka ļoti ātri nomainās kustības,un pēc tam atkal viss no gala- ātri apnika. Taču atlasīju to tik un tā,jo ir arī vērtīgas lietas, kā arī treniņš ir labi pārdomāts.

https://www.youtube.com/watch?v=ZsVp7wRWG7I

BET> tomēr kaut ko es padarīju. šis šodienai bija ideāls. Treniņš sirsniņai un kājām.Godīgi visu izdarīju,lai gan jāsaka-katrs treniņš,kur ir burpees, man nenormāli riebj:D:D Tas būs drīz mans mīļākais treniņš,es tā jūtu. Pēc šī ne tikai mugura bija slapja..

https://www.youtube.com/watch?v=vwXzXpmwFG4

Man ļoti patika, taču ne īsti tā trenere. Nezinu,viņa mani neiedvesmo:D Bet treniņš ļooti labs:)

Manas maltītes šodien-

No rīta bija pankūkrīts- tas ir manas svētais vakarēdiens.

Viena- ar zemesriekstu sviestu un dzērvenēm,otra- grieķu jogurtu,godži ogām,valriekstiem un arī dzērvenēm. jā,plānās,lielās;)

Pusdienām bija basmati rīsi(parasti jau brūnos ēdam,taču arī šī paka ir jāpiebeidz. Pat īsti nezinu,kāda uzturvērtība tiem ir),cūkas krūtiņa mērcītē un svaigi gurķēni. Pusdienās drīkst arī saldkrējuma taukummērcīti. Pēc tam notika mans treniņš.

20140608213555-60127.jpg

 

un vakariņās- ledusskapja salāti. Principā-kas ledusskapī,tas uz šķīvja. Visjocīgākā kombinācija- vārītas olas(tās es ne īpaši ēdu), kāršu pupiņas,tuncis,gurķīši un mazliet fitaki(ja ir gurķi,tad man ļoti prasās šo sieru. ),virsū olīveļļa un melnie pipari(varētu ieteikt vēl kādas mērcītes kombinācijas? Esmu stagnācijā)

Pa dienu uzkodu ābolus un savu proteīnmufinu.

Un esmu priecīgā,kā mana seja uzlabojas-

pirmā bilde šo sēriju pirmajā sērijā, otrā- šodien!

20140608214007-94560.jpg20140608214037-41380.jpg

Vēl jau garš ceļš ejams,bet tomēr- redz,ka palielinot ūdens uzņemšanas regularitāti, treniņiem un konsekventām maskām, sākums ir jauks:)

Pēc pagājušā bloga ļoti ņēmu pie sirds to, ka bildēs īsti nekad nebūšu tas fotogrāfējamais cilvēks. Taču jāstrādā ar to,kas ir,un vispār-atcerējos,ka esmu par vecu, lai par tādām lietām uztrauktos:) Kāda būšu izlaiduma bildēs ,tāda būšu.Taču arī tā būs labi. Mani jau vērtēs,galvenokārt, pēc tā dokumenta, kas man rokās;)

Paldies,ka esat ar mani!Vēl tikai nedēļa līdz lielajam notikumam:)

p.s. treniņa laikā man bija eļļu kūre- uz sejas liku avokado,argāna un tējaskoka eļļiņas,matos- makadāmijas un rīcineļļas. Seja kārtīgi izsvīda un ar eļļu palīdzību no porām,tām karstuma laikā atveroties, iztīrīja netīrumus. Tad fiksi dušā-karstu dvieli virsū un vienkārši,izmasējot seju-tā atkal ir tīra,bez jebkādiem agresīviem aģentiem.

Mati pēc saules arī bija cietuši,taču labā stāvoklī- matu zīda terapija savu darbu veic braši. šodienas eļļu terapija tikai nāca par labu:)

20140608214850-91082.jpg

 

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?