Splendid Palace repertuārs: 15.06.2018. – 21.06.2018.

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 14. jūnijs 2018 17:36
1086

ČETRI BALTI KREKLI - īpašais seanss

Latvija, 1967

Garums: 73 min.

Spēlfilma

Režisors: Rolands Kalniņš

Lomās: Uldis Pūcītis, Dina Kuple, Līga Liepiņa, Arnolds Liniņš, Pauls Butkēvičs 

Visgrandiozākā kino ziņa šajā gadā! Rolanda Kalniņa filma "Četri balti krekli" iekļauta Kannu festivāla programmā! Uz viena ekrāna kopā ar Ingmaru Bergmanu, Alfredu Hičkoku, Vitorio de Siku un citiem milžiem! 

Četri balti krekli (1967) ir viena no pazīstamākajām Rolanda Kalniņa spēlfilmām ar ļoti sarežģītu likteni – uzņemta 1967. gadā, tā perfekti iederas tālaika kinopasaulē valdošajās modernisma tendencēs, taču savas brīvdomības, jauneklīgās enerģijas un dzēlīgās ironijas dēļ Latvijā pilnvērtīgu ekrāna dzīvi uzsāka tikai 20 gadus pēc tās uzņemšanas, bet līdz tam tika nolikta plauktā un izslēgta no Latvijas kino procesiem. Varam uzskatīt, ka beidzot taisnība ir triumfējusi – 51 gadu pēc filmas Četri balti krekli uzņemšanas, režisora Rolanda Kalniņa 96 gadu jubilejas dienās, filma nonāk visas kinopasaules uzmanības centrā.

Filmas scenārijs veidots pēc Gunāra Priedes lugas Trīspadsmitā, režisors Rolands Kalniņš,  operators Miks Zvirbulis, mākslinieks Uldis Pauzers, kostīmu māksliniece Ieva Kundziņa, montāžas režisore Zigrīda Geistarte, otrais režisors Varis Brasla, komponists Imants Kalniņš, dziesmu vārdu autors Māris Čaklais, lomās – Uldis Pūcītis, Līga Liepiņa, Dina Kuple, Pauls Butkēvičs, Arnolds Liniņš un citi. Filma restaurēta Latvijas studijā Lokomotīve.

Filma latviešu valodā ar subtitriem angļu valodā.

Īpašais filmas "Četri balti krekli" seanss ar filmas restauratoriem un radošo grupu kinoteātrī "Splendid Palace" 18.jūnijā plkst.19.00!

KINOTEĀTRA "SPLENDID PALACE" SEZONAS NOSLĒGUMA SEANSS - DZIEDOŠIE LIETŪ 

Kinoteātra sezonas izskaņā kinoprojekts “Spektrs” un k/t “Splendid Palace” piedāvā skatītājiem uz lielā ekrāna izbaudīt burvību, kas izstaro no viena no visu laiku slavenākajiem mūzikliem - jūsu uzmanībai Džīns Kellijs un “Dziedošie lietū”! Cerēsim, ka tā būs vienīgā lietainā diena šovasar! 

Leģendārās mūziklu zvaigznes Džīna Kellija, iespējams, visu laiku populārākā filma un loma prasīja milzu apņemšanos un arī upurus no visiem uzņemšanas grupas dalībniekiem. Kellijs, kurš ir arī viens no filmas režisoriem, ir izteikts perfekcionists un ieguldīja sevi ikkatrā filmas detaļā, kas noveda pie totāla spēku izsīkuma. Deja lietū, kas ir kļuvusi par vienu no ikoniskākajām ainām kino vēsturē, tika filmēta, aktierim esot ar 39 grādu temperatūru. Debija Reinoldsa filmas uzņemšanas laikā bija tikai 19 gadus veca un bez jebkādas dejotprasmes, par ko viņa saņēma neskaitāmus pārmetumus no Kellija. Reiz pēc kādas horeogrāfiski īpaši sarežģītas ainas kino leģenda Freds Astērs atrada Debiju raudam studijas koridoros un pieteicās palīdzēt jaunajai aktrisei apgūt deju soļus. Pēc daudziem gadiem Debija intervijā atzina, ka viņas dzīvē esot bijuši tikai divi pa īstam grūti brīži - dzemdības un “Dziedošo lietū” uzņemšana.

Līdzīgi kā citas filmas, kuras jau izrādītas īpašajos kinoprojekta “Spektrs” un k/t “Splendid Palace” klasikas seansos, arī “Dziedošie lietū” sākotnēji neguva lielus panākumus, tomēr vēlāk iemantoja skatītāju un kritiķu atzinību. Amerikas Kinoinstitūts to ir atzinis par visu laiku (!) labāko muzikālo filmu, bet atjauninātajā 100 izcilāko filmu sarakstā to ierindoja godpilnajā 5. vietā! Bet filmas tituldziesma 100 izcilāko dziesmu sarakstā tika ierindota 3. vietā (tajā pašā sarakstā iekļuva arī filmas dziesmas “Make’em Laugh” un “Good Morning”). 

Lai pēc filmas laba dungošana un vēl labāks noskaņojums - tiekamies filmas “Dziedošie lietū” seansā jau 20.jūnijā k/t “Splendid Palace”!

“Dziedošie lietū” (“Singin’ in the Rain”)

ASV, 1952. gads, 103 min

Režisori: Džīns Kellijs, Stenlijs Donens

Galv. lomās: Džīns Kellijs, Donalds O'Konors, Debija Reinoldsa, Džīna Heigena, Milards Mičels

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Lielajā zālē:       20.06. seanss 19.00

BALTU CILTIS 

Baltic Tribes / The Last Pagans of Europe

Latvija, Polija,  2018

Vēsturiska piedzīvojumu filma

Garums: 100 min.

Režisori: Raitis Ābele, Lauris Ābele

Producenti: Dace Siatkovska, Kristele Pudāne, Thom Palmen

Mūzikas autors: Kaspars Bārbals

13. gadsimts. Dāņu spiegs Larss nonāk seno baltu cilšu zemēs, kur piedalās reliģiskos rituālos, nežēlīgos sirojumos, noreibst vasaras saulgriežos, nonāk kuršu verdzībā un cīnās ar krustnešiem Saules kaujā... Cik daudz mēs zinām par to, kādas asinis plūst mūsu dzīslās? Kas īsti bija, kam ticēja un kā dzīvoja mūsu senči - pēdējie Eiropas pagāni? Brāļu Ābeļu vēsturiskā piedzīvojumu filma ”Baltu ciltis” apgāž mītus par baltiem kā zemnieku tautu, vedot skatītāju iepriekš neredzētā pagātnes ceļojumā!

Filmas pirmizrāde Kinoteātrī “Splendid Palace” 16.maijā!

Lielajā zālē:       15.06. seanss 20.15

16.06. seansi 14.00, 19.30        

Mazajā zālē:       17.06. seanss 19.00

                        19.06. seanss 18.00

                        20.06. seanss 20.00 

DUBULTĀ DZĪVE, SEKSS UN PSRS

Dokumentālā filma

Latvijas – Francijas – Ukrainas kopražojums, 2018

Garums: 61 min.

Scenārija autore un režisore: Ināra Kolmane

Operatori: Uldis Jancis, Oļeg Ļubimov, Vladimir Brijakov, Aleksandr Jevdokimov, Aleksandrs Grebņevs

Animācijas operators: Misko Lubarsky

Komponists: Aleksejs Aigi

Smilšu animācijas māksliniece: Olga Lisickaja

Montāžas režisore: Katya Chelli

Skaņu režisors: Olivier Lafuma

Producents: Jānis Juhņēvičs

Kopproducenti: Estelle Robin You, Vladimir Donn, Oleksii Moskalenko, Valerijs Simončuk

Ironiski, traģikas un humora pilni stāsti par Homo Sovieticus jeb Padomju cilvēku, kura dzīvē nebija vietas seksam, tikai mīlestībai pret plašo Padomju Savienību.

Kas notiek starp cilvēkiem totalitārā režīmā, kad attieksme pret seksu mainās no pilnīgas visatļautības līdz absolūtam noliegumam. Caur ironiju, humora un traģikas pilniem stāstiem filma „Dubultā dzīve. Sekss un PSRS” pretnostata cilvēku reālo dzīvi un to viltus realitāti, kuru Komunistiskā partija un tās vadoņi centās uzspiest darbaļaužu masām, parādot varas aprindās valdošo dubultmorāli, kur elitei ir atļauts viss, savukārt ierindas pilsoņi tiek pārliecināti, ka nodarboties ar seksu ir neķītri un pat iedomāties par to ir apkaunojums.

Unikālas padomju perioda dubultās dzīves liecības, slepenas dienasgrāmatas un reāli cilvēku stāsti par savu dzīvi valstī, kurā oficiāli nerunāja par seksu.

