Spēka avoti

Autors: cecilliana, 2017. gada 17. oktobris, 21:56:55
Spēka avoti

Līdz ar rudeni un jūtami tumšāko laika posmu organisms alkst pēc papildus spēka un iedvesmas, kas uzlādē organisma baterijas. Šo spēku un iedvesmu cenšos smelties visapkārt – mazos un brīnišķīgos mirkļos, dabas skaistumā, draugu kompānijā, mūzikā ... un daudz kur citur.

Kaut kā  pēdējā laikā mani īpaši uzrunā un iedvesmo latviešu spēka dziesmas. :)

Lai diena sāktos lieliski līdz ar piemajiem rīta stariem un uzlādētu ar neiedomāju spēku un enerģiju iesaku paklausīties Austošās saules dziesmu. Šī dziesma uzlādē ar tādu spēku - stihu spēku, kas liek apzināties mūsu spēcīgo saikni ar dabu, un to kādu spēku tas mums dod visai dienai.

Savukār, lai grūtākos brīžos atjaunotu spēkus, un apzinātos savu iekšējā spēku, vārdu spēku un to, cik daudz mēs varam izdarīt, atgādina dziesma “Lai bij vārdi”. Tā arī atgādina par to, ka augstākie spēki mūs vada, sargā un mums vajag uz viņiem paļauties. Es ticu, ka lietas mūsu dzīvē notiek tā, kā tām ir jānotiek. Augstākie spēki mūs vada un mēs nonākam tur, kur mums jābūt, cenšoties apgūt tās dzīves mācības, kas mums šajā dzīvē jāapgūst.

Manā spēka dziesmu listē noteikti ir dziesma “Pie Dieviņa gara galdi”, kā arī daudzas Auļu un Tautumeitas dziesmas, no kurām vienkārši nāk pamatīgs un neatkārtojams spēka lādiņš... :)

Savukārt, dienas noslēgumā nedaudz mierīgākam plūdumam var ļauties noklausoties šo dziesmu ...

Papildus mūzikai, es ļoti cenšos ikdienas gaitās atrast kaut minūti, lai apstātos un piefiksētu kaut vai kādu foršu lietu, mirkli, dabas skaistumu vai lai vienkārši kādam pateiktu kādu labu vārdu vai nobaudītu gardu kafijas tasi nesteidzoties...atskatoties atpakaļ uz šo pēdējo mēnesi, kurš pagājis vienā lielā skrējienā, esmu spējusi piefiksēt foršus mirkļus...šeit neliels ieskats tajos. :)

Lietus laika blogu konkurss

20170319094751-96374.jpg

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu!