Šopaholiķes grēksūdze

mazaa raganina
mazaa raganina 25. oktobris 2014 14:27
2041

Koko Šanele teikusi:Sievietei G punkts atrodas vārda shopping beigās...Nevaru nepiekrist...

Ar mani ir tā, esmu kaislīga i-neta veikalu apmeklētāja un ko tur liegties arī kliente. Katru dienu es paskatos, kas jauns manos iecienītākajos veikalos, ja kaut kas interesē, ielieku grozā un skatos kas notiek nākamajās dienā: iespējams,ka ir lielākas atlaides vai bezmaksas piegāde.

Nu tad aiziet...

Šobrīd esmu iekritusi dorothyperkins.com saita varā, šeit es pērku tikai un vienīgi kleitas, sev protams. Vismaz sākotnējā versijā tas tā paredzēts, kad saņemu pasūtījumu, tad tik sākas: tas par mazu, šis par lielu, tam i-netā bija rakstīts,ka kokvilna, izrādās poliesters. Tieši tā bija pagājušo nedēļ,kad saņēmu savas 6preces, no kurām man derēja tikai divas. Traģikomiski es teikšu, un tad seko solīšanās sev un citiem: es nekad vairs neko no šī saita nesūtīšu,jo blablabla. Noticējāt? Uz to vienu vienīgu mazo brīdi es pat sev noticēju, bet kā Jūs domājat ko šobrīd es gaidu? Divus pasūtījumus no dorothyperkins.com, bet man ir vainu mīkstinoši apstākļi: bija izpārdošana un bezmaksas piegāde.  Grēks būtu nepirkt es Jums saku.

Man ir draudzene, tieši tāda pati,ja ne lielāka ,,atkarīgā”, tad mēs sametam kopā savas drēbes,kuras neder un nesam uz darbu kolēģēm tirgot, dažreiz pat ar mīnusies, bet tāda ir cena par izpriecām i-neta dzīlēs. Šī ir vienīgā reize, kad es tiešām priecājos,ka strādāju lielā sieviešu kolektīvā!

Svarīgi-prece tiek piegādāt nedēļas laikā uz pasta nodaļu.

Nākamais saits, kurš tiek apmeklēts ar aptiekāra precizitāti ir Latvijā slavenais http://sportsdirect.com/, Te arī iet jautri, piegādes izmaksas mēdz būt dažādas, atkarībā no preču daudzuma, citreiz ir bezmaksas piegāde, tāpēc jātur roka uz pulsa. No šī saita tiek drēbes arī pārējiem ģimenes locekļiem: vīram un dēliem. Ar kvalitāti un izmēriem iet kā ar bitēm, neko nevar zināt un atliek tikai paļauties uz visuvareno šopinga Dievu.

Pagājušās nedēļas hīts –bērnam bija atsūtīts nepareizs apavu izmērs, sūtīju 1-o, saņēmu 11-o...Dusmas neizsakāmas, kolēģīte pārpirka apavus savam radu bērnam, huuuuu. Toties bokseršortiņi,kurus sūtīju 11-gadīgam tīnim noderētu viņa teiksim 18 gados.Kā jau teicu, kā ar bitēm...Vēl ir bijis gadījums,kad atsūta caurus zābaciņus, nosmērētas drēbes. Tad es ņemu talkā fotoaparātu un savu daiļrunību un rakstu bēdīgas vēstules i-neta veikalam. Esmu saņēmusi arī daļu naudiņas atpakaļ par brāķiem, bet ticiet man, izkarot patiesību nav viegli.

Svarīgi-prece tiek piegādāta nedēļas laikā ar kurjera starpniecību Jūsu norādītajā adresē.

http://iherb.com/- veikals, kurš ir paradīze zemes virsū visiem tiem, kas vēlas iegādāties eko produkciju, kosmētiku, ēdamlietas, vitamīnus, bezglutēna pārtiku un vēl un vēl....Šeit nepietiks ar vienu dienu, lai visu izprastu,saprastu un izvēlētos, jo produktu skaits ir neiedomājams. Esmu sūtījusi eko skropstu tušu, lūpu krāsu, acu ēnas, zobu pastas,vitamīnus. Šo brīd gaidu pasūtījumu, kurā pirmo reizi iekļāvu arī karameles, matu hennu.