Pirmizrāde kinoteātrī "Splendid Palace" 10.maijā plkst. 19.00!

Lielajā zālē:       16.06. seanss 18.00 

GRIBĒTOS BŪT APLIM 

Latvija, 2018

Garums: 73 min.

Dokumentālā filma

Režisors: Roberts Rubīns,

Scenārija autore: Krista Vāvere,

Producente: Antra Cilinska

Dokumentāla filma par Alekseju Avečkinu - savas paaudzes izcilāko dejotāju, kurš atvēra jaunu lapaspusi Latvijas baleta vēsturē.

Dokumentālā filma būs stāsts par talantīgu un radošu cilvēku, viņa meklējumiem, dzinējspēku un iedvesmas avotiem.

Par to, ko nozīmē sadegt uz skatuves. Filmas gaitā, sekojot līdzi nozīmīgiem dzīves punktiem, skatītājam atklājas pēdējo 20 gadu izcilākā Latvijas Nacionālās Operas un Baleta solista Alekseja Avečkina radošā personība, tās uzplaukums un briedums.

Ceļš no Brestas Baltkrievijā, tālāk uz Minsku un vēlāk uz Rīgu, kur viņa mākslinieka būtība uzplaukst pilnā spožumā. Filmā piedalīsies Arturs Maskats, Kšistofs Pastors, Jūlija Gurviča, Margarita Demjanoka, Aivars Leimanis, Andrejs Žagars, ģimenes locekļi, u.c.

Filma latviešu valodā.

Kinoteātrī “Splendid Palace”  no 5.maija!

Lielajā zālē:       15.06. seanss 18.15

TURPINĀJUMS 

Latvija, 2018

Garums: 95 min.

Dokumentālā filma, ģimenes filma

Režisors: Ivars Seleckis

Pieci Latvijas bērni no dažādiem Latvijas novadiem sāk iet pirmajā klasē.  Kārlim ir stipras ģimenes saknes Latvijas laukos, Gļeba vecvecāki Latvijā iebraukuši tikai padomju gados, Zanes ģimene ir pirmās paaudzes pilsētnieki, Anastasijas ģimene no pilsētas pārcēlusies uz laukiem, bet Anetes mamma dzīvo Anglijā.  Viena gada  vērojums par to, kas notiek bērna prātā. 

Filma "Turpinājums" ir pirmā daļa no ieplānota ilgtermiņa kino vērojuma par pieciem Latvijā dzimušiem bērniem. Filmu cikla mērķis ir atgriezties pie pirmās filmas varoņiem ik pēc septiņiem gadiem un dokumentēt viņu dzīves gājumu līdzi laikam.

Filma latviešu un krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā. 

Filma bez vecuma ierobežojuma!

Pirmizrāde kinoteātrī "Splendid Palace" 2018.gada 22.martā  

Lielajā zālē:       16.06. seanss 16.00 – ar angļu subtitriem!

COMEDY LATVIA: RENĀRA ZELTIŅA CEPIENS UZ LIELĀ EKRĀNA 

"Comedy Latvia" piedāvā unikālu iespēju izbaudīt humora, dzēlības un asprātību pilnu vakaru uz lielā ekrāna!

Marta vidū notikušais ‘RENĀRA ZELTIŅA CEPIENS’ kļuva par gada pieprasītāko humora šovu, kas rekordīsā laikā izpārdeva ‘Splendid Palace’ lielo zāli. Jau šomēnes mēs vēlreiz atgriežamies vietā, kur notika iespaidīgais pasākums un piedāvājam to izbaudīt uz lielā ekrāna.

Nesaudzīgi joki, trāpīgas piezīmes, draudzīga pazobošanās un pāri visam - lieliski pavadīts laiks. Spriežot pēc atsauksmēm internetā un pasākumu apmeklējušo skatītāju komentāriem - šis ir bijis pārliecinoši labākais ‘Comedy Latvia’ pasākums apvienības pastāvēšanas vēsturē. 

Šovam paredzēti tikai 4 seansi! 

    Pirmizrāde 29.05. "Splendid Palace" Lielajā zālē.

    Papildseansi - 06.06. un 14.06. ‘Splendid Palace’ Mazajā zālē.

    Noslēdzošais seanss - 19.06. ‘Splendid Palace’ Lielajā zālē. 

