Tā senā vasaras nakts

nosiguldas
nosiguldas 21. augusts 2013 13:30
1168

Pēkšņi attopos no drēgnuma sajūtas, viegls vējiņš glāsta manus plecus, klusi šalc jūra un viss ir kā toreiz.

Vai es vēlētos to izbaudīt vēl reiz, iespējams, ja fināls nebūtu tik sāpīgs. Daudzas reizes pie sevis esmu domājusi, ko viņam teikšu, ja satikšu. Ir pagājis tik ilgs laiks, mums abiem ir ģimenes, es beidzot esmu atradusi savu laimi un mīlestību par kuru sapņoju vēl meitene būdama, viņam ir darbs un divi mazuļi. Varbūt, ka labāk te arī pielikt punktu un atstāt visu kā bijis. Liktens nav mazais bērns un labi zin ko dara, iespējams tieši tapēc mēs šos ilgos gadus neesam tikušies.....

Tajā tālajā pagātnē es biju jauna sieviete, kas pasauli skatīja ar lielām acīm un ilgojās pēc tās vienīgās īstās mīlestības. Viņš, vīrietis kā vīrietis, nedaudz gļēvs, bet ļoti mērķtiecīgs. Jaunība mūs raksturo ar nepārdomātiem soļiem, es apzinājos, ka viss var beigties ne tā kā es to esmu izsapņojusi, bet tad jau par to nedomā. Lai nu kā šo skaisto vasaru un bezgalīgās naktis pie jūras aizmirst nevar nekad. Katrs mirklis likās kā bezgalība. 

īsie mirkļi, kas mums bija doti, bija gaidīti un laiks skrēja kā negudrs. Jau krēsloja, mēs sēdējām jūras krastā, viņa roka pieskārās manai, pār visu ķermeni pārskrēja vieglas trīsas, sajūtot viņa elpu, likās ka pacelšos spārnos. Pēc šī lidojuma vēl ilgi gulējām viens otram blakus, vārdu vienkārši nebija un tos nevajadzēja, runāja mūsu ķermeņi. Viņš ieslīga miegā un es ilgi vēroju viņu guļam. Skatoties uz viņu iedomājos par mūsu nākotni, tik ļoti gribējās pasapņot. Bet kā visām pasakām arī šai pienāca gals.

Pie apvāršņa parādījās pirmie saules stari, es noliecos pār viņu un viegli pieskāros viņa lūpām.- Ir laiks...

Viņš pasmaidīja, viegli pievilka sev klāt un klusi nočukstēja, -vēl tikai minūtīti un tad atgriezīsimies pie ikdienas darbiem........

 

Blogu konkurss: Kaislīgā vasaras nakts.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 22. augusts 2013 09:15

:)paldies

vecsprofils 22. augusts 2013 00:45

Jutekliski, skaistas atmiņas (Y) (inlove)