Tā staro mūsu Rīga

Noelle
Noelle 18. novembris 2013 16:59
1818
Brīvības iela pie Jaunās Ģertrūdes baznīcas
"Laima"
Brīvības un Elizabetes ielas krustojumā
Ministru kabinets
Bŗīvības iela
Sv.Pētera baznīcā
Sv.Pētera baznīcā
Mežaparks

Staro Rīga  šogad priecē ar skaitliski mazāk (vismaz tā man šķita), tomēr kvalitatīvākiem, saprotamākiem, baudāmākiem un svinīgākiem objektiem. Galerijā mazs ieskats caur fotoobjektīva aci skaistākajos Staro Rīga mirkļos.

 

Konkurss jaunajām blogerēm

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 19. novembris 2013 17:22 Noelle

Tju :S nu neko tad, tāpat paldies.

Noelle 19. novembris 2013 13:35 Spotorno

Diemžēl tikai līdz vakardienai...

vecsprofils 19. novembris 2013 13:20

Oj cik skaisti skati šogad! Līdz kuram datumam varēs novērot šos skatus?

Noelle 19. novembris 2013 12:53 Linduchy

Es tieši domāju - mazs, bet prieciņš taču. Cilvēki tikai pieraduši visu laiku meklēt un sagaidīt tikai un vienīgi Wow :)

Linduchy 19. novembris 2013 11:30

Domājam pozitīvi - labi, ka vispār bija gaismiņas :D
Es ļoti ceru, ka uz nākamā gada pasākumu būs viss izplānots līdz sīkumam, lai gan vietējiem, gan tūristiem būtu tā WOW sajūta :)

avokado 19. novembris 2013 10:01

Šogad Staro Rīga bija garām. Nekas interesants nebija,vien pāris gaismiņas. Biju vīlusies.

Rebeka 19. novembris 2013 09:53

Redzēju vien pāris objektus Ministru kabinetu, LU un Ziemeļblāzmas torni (vietējie sauc par Ušakova daiktu :D :D :D, jo viņam ir tāda forma :D :D :D )

Nu vienīgais ko varu pateikt SMUKI, bet nekāds wow man nebija, nu kaut kā grūti mani ar tām gaismiņām pārsteigt. (pagājušo gad vai aizpagājušo Opera šķita wow). Ziemeļblāzmas torni gan skatījos katru dienu garām braucot, tuvumā nepiegāju, bet nelikās nekas īpašs un nevilināja mani apstāties un izkāpt no mašīnas.

Noelle 19. novembris 2013 09:49 pece

Es kaut ko dzirdēju par to, ka šogad tā "taupīgi", lai nākamgad varētu izpausties (Rīga - Eiropas kultūras galvaspislēta).
Piekrītu, ka visus objektus izstaigāt bija neiespējamā misija - mēs arī visos nebijām. Tāpat nebija arī tā, ka visi objekti bija wow. Pilnīgi noteikti nē, bet te jau jāsaka, ka vislielākajā mērā jau tas atkarīgs no pasākuma dalībniekiem. Kā jau minēju, šogad man tomēr lielākais vairums objektu likās saprotamāki, dzīvāki un ne tik "dziļi filosofiski" kā citus gadus, kad daudzviet bija vienkārši slima suņa mugi, kas saprotami tikai "hipsteru" paaudzei (lai man piedod mākslinieki).
Man pašai visvairāk patika tieši Pētera baznīca - tas bija patiešām skaisti!
Aerodium redzēju divreiz (starp citu - savādi, ka neredzējāt - šovs bija reizi pusstundā un abas reizes, kad biju, viss sākās precīzi apaļā pusstundā, kā bija norādīts programmā (xx:00 un xx:30) ).

pece 19. novembris 2013 09:20

Visus objektus neizpētīju, tāpēc viedoklis nepilnīgs, tomēr man palika sajūta, ka kopumā ir daudz švakāk nekā citus gadus. Patika uguns "rituals" mežaparkā, pats estrādes noformējums bija ok, bet biju gaidījusi kaut ko vairāk, lielākā vilšanās - mazā latvijas kontūra (tā ir, ka sadomājas nez ko :D). Objekts kopumā patika un noskaņa tajā arī.

Laimas izgaismotais nams bij smuks un gaumīgs! Tai pat laikā netālu esošais objekts pie Dailes teātra - nekāds, Briāna ielā luksafors - nekāds.

Aerodium - smuks, bet lielām pauzēm (tā ar nesagaidījām), redzēju vien bildes. Aleja pie Ministru kabineta - tik pat smuka kā katru gadu (šķiet, jau trešo vismaz). Brīvības 40 - smukas projekcijas! Viesnīca Elizabete - kaut kā neveiksmīgs novietojums projekcijai. VEF kultūras pils - divējādas izjūtas - pirmo vakaru ļoti patika peldošie bērni ala baseinā, otrā vakarā braucām garām un tā ar nesapratām ko tur projicē. Teikas vsk - nekas īpašs. Gribējās redzēt Ziemežblāzmas torni, bet neaizbraucām.

Dalītas jūtas arī par objektu atrašanās vietām - no vienas puses patika ideja sadalīt lielākā teritorijā, no otras puses - ar sabiedrisko un bērniem apskatīsi mazu daļu vien.