Street Fashion svētku laikā notiks Carnival Youth koncerts

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 26. augusts 2014 00:12
1558

Tirdzniecības centrā Galerija Centrs, pirmdien, 1.septembrī notiks Street Fashion dienu noslēguma pasākums, kura īpašie viesi būs puišu grupa Carnival Youth. Grandiozie svētki apmeklētājus priecēs ar dažādiem deju priekšnesumiem, Ghetto Dance ielu deju cīņām, stilīgāko Rīgas jauniešu modes skati, radio Pieci.lv dziesmu spēlēm un iesildošo ballīti pirms grupas uzstāšanās.


Būsim priecīgi visiem atnākušajiem ieskandināt jauna mācību gada sākumu un novēlēt veiksmi mācībās, daudz piedzīvojumu un atkalredzēšanos ar klasesbiedriem un skolotājiem,aicina grupas Carnival Youth dalībnieki Emīls un Edgars Kauperi, Aleksis Luriņš un Roberts Vanags.


Street Fashion noteikti ir krāsainākais, dzīvīgākais un trakulīgākais laiks t/c Galerija Centrs, kad mūsu tirdzniecības centru pārņem stilīgākie un radošākie Rīgas jaunieši. Mūzikas skaņas un deju kustība būs tie elementi, kas veidos šī gada Street Fashion svētkus un iespējams vienu no neaizmirstamākajiem notikumiem vasaras izskaņā. Iepriekšējos gados Street Fashion dienās atklājām jauniešu modes un stila ekspresijas, iepazinām sportisko un ekstrēmo dzīvi pusaudžu un jauniešu vidū, šogad nolēmām atdzīvināt kustību un deju, kas lielai daļai mūsdienu jauniešu ir ne tikai aizraušanās, bet pat dzīves stils,” vērtē Zita Siliņa, t/c Galerija Centrs vadītāja.

1. septembra pasākums tiks atklāts pulksten 17.00 ar unikālu velotriālista Jāņa Lāča un laikmetīgās dejas pārstāves Evas Vancānes uzstāšanos velodejā Follow You. Vēlāk būs iespēja vērot modes skati, kurā modeļu ādās iejutīsies Street Fashion dienu stilīgākie un drosmīgākie dalībnieki, kurus modes skatei izvirzījuši Latvijas modes eksperti un citi žūrijas locekļi. Neredzētu deju batlu pasākuma ietvaros nodrošinās Ghetto Dance Showcase sacensības, kurās piedalīsies vairākas Street Dance komandas. Svētku noskaņu radīs un par īpašām aktivitātēm rūpēsies radio Pieci.lv, piedāvājot apmeklētājiem piedalīties dziesmu spēlē Chasers un uzlikt savu mīļāko melodiju radio ēterā ar Dziesmu automāta palīdzību. Pulksten 21.00 radio Pieci.lv dīdžeji iesildīs publiku koncerta pre-party ballītē, savukārt dienas gaidītākais notikums, grupas Carnival Youth uzstāšanās gaidāma pulksten 22.00. Koncertā vietu skaits ierobežots, tāpēc tirdzniecības centrs aicina interesentus iepazīties ar pasākuma informāciju mājas lapā www.galerijacentrs.lv.

Street Fashion dienās jaunieši ir aicināti piedalīties konkursā Street Fashion Dance un atklāt savu dejas talantu, iesūtot bildi vai video, kurā redzams deju solis jeb kustība. Konkursa kopējais balvu fonds ir trīs Galactico dāvanu kartes, katra 50 eiro vērtībā, kuras tiks piešķirtas tiem fotogrāfiju vai video materiālu autoriem, kuru radošie darbi būs novērtēti ar vislielāko balsu skaitu tirdzniecības centra mājas lapā. Savukārt katru darba dienu t/c Galerija Centrs, Rīdzenes ielā no pulksten 15.00 līdz 18.00 katru dienu darbosies Street Fashion foto siena, pie kuras fotografēties savā stilīgākajā street style apģērbā aicināts ikviens, kas vēlas pacīnīties par kādu no vērtīgajām balvām – dāvanu karti no apģērbu veikala G-Star RAW 150, 100 vai 50 eiro vērtībā un ieejas biļeti uz grupas Carnival Youth koncertu. Plašāka informācija par konkursiem un 1. septembra pasākumu mājas lapā www.galerijacentrs.lv vai Facebook.com/galerijacentrs.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies