Starptautiskā Baha kamermūzikas festivāla atklāšana 19.martā

10. marts 2010 00:00
1085

Festivāla atklāšanas koncertā 19. martā pl.19.30 Lielajā ģildē uzstāsies šobrīd viens no izcilākajiem pasaules orķestriem Die Deutsche Kammerphilharmonie Bremen (Vācija) diriģenta, leģendārā baroka ansambļa Musica Antiqua Köln dibinātāja Reinharda Goebela (Reinhard Göbel) vadībā. Koncerts tapis ar Gētes Institūta Rīgā atbalstu.

{smallpic:1}

Orķestris apvienojis talantīgus kamermūziķus, kuriem piemīt spēja radīt spēcīgu mūzikas enerģiju. Orķestra repertuārs ir neierobežots. Tā spēle un stila izjūta ir vienlīdz spoža gan baroka un romantiskajā mūzikā, gan mūsdienu meistaru eksperimentos. Rīgas klausītājiem orķestris piedāvā īpašu programmu: Johanna Sebastiāna Baha, Vilhelma Frīdemana Baha, Karla Filipa Emanuela Baha un Johanna Kristofa Frīdriha Baha darbus. Solistes - Taņa Teclafa (Tanja Tetzlaff, čells) un Betina Vilde (Bettina Wild, flauta)

 

Koncertā klausītāji būs klāt grandiozam notikumam - PASAULES PIRMATSKAŅOJUMU piedzīvos Johana Kristiāna Fridriha Baha kantāte Ino. Soliste - Inga Kalna (soprāns).

 

Kopš 2004. gada orķestri Die Deutsche Kammerphilharmonie Bremen vada igauņu diriģents Pāvo Jervi, bet Rīgā orķestris muzicēs Reinharda Goebela vadībā. Reinhards Goebels ir viens no Eiropas izcilākajiem senās mūzikas interpretiem. Goebela veidotās programmas nekad nav pielāgotas modei, tās ir estētiski bagātas un atšķiras ar īpaši izsmalcinātu interpretāciju. Reinhards Goebels strādā ar pasaules slaveniem orķestriem, kā arī regulāri sniedz meistarklases jaunajiem mūziķiem.

 

Uz festivāla koncertiem biļetes var iegādāties „Biļešu paradīze“ kasēs (telefons: 90002000) vai Internetā: www.bilesuparadize.lv.

 

Sekot Baha festivāla jaunumiem var arī http://twitter.com/bachfestival_lv un festivāla mājas lapā - http://www.music.lv/bachfestival/.

 

Tiksimies festivāla koncertos!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā