Sveicam mūsu jauno izklaides blogeri! Ieskats foto izstādēs

thezeezee
thezeezee 31. jūlijs 2010 06:36
744

Tā kā šis ir mans pirmais ieraksts šeit, tad neliela atkāpe no tēmas, jo vēlos Jums katrai pateikt:

 

"Sveika!" :).

 

Pievienojos blogotāju lokam pavisam nesen un turpmāk centīšos šeit, galvenokārt, rakstīt par tēmām, kas saistītas ar modi, fotogrāfēšanu, kā arī izklaidi (ietverot kino, mūziku, izstādes, restorānus un deju vietas).

{smallpic:1}

Mani vienmēr ir fascinējusi fotogrāfijas, it īpaši skaistas. Tā nu vienu vakaru šajā nedēļā veltīju foto izstāžu apmeklēšanai. Galvenais, ko vēlējos redzēt bija Raimo Lielbārža izstāde, kas vēl pēdējās dienas ir apskatāma iekš Spīķeriem. Par šo fotogrāfu iepriekš neko nebiju dzirdējusi, taču mani uzrunāja izstādes publicitātes foto, kas arī pamudināja uz izstādi doties.

 

Nedaudz par pašu izstādi.

 

Izstādē izvietotas kādas 20 bildes. Sākotnēji cerēju, ka tie būs lielformāta darbi, jo tie parasti mani uzrunā vairāk, bet pārāk nebēdāju arī ieraugot mazāka formāta bildes. Kā jau vēsta pats nosaukums - izstādē ir tikai divas krāsas - melna un balta. Mūžīgā klasika. Nebeidzamais stāsts.

 

Mans iespaids -bildes skaistas un liek padomāt, cik skaista mums ir daba. Vienīgi jāprot atvērt acis un ieraudzīt skaistumu mums apkārt! Turklāt ieeja izstādē ir bezmaksas. Izmanto pēdējās dienas, lai dotos ievērtēt skaistas bildes, it īpaši, ja esi ainavu foto piekritēja! :)

 

Pa ceļam iesaku iečāpot Index Cafē uz Šķūņu ielas, Vecrīgā. Tur šobrīd vērojamas blogotājas Dinas Preisas darbi izstādē "Piens uz lūpām". Viņas darbos - krāsas, krāsas, krāsas. Personīgi man pašai vairāk patīk tieši portreti, kā ainavas, droši vien arī tāpēc Dinas darbi mani uzrunāja... Viņas bildēs ir redzamas emocijas un, manuprāt, tas arī bildē ir galvenais, ja var ielikt tā brīža sajūtu, emociju, radīt noskaņu, atmosfēru. Dinai tas bija izdevies vienkārši ģeniāli! :) Turklāt Index Cafē cep burvīgas kanēļmaizītes, kuras var baudīt kopā ar tēju, vērojot izstādes darbus!

 

Lai Jums jaukas brīvdienas! :)

Foto: www.kim.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lotte 31. jūlijs 2010 18:00

Paldies par kvalitatīvo rakstu! Mmm, kā sagribējās kanēļmaizītes :)

sandrulish 31. jūlijs 2010 11:56

Man arī nav laika tikt uz tādiem pasākumiem, noteikti gaidīšu fotoreportāžas!!!!:)

sandija 31. jūlijs 2010 08:52

Ļoti jauki, ka sāki rakstīt Sieviešu klubam. Daudzām no mums ikdienā nav laika apmekl;et izstādes, vismaz man, lai gan māksla ļoti interesē un patī. Es labprāt lasītu recenzijas, lai uzzinātu, uz ko vispār ir vērts aiziet!

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā