Spriedzes grāmata

Autors: Linduchy, 2017. gada 6. novembris, 14:32:18
Spriedzes grāmata

Vai Tev patīk spriedzes filmas? Tādas, kur notiek sprādzieni, pakaļdzīšanās, šaušana, tuvcīņas un eleganta spiegošana. Asa sižeta filmas man patīk, bet tāda veida grāmatu, šķiet, lasīju pirmo reizi.

Parastas meitenes bērnībā spēlējas ar lellēm un cep smilšu kūkas, bet Biankas bērnība bija pavisam savādāka - viņa apguva cīņas mākslas, svešvalodas, biznesa un viltības pamatus. Viņa tika mācīta būt gatava visam, lai spētu izkļūt dzīva un vesela no visdažādākajām ķibelēm. Viņa ir apmācīta sekot noteiktiem likumiem, būt aukstasinīgai aprēķinātājai un egoistei, sākumā parūpēties par sevi un nepieķerties cilvēkiem.

Darbošanās slīpētas starptautiskas zagļu bandas sastāvā ir visa viņas dzīve. Dzīve sastāv no noteiktiem uzdevumiem. Pat seksīgais zeķturis ap viņas kāju ir īpašs. Viņa dzīvo riska, adrenalīna un lielas naudas (zagtas naudas) pasaulē. Dzīve ir viens liels apmāns, bet citu dzīvi viņa nezina. Un šī dzīve mainās vienā brīdī ... kad bez pēdām pazūd 200 miljoni dolāru un īpaši slepeni valdības dokumenti. 

Stāsts ir Holivudas filmas cienīgs. Smalki aprakstītas detaļas radīja klātbūtnes efektu, taču brīžiem, protams, kā jau trilleros pienākas, notikumi bija gluži vai neticami. Parastam cilvēkam neticami, bet tieši tāpēc tik aizraujoši.

USA Today Kārenas Robārdsas grāmatu "Ultimāts" raksturoja kā pastaigu pa naža asmeni. Es varu vienīgi piekrist šim apzīmējumam. Jo, lasot šo grāmatu, bija viena vēlēšanās - uzzināt, kas notiks tālāk, kā Bianka spēs tikt galā ar radušos dilemmu, vai viņa spēs ignorēt izvirzīto ultimātu, vai tomēr piekritīs uzdevuma veikšanai, labi zinot, ka tās var izrādīties lamatas.