Pirmizrādes un pēdējā seansa apmeklētājiem būs iespēja uz skatuves atkal satikt Comedy Latvia komiķus un noskatīties humorpilnu diskusiju par šova aizkulisēm, tapšanas procesu, nepateiktajiem jokiem un uzzināt kāds patiesībā dzīvē ir Renārs Zeltiņš!

‘Cepiens’ ir latviskotais termins angļu “comedy roast”, kur dalībnieki asprātīgā veidā joko par pārējiem pasākuma dalībniekiem. Šie pasākumi ieguvuši sevišķi lielu popularitāti Latvijā.

Iepriekš 'Comedy Latvia' nagos kritušas tādas zvaigznes kā reperis 'Edavārdi' un muzikālais aktieris Ralfs Eilands. Līdzīgā manierē šo to par sevi uzzinājusi virkne Latvijas politiķu, uzklausot uz sevi tēmētos 'Comedy Latvia' un viņu draugu sarūpētos jokus ikgadējā 'Politiķu Cepienā', kas norisinās sarunu festivālā 'Lampa'.

BILLE

Latvija, 2018

Spēlfilma

Režisore: Ināra Kolmane

Garums: 100 min.

Scenārija autors: Evita Sniedze, Arvis Kolmanis

Operators: Jurģis Kmins

Mākslinieks: Ieva Romanova

Producents: Jānis Juhņēvičs, Marta Romanova-Jēkabsone

Lomās: Rūta Kronberga , Elīna Vāne, Artūrs Skrastiņš, Lolita Cauka, Gundars Āboliņš, Lilita Ozoliņa, Guna Zariņa 

Filma visai ģimenei pēc Vizmas Belševicas darba "Bille" motīviem. 

Smeldzīgs, vienlaikus dzīvi apliecinošs, asprātīgs un cerību pilns stāsts par kāda cilvēkbērna pieaugšanu un attiecībām ar pasauli Latvijā pagājušā gadsimta trīsdesmito gadu nogalē. Filma ir veltījums mums šodien, atgādinot par īstenām vērtībām – iecietību, uzupurēšanos, nepieciešamību sevi apliecināt.

Septiņgadīgā Bille dzīvo pasaulē, kur bagātiem ir savas ielas un nabagiem – savas. Ar nabadzību Bille ir iemācījusies sadzīvot, taču mātes mīlestība meitenei liegta; tuvinieki par Billi rūpējas, bet nepārstāj atgādināt, ka Bille ir neaptēsts bērns un nekas prātīgs no viņas neizaugs…

Billei tas sāp, un meitenei ir sapnis - pierādīt sevi, izlauzties no mazvērtības žņaugiem. Billes personības ceļš pretī izaugsmei vijas cauri sarežģītam Latvijas vēstures posmam. 

Reālajai Billei - rakstniecei Vizmai Belševicai – izdevās atrast savu ceļu un pierādīt, ka sapņi spēj īstenoties. Viņas radošais darbs novērtēts ar daudziem apbalvojumiem, tostarp Trīszvaigžņu ordeni un nomināciju Nobela prēmijai literatūrā. 

Filma latviešu valodā.

PIRMIZRĀDE Kinoteātrī “Splendid Palace” 20.aprīlī!           

Mazajā zālē:       16.06. seanss 14.30

20.06. seanss 18.00

BLĒŽI

Komēdija

Latvija, 2017

Garums: 88 min.

Režisors: Andrejs Ēķis

Lomās: Intars Rešetins, Rēzija Kalniņa, Ralfs Eilands, Ieva Florence, Leonarda Ķestere, Sandis Pēcis, Jurģis Spulenieks, Ivo Martinsons

Intars Rešetins raudās, Rēzija Kalniņa dominēs, Ralfs Eilands pakļausies, bet Ieva Florence izģērbsies jaunajā Andreja Ēķa komēdijā “Blēži” - kinoteātros visā Latvijā no 1. jūnija! 

Negodīga ierēdņa, ārštata aktrises, dedzīga alūksnieša un ietekmīgas biznesa sievietes mīlas četrstūris – tas varētu būt nopietni, ja vien nebūtu tik smieklīgi.

Galvenajās lomās: Intars Rešetins, Rēzija Kalniņa, Ieva Florence, Ralfs Eilands, Leonarda Ķestere, Ivo Martinsons, Jurģis Spulenieks un Sandis Pēcis. Filmas varoņu tērpus veido atraktīvais kostīmu mākslinieks Dāvids.