Vienīgais lielais mīnuss ir tas, ka pārsniedzot 22euro limitu jāmaksā muitas nodoklis(bet ne vienmēr, laimes spēle). Man vēl nav bijis jāmaksā, bet kā būs tagad, uzzināšu tikai tad,kad došos pēc pasūtījuma. Turklāt pastā vēl būs jāpiemaksā 1.42 euro par to,ka tur maksā nodokli...

Žēl, ka valdība izdomājusi kā vēl dabūt naudiņu no mūsu maciņiem, jo ne jau no pārticīgas dzīves mēs izvēlamies iepirkties tur,kur izdevīgāk. Piemēram ChildLife ehinācija imunitātei iherbs veikalā pat ar visu piegādi 4USD man izmaksā vidēji par 3 euro lētāk, nekā pērkot Latvijas aptiekās.

Ja pērcies veikalā pirmo reizi iespējams ievadīt atlaižu kodu un pirmajam pirkumam tiek piemērota 5USD atlaide, sīkums, bet patīkami.

Svarīgi- prece var atnākt 2 nedēļu laikā, bet tikpat labi tā var aizkavēties uz ilgāku laiku. Pēc pasūtījuma jādodas uz pasta nodaļu.

 

Veikals pēc kura sēroju-javari.de

Veikals, kurā pirku apavus visai ģimenei vairāku gadu garumā. Kvalitāte, ļoti labas cenas, bezmaksas piegāde, te bija viss ko sirds kāroja,nu labi,kājas...Pirms kāda laika šis veikals apvienojās ar amazon.com un tagad es tur vairs nesaprotu ne rīta, ne vakara. Šodien nosēdēju visu dienu šajā saitā, lai atrastu apavus dēliem, bet atrodot apavus par vēlamo cenu atduros pret brīdinošu uzrakstu-atvainojite, bet šo preci mēs nevaram nosūtīt uz Jūsu norādīto adresi. Laikam jāpateicas savam šopaholismam, jo man pagaidām ir pietiekošs apavu uzkrājums. Ar bērnu apaviem ir bēdīgāk, kājas aug, vajadzības arī un Latvijas apavu cenas ir diezgan nesamērīgas, tāpēc javari.de man bija iedāla vietne, kur nopirkt ādas apavus par draudzīgām cenām.

Tuvojoties Ziemassvētku dāvanu pirkšanas drudzim arvien biežāk ielūkojos http://rimcimci.lv/ veikaliņā. Līdz šim pozitīva pieredze un lētākas cenas manām izvēlētajām precēm, vairākumā gadījumu tie ir bijuši Lego konstruktori. Preci var saņemt gan veikaliņā, gan ar kurjera starpniecību.

Mans jaunais mīļākais sadzīves preču veikals ir http://rdveikals.lv/. Mēneša laikā esmu iegādājusies virtuves kombainu un gaļas maļamo mašīnu.Ļoti ātra apkalpošana, es teiktu zibenīga un visvairāk patīk tas,ka ir bezmaksas piegāde uz manis norādīto RD veikalu. Sev vēlamā laikā varu aizbraukt un saņemt savu pasūtījumu.

Vēl viens veikaliņš,kurā iepērkos reizi gadā ir http://homely.lv/. Šeit var nopirkt visu  sveču liešanai, ziepju gatavošanai, kosmētikas gatavošanai.Vārdu sakot, man šī vietne kļūst aktuāla pirms Ziemassvētkiem, jo man patīk pagatavot dāvaniņas pašu rokām. Adīt es nemāku, tāpēc es vāru ziepes un leju sveces.

http://www.madaracosmetics.lv/ -šis ir veikals, kurā gaidu lielās atlaides, par tām man parasti atnāk paziņojums uz e-pastu. Parasti tās ir pāris reizes gadā, bet man ar to pietiek, lai iepirktu sev kosmētikas krājumus, topa produkti ir pieniņš un toniks. Patīk, ka ir bezmaksas piegāde un katru reizi kāds patīkams pārsteigums no Madaras: zāles sēkliņas, Lotes parakstīta atklātne, pēdējos reizi tā bija sejas maska. Individuāla pieeja klientam, kas liek noticēt par to, ka katra mēs esam svarīga. Bonusā manis pieminētā bezmaksas piegāde ar kurjeru norādītajā adresē.

Lai cik kaislīga šopaholiķe es arī nebūtu ir veikali, kuros neiepērkos vai esmu iepirkusies un sapratusi, ka tas nav mans. Populārajā aliexpress es neiepērkos, jo neticu šai kvalitātei un pagaidām mani arī neviens nav pārliecinājis par pretējos, http://everything5pounds.com/ iepirkos vienu reizi un tik neveiksmīgi, ka otrreiz es vairs tur neatgriezīšos. Apstiprinājās sev zināmais fakts, ka skopais maksā divreiz. Preces bija gan netīras, gan saplēstas un veikals uz manām pretenzijām vienkārši nereaģēja.

 

Tā lūk man iet ar i-neta iepirkšanos, es teiktu kā vienā meksikāņu seriālā.Te mīla, te ienaids, te laimīga atkalsatikšanās!

Veiksmīgus pirkumus!

P.S. foto no i-neta dzīlēm.

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 26. oktobris 2014 20:54

Es pasūtu sportdirectā ja kāds pazīstams taisa koppasūtījumu...

Un ebay.. bet tur pērku lētos štruņķikus, par kuriem ja arī atnāks kas neforšs baigi nepārdzīvošu...

Bet vispār vismaz LV it tik ļoooti attīstījusies visa pirkšanas un pārdošanas kustība ar andelemandele utt FB lapām.. atverskapi.lv utt... ka nebaidos pirkt kaut ko internetā ja iepatīkas... jo ja saņemšu un man nepatiks aptaustos vai nederēs, vienkārši pārdošu tālāk un nepārdzīvošu :)

Ciao 26. oktobris 2014 20:01

Mani attur iepirkties interneta veikalos īpaši jau apģērbiem, apaviem un somām fakts ka man vajag visu aptaustīt... lai kā neteiktu man patīk kokvilna, taču ir daži kokvilnas paveidi kas man nepatīk.. tāpat ar tīro vilnu utt... un ja nevaru aptaustīt, tad nezinu vai patiks pirktais.. ehhh

vecsprofils 26. oktobris 2014 12:45 makvins

Attālums tiešām visu izskaidro :)

mazaa raganina 26. oktobris 2014 11:04 Shalako

Es dzīvoju laukos, te arī tā atšķirība.

vecsprofils 25. oktobris 2014 22:16

Vēl neko neesmu pasūtījusi no Internetveikaliem (izņemot tehniku no pārbaudītiem savas valsts veikaliem). Visvairāk par visu mani attur termiņi, nezin kad atnāks un, vai atnāks vispār. Otrkārt, izmērs un piestāvēšana, viena lieta bildē vai uz pakaramā, cita lieta uz sevis. Treškārt, apšaubāmā kvalitāte. Ceturtkārt, cena gala rezultātā.
Man sākotnēji jau nepatīk doma, ka pastāv varbūtība, ka tieku apmuļķota, tāpēc ņemot vērā visus uzskaitītos mīnusus, palieku uzticīga tikai un vienīgi "tête-à-tête" iepirkšanās veidam :) Iespējams, izņēmumi varētu būt, ja meklētu kaut ko konkrētu, ko nevar tik viegli iegādāties vienkārši veikalos, outlet, second-hand. Bet, cik rāda pieredze, pat oriģinālas lietas nopērku tieši outletos utml., tāpēc, nevaru iedomāties, kā būtu pasūtīt caur Internetu teiksim tik ikdienišķus apģērbus kā zīmuļsvārkus, topiņus utml., ko var nopirkt jebkurā veikalā "rokas attālumā".

Cerīte 25. oktobris 2014 21:38

Kaut kā nespēju nopirkt internetā neko velkamu-visi retie mēģinajumi bedzās ar totālu izgāšanos.Un man tā patīk meklēt un laikot,nu TĀAAAAAAAAAAAAA PATĪK:$

hiperkeri 25. oktobris 2014 21:03

oo,makvīn,Tu informācijas ziņā pie mums nāc kā tāds salavecītis:):):)
iherb ir laba lapa,jā.
Es gan apģērbus un apavus cenšos nepirkt- veiksmīga gan sanāca dēka ar open24.lv ar apaviem, taču tas tikai tad,kad veikalā nebija manis izvēlētā modeļa īstajā izmērā,tāpēc tos ar atlaidi vēl piegādāja pie manām namdurvīm. Foršs serviss:):)

Nikte 25. oktobris 2014 17:40 Catwoman

Man ir no asos.com kombinzons vasarai..pirkts lietotajos 8-|

Nikte 25. oktobris 2014 17:39

Ebay drošāk pirkt bižutēriju,sanāk pat 4 reizes lētāk kā pie mums ;)

Linduchy 25. oktobris 2014 15:11

Kā šopoholiķe šopoholiķei varu ieteikt vēl asos.com :D
Un paldies par blogu ;)(F)(Y)