Šovakar Eirovīzija! Kādas ir tavas prognozes?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 6. maijs 2014 11:29
1323

Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā Baltijas valstu pārstāvjiem 37 valstu konkurencē šonedēļ ir minimālas izredzes uzvarēt, un pēc Triobet bukmeikeru prognozēm par laureātu kļūs Aram MP3 no Armēnijas. Latvijas grupai “Aarzemnieki” neizdosies pat iekļūt finālā.


Baltijas valstīm 59. Eirovīzijas starptautiskais dziesmu konkurss Kopenhāgenā, Dānijā nesolās būt pārāk veiksmīgs. Ja Triobet bukmeikeru prognozētais piepildīsies, tad tikai Igaunijas pārstāvjiem ir izredzes iekļūt 10. maijā paredzētajā finālā,  pārliecināts Triobet bukmeikers Frederiks Suvangs (Frederik Søvang). Triobet sola vien 0,44%  iespējamību Latvijas uzvarai Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā.

Triobet bukmeikeru izliktie koeficienti likmēm par Eirovīziju liecina, ka Igaunijai ir  piešķirts koeficients 75, bet Latvijas un Lietuvas pārstāvjiem vien 125. Tas nozīmē, ja Latvijas vai Lietuvas pārstāvjiem tomēr izdotos uzvarēt Eirovīzijā, bukmeikeri izmaksātu uzlikto likmi ar 125 reižu uzviju.


„Visi trīs Baltijas valstu pārstāvji jau iepriekš apveduši ap stūri Triobet bukmeikerus, kad neviens no trim Baltijas valstīs izvirzītajiem finālistiem nebija Triobet favorītu rindās nacionālajās atlasēs. Tādējādi pastāv iespēja, ka Baltijas pārstāvji pārsteigs mūs arī šoreiz,” pieļauj Triobet bukmeikers Frederiks Suvangs (Frederik Søvang).

Latvijas grupa “Aarzemnieki” nacionālajā atlasē bija novērtēta tikai ar iespējamības koeficientu 15. Triobet bukmeikeri joprojām apšauba šīs grupas izredzes vinnēt vai pat iekļūt finālā. Lai gan Latvijas pārstāvji vokāli ir daudz vājāki nekā kaimiņvalstu pārstāvji, Aarzemnieku dziesma „Cake to bake” ir ļoti atmiņā paliekoša, nedaudz bērnišķīga, kas vēl vairāk apgrūtina šīs dziesmas patiesā spēka noteikšanu. Vai televīzija skatītāji uzskatīs šo dziesmu, kā muļķīgu vai pietiekami uzjautrinošu, lai atvēlētu savas balsis, par to pārliecināsimies tikai konkursa gaitā, piebilst Triobet bukmeikers Frederiks Suvangs (Frederik Søvang).

Pēc Triobet bukmeikeru domām, visreālākais pretendents uzvarai ir Aram MP3 no Armēnijas - koeficients ir 2.6. Armēnija aiz sevis atstāj visas trīs skandināvu valstis, kuras ir bijušas konkursa uzvarētājas iepriekšējos gados - ar koeficientu 3 nedaudz atpaliek Zviedrija. Trešajā vietā ir Dānija ar koeficientu 8, bet Norvēģija paliek ceturtajā vietā ar koeficientu 10.

Armēnijas pārstāvis Aram MP3 izpildīs jaukta žanra dziesmu, kura viegli aizķeras atmiņā un ir ar mūsdienīgā dabstepa stila nobeigumu. Pasaulē šis stils šobrīd ir ļoti aktuāls, tā izpildītājam sniedzot iespēju vienkāršāk iegūt popularitāti. Zviedri izvēlējās uz konkursu sūtīt Sannas Nelsones balādi, kura varētu nebūt tik augstas klases kā „Euphoria”, kas pirms laika šajā konkursā ierindoja zviedrus balsošanas topu augšā, tomēr šī dziesma ir labi nodziedāta un ir pelnījusi ierindoties starp uzvaras kandidātiem. Dānijas pārstāvis Basims noteikti šķitīs saistošs Bruno Marsa faniem - ar patīkamu meldiņu un svilpošanu. Dānijai ir arī paveicies ar pozīciju uzstāšanās kārtībā, viņu dziesma tiks izpildīta 23 no 24 priekšnesumiem. Arī Norvēģijai ir izvēlējusies spēcīgu balādi savai pārstāvniecībai konkursā, kurai noteikti atradīsies liels balsotāju atbalsts fināla koncertā.  


Interesenti ar Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa videoversijām var iepazīties interneta vietnē www.eirovision.tv Konkursa pirmais pusfināls paredzēts 6. maijā, otrais 8. maijā. Šī gada konkursa uzvarētāju Kopenhāgenā, Dānijā noskaidros 10. maijā.


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 7. maijs 2014 20:12

Es paredzēju šo rezultātu :)

ssfinkss 6. maijs 2014 22:57

Mani neuztrauc, ko citi domā par AArzemniekiem. Viņi ir dzīvespriecīgi un pozitīvi motivēti. Es ļoti gribētu, lai viņiem labi veiktos, jo apzinos, cik grūti iet uz priekšu, ja tik daudzi neatbalsta. Esmu vienkārši izbaudījusi situāciju cita sfērā, kad es daru un strādāju un mani par sasniegumiem nolamā un mēģina iznīcināt.

Tagad, kā viens cilvēks raksta internetā:

Esmu novērojis Latviešu tauta ir saliedēta tikai tad, kad ir nelaimes vai arī kad ir #eirovizija . Tad sociālie tīkli vienkārši eksplodē.

Tā vien gribas pajautāt, vai nav laiks sākt mācīties vienam otru atbalstīt? Vai arī visi grib viens otru "norakt" un arī lai viņu "norok"?

Nikte 6. maijs 2014 20:01

Prognožu nav :X

hiperkeri 6. maijs 2014 16:42

em. es neskatos.

KRX 6. maijs 2014 16:08

Kādas vēl prognozes!? :) Nodziedās un rītvakar būs mājās :D

Noelle 6. maijs 2014 11:51

Ja godīgi, pat biju jau aizmirsusi par šo kaunpilno pasākumu :) Neesmu dzirdējusi nevienu dziesmu izņemot mūsu šedevru. Pat nevaru saprast - skatīties šīs dienas "šovu", vai izlikties, ka neko par šo nezinu :)