Filma latviešu valodā ar subtitriem krievu un angļu valodās.

Vecuma ierobežojums: 12+

Kinoteātrī “Splendid Palace” no 1.jūnija!

Mazajā zālē:       15.06. seanss 18.00

16.06. seanss 20.30

19.06. seanss 20.00

RĪGA (DUBLIS 1)

(Riga (Take One))

Latvija, Francija, 2017

Garums: 140 min.

Asa sižeta melodrāma

Režisore: Siegfried

Scenārija autori: Siegfried

Lomās: ELITA KĻAVIŅA, IVETA POLE, PAULĪNA DRUKA, ELĪNA VASKA, ANTONS UGRJUMOVS, GUSTAVS KRIEVKALNS 

Filma ir kaleidoskopisks stāsts par četrām sievietēm.  Elita - kaislīga aktrise, Elīna, viņas meita, studē mākslu, Iveta ir gide, bet Paulīna - baletdejotāja, viņas visas ir iemīlējušās un filmas gaitā piedzīvo emocionālus satricinājumus. Vīriešu trūkums Rīgā dara šīs sievietes teju vai trakas. Filmas varoņu pārdzīvojumu mokas un skaistums parādīts daudz tuvāk un intīmāk, nekā jebkurā no iepriekšējām režisora filmām.

Zigfrīds savu pieeju raksturo šādi: "Es strādāju ar katru tēlu atsevišķi, neatkarīgi no citiem, gluži kā ar vārdiem dzejolī."

Zigfrīds, dzimis Francijā 1973. gadā, apguvis čellu, perkusijas un klavieres. Viņa pirmā pilnmetrtāžas filma - Louise (Take 2) (1998) tika demonstrēta Kannu “Un Certain Regard” programmā, un Sansa (2004) tika skatīta kā daļa no "Ceturtās nakts reitings" Kannās. Zigfrīds un viņa filma divās daļās Kinogamma (2008) bija Stambulas festivāla viesi 2009. gadā. Rīga (Dublis 1) pirmizrādi piedzīvoja 2017. gada Tallinas “Black nights” svētku programmā "Rebels with cause".

Pirmizrāde kinoteātrī "Splendid Palace" 14.maijā plkst. 19.00!

Mazajā zālē:       15.06. seanss 20.00 

MĒRIJAS CEĻOJUMS

Dokumentāla spēlfilma

Latvija, 2018

Garums: 80 min.

Scenārija autore, režisore: Kristīne Želve

Producente: Elvita Ruka

Operators: Andrejs Rudzāts

Māksliniece: Ieva Stūre

Komponists: Juris Vaivods

Montāžas režisore: Gunta Ikere

Lomās: Daiga Kažociņa, Marīna Janaus

Studija: Vivat!

Nacionālā kino centra Latvijas simtgades programma

Bez viņas Latvijas muzeji būtu tukši – Daiga Kažociņa dokumentālajā spēlfilmā ‘’Mērijas ceļojums’’ atveido Mēriju Grīnbergu (1909 – 1975), pateicoties kurai, nacistu 1944.gadā izvestās Latvijas mākslas vērtības atgriezās dzimtenē.

Kristīnes Želves filma balstīta uz Mērijas Grīnbergas vecākās autentiskajām dienasgrāmatām, kas portretē savas dzimtas likteni no 20.gadsimta sākuma līdz dziļiem padomju laikiem – no augstākās sabiedrības līdz proletāriskam trūkumam. Cauri dramatiskajai iekārtu maiņai abas Mērijas iznesa uzticību dzimtenei, mākslai un pienākumam, ko diktē sirdsapziņa un audzināšana. Daiga Kažociņa un Marina Janaus izstāsta stāstu par neafišētu varoņdarbu, par piepildītu dzīvi ārēji necilā liktenī.

Filma filmēta Latvijā un Čehijā, tajā sapludinātas dokumentālās un inscenētās epizodes, bagātīgi izmantoti mūsu un ārvalstu arhīvu materiāli. Pirmizrāde 2018.gada 2.maijā, izplatīšana visā Latvijā no 3.maija. Īpašie seansi muzejos, dzelzceļa stacijās un baznīcās.

Pērkot ieejas biļeti Nacionālajā mākslas muzejā un saņemot īpašo kuponu, atlaide pilnas cenas biļetei - 1Euro. 

PIRMIZRĀDE Kinoteātrī “Splendid Palace” 2018.gada 2.maijā!

Mazajā zālē:       16.06. seanss 18.50

                        17.06. seanss 15.00

                        18.06. seanss 18.00

BRĪNIŠĶĪGIE LŪZERI. CITA PASAULE

(Wonderful Losers: A Different World)

Lietuva, Latvija, Itālija, Šveice, Īrija, Ziemeļīrija, Spānija un Beļģija 2017

Garums: 71 min.

Dokumentālā filma

Režisors: Arūnas Mateļis 

Plūkusi laurus vairākos A klases kinofestivālos pasaulē un kļuvusi par vienu no skatītākajām dokumentālajām filmām Lietuvā, lietuviešu režisora Arūna Mateļa (Arūnas Matelis) dokumentālā filma “Brīnišķīgie lūzeri. Cita pasaule / Wonderful Losers: A Different World”, kura tapusi sadarbībā ar Latvijas studiju “VFS Films”, 27. aprīlī piedzīvos Latvijas pirmizrādi kinoteātrī “Splendid Palace” un pēc tam tiks izrādīta visā Latvijā. 

Filma “Brīnišķīgie lūzeri. Cita pasaule” atklāj neredzamo pusi riteņbraukšanas sacensībās Giro d’Italia – vienā no trim pasaulē lielākajām un grūtākajām velosportistu cīņas arēnām. Neskatoties uz velosporta popularitāti, tikai nedaudzi zina par sacensību sarežģīto, hierarhisko struktūru, kas paģēr beznosacījuma pakļaušanos un pašuzupurēšanos. Filmas centrā ir tā sauktie gregari – profesionālās riteņbraukšanas “mūki”, kuri vienmēr brauc aizmugurē, piegādā biedriem ūdeni un jau startējot ir nolemti zaudēt.

“Brīnišķīgie lūzeri. Cita pasaule” bija sarežģīts un riskants dokumentālā kino projekts, jo šī ir pirmā reize pēdējo 40 gadu laikā, kad kādam kino režisoram ar savu filmēšanas grupu tikusi dota atļauja filmēt “Giro d’Italia” sacensību iekšienē. Arī tāpēc pastiprinātu interesi par filmu izrādījuši Itālijas mediji.

Arūns Matelis ir pasaulē pazīstams dokumentālā kino režisors, kurš 2007. gadā saņēma ASV Kinorežisoru ģildes balvu par filmu “Pirms atgriešanās uz Zemes” (Before Flying Back to Earth). 

 Filma “Brīnišķīgie lūzeri. Cita pasaule” ir līdz šim viena no lielākajām Eiropas dokumentālā kino kopprodukcijām, kuras tapšanā līdz ar Lietuvu un Latviju piedalījusies arī Itālija, Šveice, Īrija, Ziemeļīrija, Spānija un Beļģija. Filmas ražošanu ir atbalstījis Eiropas fonds “Creative Europe” un Nacionālais Kino centrs, kā arī visu pārējo dalībvalstu kino fondi. 

PIRMIZRĀDE Kinoteātrī “Splendid Palace” 27.aprīlī 19.00!

Mazajā zālē:       17.06. seanss 17.00

                        18.06. seanss 20.00       

SUŅU SALA

(Isle of Dogs)

ASV, Vācija, 2018

Garums: 101 min.

Piedzīvojumu filma, komēdija, animācija, drāma

Režisors: Wes Anderson

Lomās: Bryan Cranston, Bill Murray, Edward Norton, Jeff Goldblum, Scarlett Johansson, Greta Gerwig, Frances McDormand, Harvey Keitel

Režisora Vesa Andersona ("Viesnīca Diženā Budapešta", "Lieliskais Lapsas kungs") jaunā leļļu animācijas filma stāsta par 12 gadus veco Atari Kobajaši. Kad pēc korumpētā mēra pavēles visi Megasaki pilsētas suņi tiek nosūtīti dzīvot uz vientuļas salas, Atari vienatnē dodas glābt savu uzticamo suni Spotu. Kopā ar pārējiem suņiem viņš uzsāk krusta gājienu pret korumpēto mēru, kas pāraug piedzīvojumā, kurš mainīs ne tikai pilsētas, bet arī paša Atari dzīvi...

Vecuma ierobežojums: 16+

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodās. 

Filma atsevišķos seansos Kinoteātrī “Splendid Palace” no 11.maija! 

Mazajā zālē:       16.06. seanss 16.45

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies