Stockmann Ziemassvētku preču tirdziņš – labākajās pasaules svētku tirdziņu tradīcijās

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 8. novembris 2017 18:38
894

Ja vēlaties izjust gaidāmo svētku noskaņas un paslēpties no apkārt valdošā novembra pelēkuma, kā arī jau laikus iegādāties dažādus rotājumus un greznumlietiņas gan dāvināšanai, gan mājas dekorēšanai, aicinām apmeklēt Stockmann ikgadējo Ziemassvētku tirdziņu, kas uzburs svētku prieku vienā acumirklī. 

Tirdziņā pieejami krāšņi rotājumi dažādos stilos un krāsu gammās, svētku greznumlietas, dekoratīvās figūriņas, sveces, svečturi, priekšmetu miniatūras, svētku virtenes un citas dāvanas jūsu, jūsu tuvinieku, kolēģu un draugu priekam. 

Radīt svētku noskaņu, rotājot gan savu mājokli, gan svētku egli palīdzēs svētku dekori no zīmoliem Casa Stockmann, Villa Stockmann, Pentik, Decoris, House of Seasons, kā arī skaistās Ziemassvētku lampiņas, kuras piedāvā zīmoli Sirius un Star. 

Šogad īpašas eglītes rotājumu aktualitātes ir greznas, apsnigušas stikla bumbas baltā un sudraba krāsā, graciozi balti gulbji ar spalvu dekoru, trauslas balerīnas tērptas baltās spalvās un sudraba gliteros, izgleznots melns Venēcijas stikls, nokarenas perlamutra lāsīšu formas egļu mantiņas, kas šķiet tikko nokabinātas no greznas lustras, un sudraba gliteriem klātas Ziemassvētku puansetijas. Īpašu burvību palīdzēs uzburt plašais sniega bumbu sortiments ar dažādām rotaļīgām un gleznainām svētku ainavām. 

Ziemassvētku dekori šosezon pieejami gan svētku laikam tradicionālos baltos, sarkanos un zaļos toņos, kam piepulcējas arī rotājumi sudrabotā un zeltainā krāsā. Eglīti varēsiet greznot gan ar mīlīgiem sniegavīriem sarkanās cepurēs, gan stilizētām, apsnigušām sarkanām ogām caurspīdīgā bumbulī, sarkanām bumbām, kuru raksts atgādina mīkstu, adītu džemperi, mākslinieciskām dabas ainavām un dekoriem, kas līdzinās apsarmojušām sniega pikām. Pieaugušos uzjautrinās eglīšu rotājumi miniatūru šampanieša pudeļu veidolā, bet bērni priecāsies par eglīšu rotājumiem krāsainu konfekšu, stilīgu mašīnu, robotu un jautru dzīvnieciņu formā. Plašais piedāvājums nodrošina, ka sev vēlamo atradīs gan tradicionālu, gan izsmalcinātu svētku rotājumu cienītāji. 

Savukārt Ziemassvētku galdam universālveikals Stockmann sagādājis Pentik mīlīgos filcētos dzīvnieciņus – vāveres, briežus un peles, kā arī rūķus, piparkūku formas sirdis un sniegpārslas.
Jūs atradīsiet Stockmann Ziemassvētku tirdziņu u/v Stockmann 3. stāvā. 

Laipni aicināti iepirkties un baudīt maģisko svētku gaidīšanas laiku!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies