T/C “DOMINA SHOPPING” aicina Baltā galdauta svētkos uz brīvdabas kino un groziņu vakaru

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 26. aprīlis 2018 11:50
757

Jau nākamajā nedēļā, 4. maijā,  t/c Domina Shopping aicina ikvienu pievienoties Baltā galdauta svētku svinībām – brīvdabā baudīt latviešu kino pērles un izgaršot patiesi latviskus ēdienus, vērojot skaisto Rīgas panorāmu. 

Par godu valsts svētkiem, pirmo reizi t/c Domina Shopping A jumta stāvlaukums pārvērtīsies par brīvdabas kinozāli ar 300 sēdvietām un lielu, baltu galdautu klātu galdu. Svinību dalībniekiem būs lieliska iespēja skatīties jaunas, bet jau ļoti iemīļotas latviešu simtgadei veltītās filmas - ‘’Vectēvs, kas bīstamāks par datoru’’ un ilgi gaidīto filmu ‘’Bille’’. 

Baltā galdauta svētki nav iedomājami bez gardiem cienastiem, tāpēc pasākuma dalībniekiem būs iespēja baudīt lielveikala Maxima sarūpētus latviskus ēdienus. Taču vienlaikus visi ir aicināti ņemt līdzi arī “groziņus” ar sev tīkamiem gardumiem, lai svētki būtu ieturēti patiesi ģimeniskā gaisotnē un tiktu ievērotas Baltā galdauta svētku tradīcijas.   

Šis ir īpašs gads mūsu Latvijai – 100. pastāvēšanas gads kā vienotai tautai. Mēs vēlamies dāvāt kopā būšanas svētkus arī mūsu tirdzniecības centra apmeklētājiem un apkārtnes iedzīvotājiem, radot latvisku un ļoti draudzīgu, ģimenisku noskaņu. Esam pārliecināti, ka sanākšana vienuviet šajā dienā ir lielisks veids, kā atzīmēt valsts svētkus un sirsnīgi godināt mūsu tradīcijas,” stāsta Dina Bunce, tirdzniecības centra Domina Shopping direktore.

Pasākumā tiks sumināti arī Latvijas Tirgotāju asociācijas ilglaicīgie “Gada preces” laureāti. Daudzi no viņiem piedāvās degustēt desmitgades labākās preces no Latvijas. 

Visi interesenti ir aicināti pievienoties Baltā galdauta svētkiem t/c Domina Shopping 4. maijā no plkst. 16:00 līdz 20:00 A jumta stāvlaukumā. Dalība pasākumā bez maksas. Ierašanās ar groziņiem. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā