ŠOVAKAR muzicēs garīgās mūzikas duets Mirabai Ceiba

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. jūnijs 2014 00:00
1628

Ceturtdien, 19.jūnijā Siguldā, atpūtas kompleksā “Brūveri” notiks pasaules slavu iemantojušā garīgās mūzikas izpildītāju duetaMirabai Ceiba koncerts. Šis būs kā ieskaņas pasākums pirms Saulgriežu jogas un mūzikas festivāla, kas norisināsies no 20. līdz 22.jūnijam turpat Siguldā. 

Mirabai Ceiba duetu veido divi dalībnieki, kuri ir vīrs un sieva, viņi ir mūziķi un jogas skolotāji – Angelika Baumbaha (Angelika Baumbach) – vokāls, taustiņinstrumenti un Markus Ziebers (Markus Sieber) vokāls un ģitāra. Dueta dalībnieki kopīgi veido jauna stila pasaules garīgo mūziku, kurā iespējams saklausīt vieduma vārdus no Rumi, Jogi Badžana (Yogi Bhajan), Guru Nanak u.c.

Biļetes uz dueta Mirabai Ceiba Latvijas koncertu iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā, kā arī interneta saitēs: unwww.solsticeyogafestival.com. Biļešu cena 21 EUR (14.76 LVL).

Mirabai Ceiba dalībnieki tic, ka mūzika ir universāla valoda, kas spēj apvienot visus pasaules cilvēkus, kultūras un tradīcijas. Viņu sniegtie koncerti popularizē mieru visā pasaulē. Delikātas arfas, klavieru un ģitāru skaņas, kā arī mīlestībā savienotas balsis veido bezgalīgas visuma skaņu ainavas.

Markus Ziebers dzimis Vācijā, bet Angelika Tuskonā, Arizonā, uzaugusi mazā ciematiņā netālu no Mehiko, bet arī viņa apguvusi vācu valodu jau no bērnības, jo tētis bijis vācietis. Abi dueta dalībnieki pirmo reizi tikušies ielu tirdziņā Edinburgā, kur ātri vien iemīlējušies un nolēmuši muzicēt kopā.

Dueta Mirabai Ceiba debijas albums „Flores” iznāca 2004.gadā, kam 2008.gadā sekoja albums „Ocean”, bet 2010.gadā albums “A hundred Blessings”. Visi minētie albumi nominēti dažādām balvām, pēdējais nosaukts par žurnāla „LA Yoga” gada labāko ierakstu.

2011.gadā izdotais albums “Awakened Earth” sasniedza starptautisko bestselleru sarakstus, bet 2012.gada albums “Between the Shores of Our Souls” ieguvis vairākas nozīmīgas mūzikas pasaules līmeņa atzinības.

Papildu informācija par duetu Mirabai Ceiba 

Vairāk par Jogas un Mūzikas festivālu:

www.solsticeyogafestival.com

20140519153817-28759.jpg

 

 
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies