Šopinga horoskops

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. maijs 2015 07:06
2300

Auns

Spontāna iepirkšanās. Ejot garām veikalu skatlogiem, Aunīte var pēkšņi atjēgties, ka tieši šī manta ir nepieciešama – tūlīt un tagad! Vajag un viss, bez tās vairs nevar dzīvot. Bet, ieejot veikalā, viņa var apstulbt – skatīties uz plašo sortimentu un nespēt saprast, ko īsti gribēja nopirkt. Ilga pielaikošana un šaubīšanās, vai gluži pretēji – nopērk pirmo iepatikušos lietu, bez pielaikošanas un domāšanas. Atnākot mājās ar pirkumu, bieži pārmet sev, ka varēja jau nu kaut ko labāku nopirkt.

 

Vērsis

Ceremoniju piekritēja. Iepirkšanās ir vesels rituāls, tāpēc labprātāk atstāj mājās nervozos līdzgājējus. Vērsis, izvēloties preci, var ilgi to pētīt, piekasīties pie krāsas, kvalitātes utt., nokaitinot visus apkārtējos. Bet, kad izvēle ir skaidra, Vērsis pērk uzreiz divas lietas – lai būtu rezerve. Izpārdošanu zīme Vērsim īsti neinteresē, labprātāk izvairās no jezgas un apmeklē veikalu, kad lielā tautu staigāšana ir garām.

 

Dvīņi

Dvīņiem patīk viss košais un spožais paģērbu veikalos, bet īpaša vājība ir grāmatas un periodika – pie šiem plauktiem Dvīņi var pazust.  Visbiežāk Dvīņi sapērk kaudzi ar spilgtām lietām, kas iekritušas acīs – daļu no šīm lietām Dvīņi uzreiz pēc nopirkšanas iebāzīs skapja dzīlēs un aizmirsīs par tām uz mūžu.

 

Vēzis

Vēzis var staigāt pa veikaliem kaut veselu dienu. Vēzis lielveikalos jūtas kā mājās. Sapērkot visu nepieciešamo un apkrāmējoties ar iepirkumu maisiņu lērumu, Vēzis noteikti neaizmirsīs nopirkt vēl kādu lietiņu arī savai dvēselei – interesantu grāmatu, jauku nieciņu vai stilīgus aizkariņus. Vēzis nespēj nošķirt Es Gribu no Man tas tiešām ir nepieciešams.

 

Lauva

Lauvas dod priekšroku šikām un modīgām bodēm. Lauva var strīdēties ar veikala personālu kaut līdz slēgšanas brīdim, pieprasot augstākā līmeņa vadītāju, ja Lauvai ir pārdota prece ar brāķi. Lauva svinīgi dosies mājup tikai tad, ja saņems publisku atvainošanos. Visiecienītākie veikali Lauvām ir juvelierveikali, kur var atkal un atkal iepriecināt sevi ar kādu spīdīgu nieciņu. Lētā bižutērija Lauvu neuzrunā – tikai īstie akmeņi un cēlmetāli.

 

Jaunava

Jaunavām mīļākais vārds ir IZPĀRDOŠANA. Jaunavas nespēj adekvāti reāģēt izpārdošanu laikā – jo saimniecībā noderēs VISS. Un pēc iepirkšanās preci valkās tik ilgi, cik atļaus laikapstākļi vai modes tendences, jo mantu nevar laist zudumā. Pēc tam šīs lietas dosies skapja dzīlēs, uz mūžu, līdz sagaidīs kodes.

 

Svari

Svari veikalos ļoti bieži jūtas bezspēcīgi. Svari var pavadīt veikalā garas stundas, staigājot pa apli vien – izvēle tik milzīgā sortimentā ir teju neiespējama. Svariem jāiet uz veikalu ar palīgu, jo tikai tā varēs kaut ko izvēlēties un iegādāties. Pēc veiksmīgas iepirkšanās Svari iziet no veikala apmierināti un priecīgi.

 

Skorpions

Retro. Skorpioniem patīk antikvariāts un bodītes, kur var nopirkt interesantas un kičīgas lietas limitētā daudzumā. Skorpionu īpaši nesatrauks, ka lieta nav modē, ja vien tā būs atbilstoša viņas individuālajam stilam un spēs iekļauties tēlā kā odziņa. Vienīgais, kas var atturēt Skorpionu no pirkuma, ir cena. Bet viņa nekur nesteidzas – mierīgi sagaidīs atlaižu laiku. Taču, ja noskatītā prece ļoti ieinteresējusi Skorpionu, viņa būs gatava samaksāt jebkādu summu, lai dabūtu kāroto mantu.

 

Strēlnieks

Raķete. Apskrien veikalus un izpēta piedāvājumu gaismas ātrumā, rullējot pie kases ar pilniem iepirkumu ratiem, kuros ir gan vajadzīgas, gan absolūti liekas mantas. Strēlnieki ir tie cilvēki, kuru pārvietošanās ātrumu mēra iztērētos eiro/minūtē. Bet pie kases sākas īstās jautrības, jo Strēlnieki bieži vien ir gatavi pastrīdēties ar personālu, kas reizēm var novest pie pamatīga konflikta. Pozitīvi ir tas, ka Strēlnieki lieliski pārzina savas patērētāja tiesības, tāpēc ir gatavi cīnīties par tām.

 

Mežāzis

Kvalitāte. Viens no būtiskākajiem kritērijiem iepirkšanās laikā ir preces garantija. Ilgas pārdomas un diskusijas (gan ar sevi, gan ar veikala personālu) – vai prece ir kvalitatīva, kādi ir garantijas nosacījumi. Mežāzis nepērk kurpes, kas nokalpos vien mēnesi, jo tām ir jāiztur vismaz 2-3 sezonas. Reizēm gan Mežāzim ir grūtības salāgot kvalitāti ar preces cenu, jo vēlme ieekonomēt gūst virsroku.

 

Ūdensvīrs

Neaizmirsti maku! Milzīgi lielveikali nav paredzēti Ūdensvīriem. Ūdensvīri izskrien veikalu, sakrāmējot visu vienā grozā – sākot no stilīgas blūzītes, līdz pat elektriskajai lampiņai. Ūdensvīru īpaši uzrunā veikalu jaunumi – noteikti nopirks, lai izmēģinātu un gūtu jaunu pieredzi. Nonākot pie kases, var izrādīties, ka maks ir palicis mājās, vai arī makā nav pietiekamas naudas summas, lai norēķinātos par visiem pirkumiem.

 

Zivis

Zivis veikalos jūtas kā zivis ūdenī. Zivis iepērkas mierīgi, bez steigas, jo nav kur steigties – sevi vajag palutināt, bet preces gan jau nebeigsies...ja arī beigsies, tad būs jaunas preces. Iepirkšanās laikā labprāt ieturēs maltīti vai iedzers kafiju kādā lielveikala kafejnīcā, lai atpūstos no nogurdinošās veikalu ķemmēšanas. Zivīm ļoti patīk dažādas degustācijas un prezentācijas, dāvanas par pirkumu – pat, ja tās nav noderīgas lietas.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nymph 20. maijs 2015 12:23

Es vairāk atbilstu zivju un skorpiona aprakstiem, kē savam - vēža aprakstam :)

Nikte 19. maijs 2015 18:20

Par mani PERFEKTI un precīzi :^)ROFL

Linduchy 19. maijs 2015 12:50 Kerstyna

Tu esi nevis nepareizā, bet īpašā lauva ;)
Bet par tēmu runājot - pazīstu vairākas meitenes, kas pēc horoskopa ir Lauvas, un tas horoskopa apraksts ir 120% par viņām :D

Kerstyna 19. maijs 2015 10:02

Nevaru saprast... par kādām Lauvām tie horoskopi.... Laikam esmu nepareizā Lauva ! Es uz veikalu eju, kad skaidri zinu , ko gribu. Kad ieraugu ņemu. neredzu, nemaz nemeklēju vairāk. Juvelierizstrādājumi kā tādi man lāgā netīk, valkāju divus gredzenus un tie paši dāvināti.

KRX 19. maijs 2015 09:15

Man daļēji.... taisnība, ka "pazūdu" grāmatveikalos (emo) vēl arī kancelejas precēs nedrīkstu iet :D Savukārt, lupatbodēs.... oponēju par tām spožajām mantām (Dvīnis). Iespējams, ja būtu standarta izmērā un ar neierobežotiem līdzekļiem - pirktu visu pēc kārtas, bet, paldies Dievam, man ir ierobežojumi :D

rasas 19. maijs 2015 09:04

Atkal kaut kas starp vēzi un lauvu.. hmmmm... :D

mazaa raganina 19. maijs 2015 08:21

Galīgi garām, neviens vārds man neatbilst.

Emmy 19. maijs 2015 08:19

100% es :D

Linduchy 19. maijs 2015 08:11

Es tiešām izskrienu veikalus kā raķete :D

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā