Splendid palace repertuārs: 02.12.2016. - 08.12.2016.

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. decembris 2016 18:29
1215

OPERAS “MADAMA BUTTERFLY”

TIEŠRAIDE NO LA SCALA

Alvja Hermaņa režisētās operas Madama Butterfly pirmizrāde būs skatāma arī Rīgā.

7. decembrī kinoteātrī Splendid Palace būs unikāla iespēja baudīt Džakomo Pučīni operas tiešraidi no La Scala teātra. Jauniestudējuma režisors ir Alvis Hermanis, kuram uzticēts gods ar operu Madama Butterfly atklāt La Scala jauno sezonu.

Madama Butterfly ir Alvja Hermaņa darbs La Scala teātrī. Kā ierasts viņam līdzās uzticamie Latvijas kolēģi - kostīmu māksliniece Kristīne Jurjāne, horeogrāfe Alla Sigalova, videomāksliniece Ineta Sipunova un starptautiski spožs radošais kolektīvs. 

Telefonsarunā no Milānas Alvis Hermanis apliecināja, ka La Scala sezona atklāšanas iestudējuma koncepcija tiek paturēta noslēpumā līdz pirmizrādes vakaram, tā piešķirot tam papildus intrigu. Režisors Milānas operteātrī pie Madama Butterfly intensīvi strādā kopš oktobra beigām un par savām attiecībām ar Pučīni klasisko operu teica: “Pučīni mūzikas pieskāriens ir psiholoģiski niansēts un smalks gluži kā Čehova dramaturģija. Nav cita komponista, kurš tik jūtīgi izjustu katra varoņa emocionālās vibrācijas. Jebkura dzīva radība šai pasaulē ir trausla un vārīga. Satikšanās ar apkārtējo pasauli un brutālo realitāti vienmēr beidzas traģiski. Par to arī ir šis stāsts.”

Opera Madama Butterfly pirmo reizi dienasgaismu ieraudzīja 1904. gada februārī tieši La Scala opernamā. Par operu tika dedzīgi diskutēts - tā kļuva par upuri komponista ienaidnieku uzbrukumos, vienlaicīgi  kļūstot arī par lielu pārsteigumu auditorijai.  Opera tolaik tika uzskatīta par kliedzoši inovatīvu, atsaucoties uz tā laika modernākajām Eiropas muzikālā teātra tendencēm. Vēlāk pārrakstīta tā piedzīvoja atkārtotu pirmizrādi Brešas Lielajā teātrī, gūstot milzu panākumus, kuri to pavadīja uz visiem laikiem, visā pasaulē.

Kinoteātra Splendid Palace kuratore Daira Āboliņa ir ļoti priecīga par radušos iespēju Rīgas skatītājiem izrādīt pasaules līmeņa operas izrādi, turklāt vēl kādu – būt klāt Alvja Hermaņa viedotās izrādes pirmajā skatē vienā no presitžākajiem gada notikumiem operā. “Opera uz lielā ekrāna, iespējams, ir labākais, ko mums radījušas jaunās tehnoloģijas. Tas garantē klātbūtnes efektu un iespēju šo mākslas darbu redzēt ne tikai kopplānā, kā no piektā balkona, bet arī tuvplānā, kā no pirmās rindas zālē, un tas ir kino pienesums operas baudītājiem. Pati sajūta, ka tu operas pirmizrādi skaties kopā ar publiku Eiropas vienā no spožākajiem opernamiem La Scala, ir kaut kas satraucošs. Mēs varam tikai iztēloties to pirmizrādes drudzi, kādu pārdzīvo “Madama Butterfly”  jauniestudējuma režisors Alvis Hermanis un viņa radošā grupa, un justies lepni, ka tas ar mums visiem notiek.” 

Biļetes uz pirmizrādi meklējiet Splendid Palace kasē un mājaslapā splendidpalace.lv.

Lielajā zālē: 07.12. plkst. 19:00 

* Atgādinām, ka tiešraidēs sezonas laikā ir iespējama solistu maiņa.

** Operas HD tiešraižu translāciju nodrošināšanai tiek izmantotas satelīta savienojums, tāpēc iespējami laika apstākļu, u.c.nepārvaramas varas apstākļu traucējumi, kas var ietekmēt bildes un skaņas kvalitāti.

*** Ja operas HD pārraide notiek tam paredzētajā vietā un laikā, biļetes (un sēdvietas) mainītas un atgrieztas netiek. 

20161204181942-62944.jpg

LIELĀ BĀBELE.

MASKAVAS LIELĀ TEĀTRA AIZKULISES

(Bolshoi Babylon)
Lielbritānija, 2015
Dokumentālā filma
Garums: 86 min.
Režisors: Nick Read, Mark Franchetti
Lomās:  Maria Allash, Andrei Budberg, Anastasiya Meskova

Pirmo reizi vēsturē, ārzemju filmēšanas grupa bija ieguvusi neierobežotu pieeju Maskavas Lielā teātra izrādēm, baleta trupas mēģinājumiem un darba sanāksmēm. Filma stāsta par teātra aizkulisēm - neiedomājamām fiziskajām slodzēm, nesaskaņām starp dejotājiem un vadību, intrigām un cīņu par lomām.

Vecuma ierobežojums: 12+

Filma dublēta latviešu valodā.                                                                       

Kinoteātrī "Splendid Palace" 8. un 10. decembrī!

Lielajā zālē: 08.12. seanss 18:30 

20161204182034-48812.jpg

GIMME DANGER 

(Gimme Danger)
ASV, 2016
Dokumentāla biogrāfiska muzikāla filma
Garums: 108 min.
Režisors: Jim Jarmusch

Atklāts un ass amerikāņu kino meistara Džima Džārmuša skats uz leģendāro grupu "The Stooges" un tās līderi - pārgalvīgo Igiju Popu. Personisks ceļojums pa Igija Popa trakās karjeras ceļiem - kalnup XX gadsimta 70. gados, pankroka mūzikas zelta laikmetā, tad pēkšņi lejup, lai 2003.gadā piedzīvotu negaidītu atdzimšanu. Arvien dzīvīgs un rosīgs ir Igijs Pops, tāda ir viņa mūzika, tāda ir šī filma.    
 
Vecuma ierobežojums: 16+

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Kinoteātrī "Splendid Palace" no 24. novembra! 

Lielajā zālē: 03.12. seanss 20:15  

                     08.12. seanss 20:30

Mazajā zālē: 04.12. seanss 21:00

                     05.12. seanss 15:00

                     07.12. seanss 15:30

20161204182118-62487.jpg

TAS IR TIKAI PASAULES GALS

 (Juste la fin du monde)
Kanāda, Francija, 2016
Drāma
Garums: 97 min.
Režisors: Xavier Dolan
Lomās:  Nathalie Baye, Vincent Cassel, Marion Cotillard

Žana-Luka Lagarsē lugas iedvesmota, filma stāstīs par kādu rakstnieku (Gaspārs Ulī), kurš pēc ilgas prombūtnes atgriežas dzimtajās mājās, lai tuviniekiem pavēstītu, ka drīzumā mirs… taču pirms tam viņu gaida tikšanās ar sen neredzētiem cilvēkiem un savstarpējo attiecību nokārtošana reizi par visām reizēm.

Filma franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Vecuma ierobežojums: 16+

Lielajā zālē: 03.12. seanss 15:00

Mazajā zālē: 04.12. seanss 19:00

                      06.12. seanss 16:00

                      08.12. seanss 21:00 

20161204182209-10447.jpg

MELĀNIJAS HRONIKA

Latvija, 2016
Biogrāfiska drāma
Garums: 124 min.
Režisors: Viesturs Kairišs
Scenārija autors: Viesturs Kairišs
Operators-inscenētājs: Gints Bērziņš, LGC
Māksliniece: Ieva Jurjāne
Komponisti: Arturs Maskats, Aleksandrs Vaicahovskis, Kārlis Auzāns
Montāžas režisors: Jussi Rautaniemi
Skaņa: Aleksandrs Vaicahovskis, Robert Slezák
Producenti: Inese Boka-Grūbe, Gints Grūbe (filmu studija Mistrus Media)
Kopproducenti: Julietta Sichel (8Heads Productions, Čehija), Klaus Heydemann (Inland Film Company, Somija
Lomās: Sabine Timoteo, Edvīns Mekšs, Ivars Krasts, Guna Zariņa, Maija Doveika, Viktor Nemets, Erwin Leder, Baiba Broka, Lilita Ozoliņa, Astrīda Kairiša, Evija Rudzīte

Viņa izdzīvoja, lai izstāstītu. Un lai mēs neaizmirstu.

Režisora Viestura Kairiša filma, kas uzņemta pēc rakstnieces Melānijas Vanagas atmiņu romāna “Veļupes krastā” motīviem.

Jaunības sapņi, dzīves labākie gadi, veselība, mājas, vīrs, dēls, sava zeme – padomju vara to visu atņēma, taču viņa izdzīvoja. Izdzīvoja, lai piedzīvoto pierakstītu un lai arī nākamās paaudzes neaizmirstu stāstu, kurā ar varu tikām ierauti mēs visi.
Filma veidota pēc raksnieces Melānijas Vanagas atmiņu romāna “Veļupes krastā” motīviem.

Filma latviešu, krievu un vācu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Vecuma ierobežojums: 12+

Lielajā zālē: 03.12. seanss 12:30

                     06.12. seanss 13:00

Mazajā zālē: 02.12. seanss 15:30 FILMAS SEANSS AR SUBTITRIEM ANGĻU VALODĀ

                      07.12. seanss 18:00 FILMAS SEANSS AR SUBTITRIEM ANGĻU VALODĀ

JĀŅA STREIČA  JUBILEJAS KONCERTS RĪGAI

Šogad latviešu kino lielmeistars Jānis Streičs svin nozīmīgu dzīves jubileju. Jau vēstīts, ka par godu šim notikumam, 1.oktobrī Rēzeknē Latgales vēstniecībā Gors notika krāšņs jubilejas sarīkojums ,  kurā piedalījās  režisora dzīvē un daiļradē nozīmīgi ļaudis. Pateicoties lielajai apmeklētāju interesei, Meistara jubilejas koncerts notiks arī Rīgā,  2. decembrī, Rīgā, kinoteātrī “Splendid Palace”.

Koncertā piedalīsies  aktieri Artūrs Skrastiņš, Rēzija Kalniņa, Ivars Kalniņš, , Jānis Paukštello, Uldis Dumpis, Olga Dreģe, Agnese Zeltiņa,Aija Dzērve, Akvelīna Līvmane, Katrīne Pasternaka, Juris Kalniņš, Artis Robežnieks, Lidija Purpure, Baiba Indriksone,  Varis Vētra, Andris Bērziņš,  mūziķi IGO, Aija Andrejeva, Olga Rajecka, Ralfs Eilands, Laimas Muzykanti, Valters Frīdenbergs, Kristiāna Stirāne kā arī - Kauņas muzikālā teātra primadonna, jubilāra meita Viktorija Streiča ar saviem kolēģiem no Lietuvas.

Jubilejas svinību koncertu režiju veido Jāņa Streiča meita Viktorija un znots Kestutis Jakštas. Viktorija šobrīd ir Kauņas muzikālā teātra režisore un vadošā aktrise, savukārt viņas dzīvesbiedrs Kestutis Jakštas – šī teātra galvenais režisors. 

Jānis Streičs ir personība,  bez kuras grūti iedomājama Latvijas garīgā identitāte šodien. Un ne tikai tāpēc, ka liela daļa viņa radīto kinofilmu kļuvušas par  latviešu kultūras zelta fondu, bet arī tādēļ, ka viņa dziļā Latvijas sajūta, patiesā un vienkāršā cilvēkmīlestība, plašais pasaules redzējums un skaidrā valoda ir nepārvērtējama vērtība mūsu tautas ceļos un likteņgriežos.

Lielajā zālē: 02.12. plkst. 19:00

Biļetes uz Jāņa Streiča jubilejas svinībām iegādājamas http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/10897

 20161204182357-78624.jpg

AGNESE RAKOVSKA UN RAIMONDS PAULS KONCERTPROGRAMMĀ –

ES VISAS TAVAS VIENALDZĪBAS KRĀŠU 

Agneses Rakovskas audiovizuālais koncerts, kurā tiks prezentēts albums ar Raimonda Paula mūziku. 

Pirmais singls, Vienaldzības, tika publicēts augusta beigās un iezīmē jaunu radošo virzību Agnese Rakovskas radošajā darbībā. 

Audiovizuāls koncerts piedāvā ieskatīties albuma saturā un ved ceļojumā, kas vijas ap jau zināmām un vēl nekad nedzirdētām Raimonda Paula melodijām Agneses Rakovskas interpretācijā. Koncerts ir loģisks turpinājums 2015. gada rudenī notikušajai koncertu sērijai Neaizmirsti mani.

Albums ierakstīts sadarbībā ar producentiem Arni Račinski un Reini Klatenbergu, tādā veidā paverot jaunas iespējas strādāt ar jau dzirdētām Raimonda Paula melodijām, un piešķirt skanējumu kompozīcijām, kuras nekad nav bijušas ierakstītas. Agneses Rakovskas darbība nav iedomājama bez vizuāli ekscentriskiem tērpiem, kas speciāli šim koncertam tiek gatavoti sadarbībā ar LMA modes akadēmijas jaunajiem modes māksliniekiem. Video projekciju autors un izpildītājs -  Ivars Burtnieks, kas ir realizējis dziesmas Vienaldzības videoklipu. 

Lielajā zālē: 04.12. un 05.12. plkst. 19:00

Biļetes nopērkamas visās „Biļešu Serviss“ kasēs, kā arī www.bilesuserviss.lv

KONCERTCIKLS SKOLĒNIEM

NĀC, IEKLAUSIES ORĶESTRĪ “RĪGA”! 

Orķestris „Rīga” 2016./2017. mācību gadā aicina sākumskolas skolēnus uz sarunām par mūziku, kas īpaši ieteicamas 1. – 4. klašu skolēniem un notiks kinoteātrī „Splendid Palace”. 

2016. gada 7. decembrī „Ziemassvētku pasaciņa”

Lai arī decembra mēnesī dienas kļūst arvien īsākas, bet naktis – garākas, tomēr Ziemassvētki un to gaidīšana padara šo laiku par ko ļoti gaišu un prieka pilnu. Protams, katram no mums ir sava recepte, kā sev un saviem tuvajiem cilvēkiem radīt svētku noskaņu – vienam tas ir dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks, citam – baznīcā iešana, kādam – sen nesastaptu mīļu cilvēku apciemošana, vēl citam – sniega un ziemas prieku baudīšana. Mums, orķestrim “Rīga”, un mūsu klausītājiem bez jau visa minētā katru gadu īsto noskaņu palīdz radīt arī atbilstoša mūzika. Šoreiz, par steigu un ikdienas rūpēm mums palīdzēs aizmirst ne vien visiem labi zināmās un iemīļotās Ziemassvētku dziesmas, bet arī aizraujošā Šarla Pero pasaka “Runcis zābakos”, ko teicējam un orķestrim 2013. gadā sacerējis Šveices komponists Franko Cesarīni.

Lielajā zālē: 07.12. plkst. 12:00 un plkst. 14:00

Viena abonementa biļetē iekļauti trīs koncerti. Pārdošanā ir divi abonementi – trešdienās plkst. 12.00 un trešdienās plkst. 14.00.

Abonementi uz sarunām par mūziku “Nāc, ieklausies orķestrī RĪGA!” pieejami „Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv

20161204182518-63270.jpg

NAKTS DZĪVNIEKI

(Nocturnal Animals)

ASV, 2016

Drāma, trilleris

Garums: 115 min.

Režisors: Tom Ford

Lomās: Amy Adams, Jake Gyllenhaal, Michael Shannon, Aaron Taylor-Johnson, Isla Fisher, Armie Hammer

Sjūzenai pieder mākslas galerija Losandželosā, viņas sabiedriskā dzīve ir krāšņa, taču laulība – vientulīga un nepiepildīta. Kādu dienu viņa saņem sūtījumu – tas ir romāna “Nakts dzīvnieki” manuskripts, ko sarakstījis viņas bijušais vīrs Edvards, kuru viņa nav satikusi jau gadiem ilgi. Pavadvēstulē viņš aicina izlasīt romānu un satikties, kamēr viņš ir pilsētā. Vēlu naktī viņa sāk lasīt. Romāns ir veltīts viņai… 

…tas ir nežēlīgs un postošs. Kā viņas nodarījums Edvardam.

Režisora un modes dizainera Toma Forda jaunā kinolente saņēmusi Venēcijas starptautiskā kinofestivāla Lielo žūrijas balvu - Sudraba lauvu!

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Vecuma ierobežojums: 16+ 

Kinoteātrī "Splendid Palace" no 2. decembra!

Mazajā zālē: 02.12. seanss 18:00

                     03.12. seanss 13:00

                     04.12. seanss 16:30

                     05.12. seanss 20:30

                     07.12. seanss 20:30

20161204182710-86103.jpg

ZOOLOĢIJA

(Zoologiya)

Krievija, Francija, Vācija, 2016,

Drāma

Garums: 88 minūtes

Režisors: Ivan I. Tverdovskiy

Lomās:  Masha Tokareva, Natalya Pavlenkova, Aleksandr Gorchilin 

Nataša dzīvo divatā ar māti nelielā piejūras pilsētiņā. Viņas dzīve ir garlaicīga un paredzama. Viņa strādā zoodārzā, kur sen jau ir kļuvusi par kolēģu izsmiekla objektu. Taču pēkšņi ar Natašu notiek dīvaina metamorfoze – ne no šā, ne no tā viņai izaug aste. Viņai jāpārvar kauns un izmisums, lai atgūtu īsto sevi.

Vecuma ierobežojums: 16+

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Mazajā zālē: 03.12. seanss 20:00 

20161204182753-79309.jpg

SVELMAINAIS LĪCIS

(Ma Loute)
Vācija, Francija, 2016
Komēdija
Garums: 122 min.
Režisors: Bruno Dumont
Lomās: Fabrice Luchini, Juliette Binoche, Valeria Bruni Tedeschi

1910. gada vasara. Vairāki tūristi ir pazuduši, atpūšoties skaistajā pludmalē Lamanša piekrastē. Divi neveikli policijas inspektori, kas ar savu izmeklēšanu rada vēl lielāku haosu, drīz vien atklāj, ka šīs noslēpumainās pazušanas notiek vietā, kur dzīvo kāda maza austeru zvejnieku kopiena. Šajā skaistajā vidē dzīvo divas ekstravagantas ģimenes: trokšņaina mīdiju vācēju ģimene un ekscentriski buržuāziska ģimene – visi kā viens deģenerāti un dekadenti. Kad aizsākas divu jauniešu mīlas stāsts, apjukums un mistifikācija pārņems abas ģimenes, satricinot viņu pārliecību un dzīvesveidu...

Kinokritiķe Daira Āboliņa par filmu: "Franču kinorežisors Bruno Dimons (Bruno Dumont) ir viens no ekstravagantākajiem savas paaudzes pārstāvjiem, līdzās Fransuā Ozonam, Leo Karaksam, kas nosaka franču kino toni pasaulē. Un tas ir spilgti. Dimonu mēdz saukt par franču kino ekstrēmistu. Režisora jaunākā filma “Svelmainais līcis”( Ma Loute) bija iekļauta Kannu kinofestivāla konkursa programmā 2016 un tika uztverta vētraini. Filma ir veidota kā melnā komēdija par divām ģimenēm ,kuras satiekas brīnišķīgas pludmales malā, Francijas ziemeļos, kādā saules pielietā dienā, 1910. gadā. Filmas galvenais triks ir brīnišķīgi aktieri (Žiljeta Binoša Fabriss Lukīni, Valērija Bruni-Tadeski), kuri savas lomas izspēlē franču teātrim raksturīgā žanrā – burleska. Tas nozīmē sakāpinātas jūtas, emocijas, pārģērbšanos un dzīves baudas dažādās nozīmēs. Sākot ar izsmalcinātiem aristokrātiem uz nervu sabrukuma robežas un beidzot ar klusiem mīdiju zvejniekiem, kuri noteikti nav veģetārieši. Filma ir asprātīga, koķetē ar kanibālisma tēmu un faktiski  ir mūsdienu morālo klišeju grotesks attēlojums. Ļoti spilgts autorkino paraugs. Viegli skatāma, tomēr prasa skatītāju, kurš spēj pieņemt negaidītus spēles noteikumus".

Vecuma ierobežojums: 12+

Filma franču, angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Kinoteātrī “Splendid Palace” no 19. novembra!

Mazajā zālē: 03.12. seanss 17:30

                      04.12. seanss 14:00

                      06.12. seanss 20:00

Lielajā zālē: 08.12. seanss 16:00

20161204182827-12597.jpg

SKAISTĀS DIENAS ARANHUESĀ

(Les beaux jours d'Aranjuez)
Francija, Vācija, Portugāle, 2016,
Garums: 90 min
Režisors: Wim Wenders
Lomās:  Reda Kateb, Sophie Semin, Jens Harzer u.c.

Filma iekļauta 2016. gada Venēcijas kinofestivāla oficiālajā konkursa programmā.

“Ir pagājušas zeltītās dienas Aranhuesā…”

Kurš būtu varējis iedomāties, ka mazā gleznainā spāņu pilsētiņa spēj glabāt tik daudz noslēpumu? Šķiet, ikviens zina visu par saviem kaimiņiem, bet ja nu tas ir viņu kopīgais “netīrais” noslēpums? Un tieši tāpēc tas tik cītīgi slēpts...

Brīnišķīga vasaras diena. Dārza terasē laistās glāsmaina saules gaisma. Koku zari klāj trīsuļojošas ēnas pār sievietes un vīrieša sejām, vieglas vēja pūsmas maigi skar ādu. Kaut kur netālu vīd Parīzes silueti.
Nebūtiski jautājumi, nenozīmīgas atbildes, kā iesildīšanās pirms gaidāmā uzbrukuma. Dialogs kļūst aizvien atklātāks un intriģējošāks. Šajā intelektuāli emocionālajā duelī morālie konflikti, nostalģija, vilšanās, bērnības atmiņas un neizteiktās vēlēšanās savijas seksuālā spirālē.
Vīrietis un Sieviete, mīlestība, nesaskaņa, kaislība… Abu intīmajam dialogam ir liecinieks – rakstnieks, kas vēro pāri no malas. Viņš raksta grāmatu, iespējams – noklausoties varoņus, iespējams – tos iztēlojoties…

Laiks atklāt visus noslēpumus.

Austrijas dramaturga, dzīvā klasiķa Pītera Handkes poētiskās lugas ekranizācija. Dažnedažādu citātu, kinematogrāfisko un literāro alūziju pārpilnībā filma pieskaras vissmalkākajām vīrieša un sievietes dvēseles stīgām. Uz ekrāna tiek izspēlēts stāsts par zudušo paradīzi, par mīlestību un tās izgaišanu. Ar vārdiem, kurus lietojam, kad runājam par mīlestību

Filma franču, vācu, angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Vecuma ierobežojums: 14+

Mazajā zālē: 03.12. seanss 15:30

                      06.12. seanss 18:00

20161204182902-71995.jpg

TONIJS ERDMANIS

(Toni Erdmann)
Vācija, Austrija. 2016
Drāma, komēdija
Garums: 162 min.
Režisore: Mārena Ade
Lomās: Pēters Simonišeks, Sandra Hillere, Mihaels Vitenborns

Šī komēdija ar rūgtu piegaršu stāsta par padzīvojušu mūzikas skolotāju Vinfrīdu (austriešu teātra aktieris Pēters Simonišeks) un viņa meitu Inesi (vācu kinozvaigzne Sandra Hillere), kas Bukarestē kāpj karjeras kalnā.  Inese visādi izvairās no tēva, taču Vinfrīds nepadodas. Viņš izraisa komiskas situācijas, lai būtu tuvāk meitas darba videi un pašai meitai, kas acīmredzot cīnās ar depresiju. Cenzdamies atvērt Inesei acis, Vinfrīds iemiesojas kouča Tonija Erdmaņa tēlā un iejaucas Ineses kā pulkstenis precīzajā dzīves ritumā.

“110 kinokomēdijas pastāvēšanas laikā šī ir unikāla filma,” par Kannu kinofestivālā ar ovācijām uzņemto konkursa programmas filmu teicis britu laikraksta “The Telegraph” kinokritiķis Robijs Kolinss. Iespaidīgais vācu režisores Mārenas Ades darbs – mūsdienu attiecību pētījums – aizrauj jau no pirmā kadra un, skatītājiem smejoties ar asarām acīs, pārsteidz līdz pat pēdējam kadram.

“Tonijs Erdmanis” sagrauj mītu, ka vāciešiem nav ne miņas no humora. Filma smīdina un fascinē pašus izsmalcinātākos mūsu laiku skatītājus.

Vecuma ierobežojums: 12+

Filma vācu, angļu, rumāņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Mazajā zālē: 02.12. seanss 20:15

                      05.12. seanss 17:30


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies